Керамична преса за коса !

  • 216 090
  • 1 097
  •   1
Отговори
# 105
  • Бургас
  • Мнения: 3 553
Използвам само балсам за изправяне на коса на Лореал.

Една фризьорка ми беше казала, да не ползвам крема за изправяне на Лореал, когато смятам да се изправям с преса, защото гори косата.
Слама само кристали за коса, а крема го ползвам за начупване на косата.

# 106
  • Мнения: 108
Имам новичка на Филипс -керамична,не е на пара,загрява за секунди,много щади косата.Струва 80 лв от Технополис,много съм доволна...

# 107
  • Мнения: 1 885
А какво повече върши тая дето е на пара? Щади косата? Или можеш да я изправяш дори и да е мръсна?

# 108
  • Бургас
  • Мнения: 1 373
да се запиша да следя темата че съм с една никаква коса къдрава или чуплива  newsm78

използвам ровента бруш актив ама определено моят тип коса иска нещо по силно а съм невежа  Embarassed

# 109
  • София
  • Мнения: 1 826
Поръчах си на Филипс, тази която е 120 лв. в България. Като я получа, ще докладвам. Нямах намерение да купувам, но успяхте да ме навиете. Без малко да си поръчам Ремингтън за суха и за влажна коса, която беше доста скъпа, но с оглед на това, че ще я ползвам рядко /изправям я доста успешно със сешоар/, се отказах. Иначе пресите са най-скъпи в България, става ясно от един сайт за сравняване на цени.

# 110
  • Мнения: 1 565
Използвам само балсам за изправяне на коса на Лореал.

Една фризьорка ми беше казала, да не ползвам крема за изправяне на Лореал, когато смятам да се изправям с преса, защото гори косата.
Слама само кристали за коса, а крема го ползвам за начупване на косата.

това са глупости, та той е точно за коси, които ще се обработват топлинно със сешуар или преса/вж.отзад/
Моята преса е на РЕМИНГТОН и съм супер-хипер-доволна. Може и мокра коса да се изправя и се справям за 7 минути/косата ми е чуплива и много гъста и обемна, дълга до раменете.   bouquet

# 111
  • Мнения: 994
А какво повече върши тая дето е на пара? Щади косата? Или можеш да я изправяш дори и да е мръсна?
Аз съм имала всякакви...и евтини и не толкова и с приставки и с пара....към 4-5 преси смених докато се науча и накрая си взех една професионална на Dune (италианска) за 200лв и сега се родих!  Hug

# 112
  • Мнения: 1 974
Видях някаква : Philips HP 4698 Geometricks Inspire - с 10 приставки Shocked.  Ако някой има такава - плс да каже дали добре изправя/накъдря косата

# 113
  • София
  • Мнения: 3 784
Моята е на Ровента- с 8 приставки, за 79 лв си я купих.
Доволна съм! Peace

# 114
  • Мнения: 89
Здравейте и от мен:)
Миналата година си купих обикновена преса, която не е керамична и има 4 приставки - пълен боклук:) За изправяне изобщо не става, а другите приставки долу-горе биват...Наскоро си взех на Braun, струва 115 лв, керамична, само за изправяне, няма други приставки, но е страхотна:) Много бързо се изправям самичка, като се има впредвид, че косата ми е от непокорните и дори и фризьорите ме изправят бавничко....Така че чухте и моето мнение Simple Smile

# 115
  • София
  • Мнения: 1 826
Днес ми доставиха пресата. Нека мамите, които имат преси с йонизиращ ефект, да кажат кога започва да излиза парата /тъй като аз никаква такава не забелязах при изпробването й/ и въобще какъв е източникът й, че малко не ми е ясно.  newsm78

# 116
  • Мнения: 910
Йонизиращата по правило няма пара - и аз има тази на Филипс от 120 лв с йоните. Едното изключва другото, мисля.

# 117
  • Мнения: 296
А какво ви е мнението за тези модели http://www.technomarket.bg/product_detail.php?product_id=09026792
http://www.technomarket.bg/product_detail.php?product_id=09026791, сравнявам ги с този на филипс от който повечето сте доволни http://www.technomarket.bg/product_detail.php?product_id=09013842 и гледам, че ватовете му са по-малки. Оказват ли те някакво влияние на изправянето на косата? И дали има други разлики между тези преси освен мощността?

# 118
  • София
  • Мнения: 1 826
Йонизиращата по правило няма пара - и аз има тази на Филипс от 120 лв с йоните. Едното изключва другото, мисля.

Тъй като има дупчици, просто мислех, че йонизираният въздух излиза като пара. На опаковката е нарисувана някаква въздушна струя, която, като се замисля, вероятно е невидима за невъоръжено око.

# 119
  • София
  • Мнения: 7 994
Мойта преса е на Trisa, керамична, без пара и струва около 30 лева.  PeaceИзключително много съм доволна, изправям се за около 20 мин., като се има предвид, че имам много гъста коса.  Laughing Laughing Laughing

Общи условия

Активация на акаунт