стикери за стена

  • 31 551
  • 63
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 8 999
Оф, сега започнаха да ме засипват разни древни спомени от онова безгрижно и безкрайно време..... и се сещам, че - да, имаше такова чудо "режещ плотер", но там май се плащаше на линеен сантиметър. Та затова на всички клиенти препоръчвахме, ако ще имат ритмичност при поръчките на някаква форма, да им направим матрица, която се ползва дълго /самото й производство е скъпо, но се рентира с отпечатване и нарязване на големи количества - говоря за тираж над 5-10 000/. За две-три цветета май ще е по-добре да си купуваме от ония - по 78 евро.

# 16
  • Somewhere...over the rainbow - where troubles melt like lemon drops
  • Мнения: 2 672
Ние имаме режещ плотер, сега попитах мъжа ми как се ценообразува, защото съм много зле в това отношение  Blush, той ми каза - при средно едри елементи - цена 12-15 лева
заедно с листа (около 60 на 90 см, самозалепващо се PVC), ако са много малки джвъчки - около 20 лв. на лист. А иначе и варианта с щанца става, ама е рентабилно само във вариантите, за които е казала baibibi, защото и самата щанца (матрица) струва доста.

# 17
  • на плажа
  • Мнения: 1 866
Ние имаме режещ плотер, сега попитах мъжа ми как се ценообразува,
А може ли да си изберем цветенцата или фигурките и да си ги поръчаме при вас?

# 18
  • UK , Somerset/BG Veliko Tarnovo
  • Мнения: 148
Е и аз не знаех , че съществуват такива стикери , обаче мноооооого ми харесаха.Ако успея и да ги подредя , както в дадените линкове ще бъда безкрайно щастлива  smile3521

# 19
  • Somewhere...over the rainbow - where troubles melt like lemon drops
  • Мнения: 2 672
Ами по принцип няма проблем.

# 20
  • на плажа
  • Мнения: 1 866
Ами по принцип няма проблем.
Hug Hug Hug

П.С.
Забравих да попитам колко голям може да бъде листа. Като съм готова с дизайна( как звучи, а) ще ти пиша на лични, става ли?

# 21
  • Somewhere...over the rainbow - where troubles melt like lemon drops
  • Мнения: 2 672
 60x90 см
Става   bouquet

# 22
  • Мнения: 794
И аз искамм Simple Smile

# 23
  • Мнения: 6 039
на мен 2 квадратни метра
което 100/200см ми излезе 10 лева
плътно наредени елементи

# 24
  • Мнения: 8 999
И аз направих справка - за кв.м. е около десет лева за по-едри елементи, а за по-дребните е малко по-скъпо. Има разноцветно фолио, мат или гланц. Другата седмица ще се заема с това /трябва да изръчкам една приятелка да ми стъкми китките, че аз нямам идея как да го направя/.

# 25
  • Мнения: 686
Записвам се. И се нареждам на опашката при Desislava, really за правене на стикери при вас  Hug

# 26
  • Somewhere...over the rainbow - where troubles melt like lemon drops
  • Мнения: 2 672
По принцип, където и да се направи, се иска файлът да е векторен,
т.е. самият елемент, който се реже да е направен по този начин.

# 27
  • Мнения: 1 107
 Desislava, really , ако стане ще пращате ли поръчки и до Варна? Wink

# 28
  • Мнения: 1 544
Аз искам в банята да си сложа и се чудя дали фолиото трябва да е някъкво по спецялно  newsm78

# 29
  • Мнения: 525
Аз искам в банята да си сложа и се чудя дали фолиото трябва да е някъкво по спецялно  newsm78


По принцип обикновенното PVC фолио с което се правят рекламни надписи е устойчиво на влага.

Общи условия

Активация на акаунт