За и против стъклената мивка?

  • 4 417
  • 23
  •   1
Отговори
# 15
  • Варна
  • Мнения: 25 242
А това кръгче ходи ли си с друг вид мивка, освен стъклена?

# 16
  • Бургас
  • Мнения: 6 334
Не е чак толкова ужасно да имаш стъклена мивка  Mr. GreenНа мен вече ми се превърна във втора природа да я бърша   Crazy .С микрофибърна кърпа ,която ми стои в банята - мина-замина бърша,работа за секунди , а по обстойното чистене с препарати по-рядко ,като имам желание.

# 17
  • Мнения: 5 178
Е и аз имам стъклени рафтове, ама само събота/неделя ги чистя,  остават петна да .. ама чак пък такава мания
А иначе за мивка хич не съм навита, като гледам как керамичната става на нищо за отрицателно време

# 18
  • Мнения: 3 323
А това кръгче ходи ли си с друг вид мивка, освен стъклена?

Във варианта в който я видях - беше с керамична мивка, кръгла... Като стъклените, ама керамична/ или порцеланова - не разбрах...цветна и плътна беше - не питах за материала/... Пък и що да не си ходи - като искаш и на чугунена ще си я сложиш, нали...

# 19
  • Мнения: 133
Ъ?  newsm78 Мислиш ли? То е само едно малко кръгче - какво толкова ще му се петносва? Казвайте, моля - никой ли не е купил таквиз? Уф, не искам да му робувам!

kuпихме си  Grinning стъклена зелено стъкло няма проблеми с поддръжката бърсане с  една от тези моп от микрофибар
мега газарско стой и много и  се радваме 
магазина на Самуил и Екзарх Йосиф огромен избор нащта е 330лева имат и интернет адрес

# 20
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Ъ?  newsm78 Мислиш ли? То е само едно малко кръгче - какво толкова ще му се петносва? Казвайте, моля - никой ли не е купил таквиз? Уф, не искам да му робувам!

kuпихме си  Grinning стъклена зелено стъкло няма проблеми с поддръжката бърсане с  една от тези моп от микрофибар
мега газарско стой и много и  се радваме 

Ееее, супер ..Честита да ви е

# 21
  • Мнения: 133
  bouquet  мерси

# 22
  • Мнения: 335
Благодаря на всички за мненията  Hug

penasim,ще ми кажеш ли какъв им е инернет адреса  Wink

amileva,много ми се стори крайно твоето изказване  Rolling Eyes Ще сподеш ли кое е на мода в момента(за баните)  Peace Видях снимки на апартамента ти,много е хубав,сигурно и банята е по последна мода,ако може да покажеш и снимки от нея  Flutter

Оф,така ми харесват тези мивки,а все още съм раздвоена  Thinking

# 23
  • Мнения: 133
Благодаря на всички за мненията  Hug

penasim,ще ми кажеш ли какъв им е инернет адреса  Wink

amileva,много ми се стори крайно твоето изказване  Rolling Eyes Ще сподеш ли кое е на мода в момента(за баните)  Peace Видях снимки на апартамента ти,много е хубав,сигурно и банята е по последна мода,ако може да покажеш и снимки от нея  Flutter

Оф,така ми харесват тези мивки,а все още съм раздвоена  Thinking


ето тл линк
http://www.starshop-bg.com/products.htm

Общи условия

Активация на акаунт