Момиче или момче?

  • 3 099
  • 37
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 440
За първата ми дъщеря познаха,ама сега тц!Абе това си е чисто съвпадение!

# 16
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Та те докторите понякога грешат, та иглите ще познават Crazy.

# 17
  • С питане до Цариград, стига се, но с ... отзад!
  • Мнения: 6 406
Аз бях бременна отдавна, но в началото на бременността баба ми ми го прави това и позна. Била съм най-много в 3 месец. Гледа ми със златна халка. Peace

# 18
  • Мнения: 270
И при мен излезе верен. Peace

# 19
Приложиха ми този "метод" към третия месец и познаха пола.

# 20
  • София
  • Мнения: 4 588
Аз знам, че не е задължително да си бременна,за да си направиш този "тест", може и тези които вече са родили да опитат,само че вместо над корема се прави над дланта - за първото дете:ръката е обърната с дланта надолу,конеца с халката се пуска между палеца и показалеца един път и като го вдигнете над ръката я обръщате с дланта нагоре така,че халката да се падне в центъра и движенията са както написа авторката, за второ дете е същото, но конеца се пуска и вдига два пъти и ръката се обръща след втория.
Незнам дали го описах, така че да се разбере, но при мен излиза вярно.
Нека някоя не бременна мама да опита и да напише.

Аз го направих и излиза пак момче. Laughing

# 21
  • Мнения: 60
ох или ръката ми е твърде нестабилна или не е верен този метод защото първо правеше кръгчета после се залюля като махало newsm53

# 22
  • Бургас
  • Мнения: 1 787
Пробвала съм този метод и за трите си деца.Категорично не е верен при мен.Показва ми девойки ,а раждам момченца.И сега отново показа момиче,а 3Д е категоричен ,че е момче отново  Laughing

# 23
  • там където ме зове сърцето!!!
  • Мнения: 2 092
И при мен излезе  вярно!!!!

# 24
  • София
  • Мнения: 17 592
Вече не мога да пробвам, но пък определено не вярвам да има какъвто и да било смисъл в това.

# 25
  • Варна
  • Мнения: 1 306
Ненормални жени!

# 26
  • Мнения: 334
Защо пък ненормални?  newsm78 По време на бременността, особено когато имаш желание детенцето да е от определен пол, повечето жени правят какво ли не - таблици, изчисления, разни бабешки гадалки...  въпреки съвременните технологии. Аз лично намирам това за забавно.
Приятелка ми прилага въпросния метод с халка и при мен се оказа вярно - имам си три момченца Peace
А освен това майката на друга приятелка си измисли неин си начин за познаване на пола. Когато  научи, че някое от нейните момичета / дъщерите и и техните приятелки/ е бременна и нарича някоя от кравите, които отглежда - ако кравата се отели с мъжко теленце - бебето ще е момче....  Laughing Laughing Laughing Може да ви е смешно, и за мен бе така, но до сега винаги е познавала на 100%

# 27
  • в илюзия
  • Мнения: 1 306
показва ми момче , а пък ще е момиче. Wink

# 28
  • Мнения: 3 069
На мен ми показа, че ще е момиче а е момче.
При тези хубави ехографи не се доверявам на халки и конци Grinning

# 29
  • Far away from here...
  • Мнения: 1 305
При мен се оказа вярно  Grinning. Показваше момче, момче се роди. Но не вярвам в "бабешките" методи, чисто съвпадение е според мен.

Общи условия

Активация на акаунт