РУСЕнки се стягат за благотворителен базар!

  • 21 458
  • 705
  •   1
Отговори
# 15
  • Русе
  • Мнения: 1 193
Престилките за деца са много актуални newsm10,не е задължително да са с коледни мотиви,но е препоръчително.Може в розово за момичета и в синьо за момчета.Не са трудоемки,кройката е елементарна,материала нищоженабе много приоритети иматИмам някакви платове,ще поразровя да вида с какво бих могла да бъда полезна на Съни.Имам парчета еко кожа-бяла-става за гарнитура на глава на дядо Коледа примерно.От нета могат да се свалят шаблони-елхички,коледни топчици с панделка,може количка или камионче за момченцата,патенца,пиленца,коледни звезди и т.н....

# 16
  • Мнения: 1 523
Да е спорна и успешна темата ,и работата ни!
Аз продължавам да плета чорапчета,очертават се 2 размера.Започнах да шия платнена играчка, но ще видя първо дали ще ми хареса.Имам идея и за фибички,много е простичка ,но е ефектна.
Съни, би могла да ушиеш лигавничета с или без апликация,възглавничките,които Кабзи показа са много хубави,хващат окото.
Много идеи има в библиотеката на Хоби.
А за срещата ще ви дам отговор утре.
Желая ви да сте много идейни и дейни.  bouquet

# 17
Чудесни сте, русенски мамчета!!!  bouquet

# 18
  • Мнения: 3 376
Момичета Rolling Eyes.../тук въздъхвам тежко/...
Какво да ви кажа..Както бях писала в предната тема,че имам ужасно много идеи-ами всичко претърпява провал при мен. Thinking Crossing Arms
Плетени кошнички от вестници-мислех да оплета малки и да сложа някаква коледна изненада-не станаха,разпадат се ooooh!
Сега правя едни други неща,цяла вечер пуфтя, редя,лепя...Много грозно става,чудя се аз ли нямам талант или...Не искам да направя нещо за "отбий номера",наистина искам да е хубаво,ама...След малко ще кача снимки,моля дайте идеи как да доизкусуря "нещото"

За мен няма значение дали срещата ще е събота или неделя,когато кажете  Peace

# 19
  • Мнения: 1 287
Значи,мами,срещата определяме за НЕДЕЛЯ,10.30ч. в сладкарницата на Рига,за да може и Деб да дойде без да се тревожи за детенце.С нетърпение очаквам срещата ни.

Маги,с теб ще се видим утре.

# 20
  • Русе
  • Мнения: 611
Здравейте , и от мен аз няколко дни нямах нет и с голяма изненада разбрах , че и при нас ще има коледен базар, много се радвам.Аз съм изплела десетина снежни човечета щяха да пътуват към София ,но сега си остават тук Mr. GreenЩе се поровя и за други идеи, и непременно ще дойда в неделя , но как ще ви позная не знам.

# 21
  • Русе
  • Мнения: 1 193
Момичета Rolling Eyes.../тук въздъхвам тежко/...
Какво да ви кажа..Както бях писала в предната тема,че имам ужасно много идеи-ами всичко претърпява провал при мен. Thinking Crossing Arms
:

   Давай да помагаме,не се коркай,просто започни от нещо,което е изпитано и проработило при теб...,после полека лека ще станат и другите неща.Аз сега съм бясна,че солта ми стои на кристали в тестото и няма гладкост,а уж я бърках с водата да се поразтвори Sadто и солта не е вече сол #2gunfire

   Луси, като влезеш в сладкарницата-гледаш кои са най-готини,шумни и ухилени и се присъединяваш към тях,естествено на този етап представители на силния пол май няма

# 22
  • Мнения: 3 376
DjastaPrasta  благодаря ти за подкрепата,но проблема е ,че нищо не е изпитано при мен,защото нищо не съм правила...

