РУСЕнки се стягат за благотворителен базар!

  • 21 505
  • 705
  •   1
Отговори
# 660
  • Мнения: 1 523
Дидката , ходих до нашите и съм ти взела платчета...има мнооого готини Grinning
Супер! smile3508Тъкмо преди малко се сдобих с плат за 3 големи кукли,тъкмо ще ги ушия(дай Боже)до четвъртък.Ще ми дойде малко дунапрена .Моля, ако ви се намира свиркайте.

# 661
  • Русе
  • Мнения: 111
Здравейте! Колко бройки флайери искате да разпечатате?
А относно снимките за репортажа в четвъртък - моля, потвърдете тук поименно кой ще дойде... да не стане така накрая само с Деси да си приказваме..  bouquet

# 662
  • Русе
  • Мнения: 729
eti_31     sonka    бързо оздравяване на дечицата , да ги нагушкате и нацелувате от нас. Hug

# 663
  • Русе
  • Мнения: 729
 5ia    доколкото си спомням на срещата каза че май си се обаждала на Ася Пенчева във Утро.Ще се свържеш ли пак с нея или аз да и се обадя?

За репортажа аз не мога мъж ми е именник и ще черпи Mr. Green

# 664
  • Русе
  • Мнения: 1 155
Аз (разбира се ако не се разболее, пу пу)

# 665
  • Русе
  • Мнения: 1 193
И аз ще дойда на снимките Grinning

# 666
  • Русе
  • Мнения: 729
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=245995.0
незнам дали сте го видели.Не е по темата , но мисля че е важно.Подкрепете я.

# 667
  • Русе
  • Мнения: 1 155
Момичета, знам, че не е тук точната тема, но предпочитам тук да го напиша.

Търся спешно момиче или момче за петък, за раздаване на брошурки! Не е на улицата, в един хипермаркет е. Работата е за около 5 часа. По три лева на час. Търся сериозно момиче/момче. Нищо сложно не е, просто да е човек, на който мога да разчитам да носи и "лека" материална отговорност. Да приема сериозно задълженията си  Tired, пък било то и за привидно несериозна работа за само 5 часа.  Rolling Eyes Ако има интерес ще обясня повече.

# 668
  • Русе
  • Мнения: 729
Момичета утре имам работа по центъра и ще се отбия до работа да питам дали може да сложим плакат на входа на Централна поща.Там има голямо текучество на хора и много ще го видят.Дано да се съгласят  Praynig.Ако се сетя и за друго място ще питам.

# 669
  • Русе
  • Мнения: 1 155
Kabzi, пУсни го тоя скайп бре

# 670
  • Мнения: 1 523
Петя,в четвъртък за малко ще мина да взема от Джаста нещо.

# 671
  • Мнения: 1 290
Петя,в четвъртък за малко ще мина да взема от Джаста нещо.

Ми,като минеш,да вземеш и да поостанеш...

Деб,скайпа ми е пуснат денонощно,ама компа нещо прави мизерии.Пусни ми на лични твоето име,аз ще те издиря.

И пак да питам - кой иска да разпечата флаерите у тях?Хартията е осигурена.Мадлена или Илианка ще помогнат финансово за тонера.Бързо казвайте кой?Или да търсим място да ги разпечатваме,че нема време.

# 672
  • Мнения: 1 523
Мога от 10 до 11 часа.
Преди малко говорих със завеждащата на 16 ясла,имам разрешението и да лепнем един плакат там,на входа на яслата.

# 673
  • Бургас
  • Мнения: 1 762
Показвам по голямата част от нещата които ще пратя за вас, топките /са общо 6 бр. различни/ трябва да им вържа и по една панделка ама това довечера
 http://www.snimka.bg/album.php?album_id=198332
 И ОЩЕ ВЕДНЪЖ ГОЛЯМО БЛАГОДАРЯ НА DjastaPrasta ЗА САЛФЕТКИТЕ КОИТО МИ ПРАТИ и съответно аз от своя страна да мога да направя повечко неща за вас   bouquet.

# 674
  • Русе
  • Мнения: 1 193
Eеее,страхотни са красотите,браво...ще ти пратя още салфетки,само кажи newsm10
   Благодаря ти за съпричастността и желанието да ни подкрепиш  newsm51

Общи условия

Активация на акаунт