Малкълм

  • 3 146
  • 25
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 241
Един от най-най-страхотните сериали които съществуват Simple Smile
Гледала съм повечето епизоди го по няколко пъти, любимият ми е онзи, в който Малкълм и Рийз мислят, че респективно другият е гей, няма такъв епизод  Joy
А бащата и мен ме кефи страхотно, голям е! Sunglasses

# 16
  • Мнения: X
Обожавам го.Много ми е забавен.

И аз.  Grinning

# 17
  • Бургас
  • Мнения: 213
Веднъж гледах филм за филма, наричаха го: "Малкълм  - гениалният сериал" - това е и моето мнение.
Не мога да се въздържа и ще ви споделя един момент: в един епизод бащата остави бебето на Малкълм и Рийз за малко (тръгна за памперси) и те освен, че му сложиха вестник вместо памперс, решиха да ходят на среща с едни страхотни мацки, и в сюблимният момент, когато всичко им вървеше по вода с мацките, Рийз се сети, че са забравили бибата на бебето и като хукнаха...,зарязаха и мадами и всичко, защото бебе без биберон е страшна работа. Тогава много се смях над това, защото моето бебе също беше пристрастено към бибероните и имаше четири, за да не изпаднем в ситуация изгубен, паднал и т. н.

# 18
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 353
Има ли някъде субтитри 2+ сезон?

# 19
  • Мнения: 2 425
Някога не го харесвах този сериал. Но мойто мъж много го харесва и покрай него и аз му станах фенка Crazy Сега ме гледа как сама го пускам, а преди го отбягвах. Страхотни са цялото фемили  Joy

# 20
  • Мнения: 2 257
Майката и бащата! Няма други такива, шизофренно-маниакално-култови са!  superuu 

# 21
# 22
  • Мнения: 2 070
Има ли смисъл да казвам, че съм фен?

А какво става след като приемат Малкълм в Харвард? Свършва сериала или само сезона? Някой знае ли?

Иначе най-любими са ми майката и бащата, Френсис и жена му и Дюи. Малкълм и Рийс не са ми толкова интересни. А какво ще кажете за бабата?

# 23
  • Мнения: 3 241
Наистина няма смисъл да казваш Simple Smile Много е добър аватарът ти Laughing
Аз нямам представа какво става след този сезон, мислех, че не са спрели серияла, но сега като погледнах май това е последният и завършването на Малкълм е краят Sad Гадно, не ми се щеше да свършва
И аз не харесвам Малкълм особено, Рийс ме кефи повече от двамата.

# 24
  • Пазарджик/Лондон
  • Мнения: 2 419
Един от малкото сериали, който наистина ме разсмива до сълзи Grinning.

# 25
  • в мъжки прегръдки
  • Мнения: 3 574
Ще ми липсва ако наистина са го спрели, но по-добре да го спрат сега докато е на върха отколкото да омръзне на всички и като се сетим за него да казваме: - "е...... тъпия сериал."
А и като порастнаха Рийс и Малкълм май не върви много-много да правят бели а Дюи и Джейми на мен лично малко ми тъпеят и не се сещам какво интересно биха могли да измислят.
До тук обаче сериала ме кефеше изключително и си пускам старите серии от време на време да им се кефя.

Общи условия

Активация на акаунт