Нагледен пример http://www.snimka.bg/album.php?album_id=190392&photo=1
Това разбира се отпада и сина ми би направил по-хубава картичка Mr. Green Ще опитвам по друг начин да ги правя,сестра ми ми даде чудни идеи Hug

http://www.snimka.bg/album.php?album_id=190392&photo=2
За тези искам съвет  newsm78 Стават ли изобщо?Какво да добавя към тях?Малко...постни ми се виждат.Ще им сложа кукички отзад,за да станат за стена...Това е другата идея.
Искам и декупаж да направя,но незнам дали ще се справя ooooh!
Обаче утре ще взема спрей за тези кибритчета.С какво да лепя "макаронките"?За силикон май бях чела из форума.

# 23
  • Мнения: 3 376
Момичета,пак съм аз  Mr. Green

Като видях това  http://ivanasway.multiply.com/photos/photo/1/7 се сетих за веселите надписи,които предложи Sillveto в отчетната тема.
Могат и така да се направят,какво мислите?

# 24
  • Русе
  • Мнения: 1 155
И това е идея  Peace
Май вървим добре от към идеи. Да видим изпълнението как ще стане.

ЕА, защо не ти се получиха нещата от вестници? С ленти, завити на тръбичка ли ги правиш? А гладиш ли ги после? Дай снимка.

# 25
  • Русе
  • Мнения: 1 193
Като видях това  http://ivanasway.multiply.com/photos/photo/1/7 се сетих за веселите надписи,които предложи Sillveto в отчетната тема.
  Това съвпада с идеята на Силвето,такъв род надписи+други,но комични.
Онова вярно е несполучлив опит Cry,порови из темите на дугите градове-организатори.А за декупажа-и аз го харесвам,не съм пробвала,но пък имам салфетки,за трима мераклии Mr. Green
Могат да се правят и на картички-лепиш ги върху картона и дооцветяваш с боички за обкрайчване на картинката.
може да се съберем по две по къщите за да работим,ама челядтта к'во ще я правим,не знам.

# 26
  • Русе
  • Мнения: 1 155
Хъхъ, това със събирането е чудна идея, ноооооо дечурлята да имаше кой да гледа.
А пък как съм се закрастила да събирам коледни елементи за фотошопските неща, а така ми се спииии. От много време лягам все след 3 часа и вече май започвам да издавам багажа.  Tired

Пак напомням за лаковете  Hug Особено ако имате останали от тези с брокат. Аз се рових из къщи и само обикновени намерих и то все в светли, почти прозрачни цветове. Еййй откакто родих спрях и лакове да купувам, и какво ли не... Преди имах купища, пък сега имам само 2, които ползвам  Blush

# 27
  • Мнения: 3 376
 Deb нямам снимка...до втория ред стигнах,но тия по-дългите лентички когато ги навивах около изправените бяха ужасно хлабави и втория ред падна върху първия...абе нищо не стана и се ядосах и хвърлих "кошницата" Mr. Green Обаче не съм ги гладила,май това трябваше да направя първо Rolling Eyes

И аз се каня отдавна да си лягам,ама все ровя из форума за идеи...Пак натрупах доста,ама както каза Деб да видим откъм изпълнение дали ще стане:35: Това е по-важното  Peace

# 28
  • Мнения: 710
EASpirit Hug,на мен пък много харесва картичката,все едно детенце я правило,аз ако съм купувач от къде ще знам на колко години е твореца?И за мен няма значение,аз бих си купила.
Поздравление за идеята ви,успех на всички творци и кураж,специално за картичките трябва да има отделни елементи готови и само да ги поставяш върху картон,чувала съм хубави отзиви за магазин"Слънчоглед" и също така познавам една мама от Русе със златни ръце и топло сърце,ще й дам линк за темата ви,дано не е ангажирана и да има възможност да се включи.
Поздрави от Плевен   bouquet

# 29
  • Мнения: 1 287
Наталия,благодаря за пожеланията!Непременно ни изпрати твоето майче със златните ръце.

EASpirit,и на мен ми хареса картичката ти.И това за стената също.

Общи условия

Активация на акаунт