Керамична преса за коса !

  • 216 074
  • 1 097
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 2 404
На Паол Мичел също е уникална пресата!

# 226
  • София
  • Мнения: 8 830
Kamij , покажи линкове, ако можеш да намериш на тези преси, че ми е интересно да ги видя.  Flutter

И те ли са стъклокерамични преси ?

# 227
  • Мнения: 2 404
На Лореал е много добра.100 и няколко лв е.С 4 приставки е.

А коя е на Лореал, може ли линк.
Нямам я ,поръчах я от преставител на Лореал,моя приятелка има салон и той идва там.Иначе обикновенните преси без приставки пак са около 120-130.Утре мога да я снимам и да я покажа.Стъклокерамични са.Сега ще потърся.

# 228
  • София
  • Мнения: 8 830
На Лореал е много добра.100 и няколко лв е.С 4 приставки е.

А коя е на Лореал, може ли линк.
Нямам я ,поръчах я от преставител на Лореал,моя приятелка има салон и той идва там.Иначе обикновенните преси без приставки пак са около 120-130.Утре мога да я снимам и да я покажа.Стъклокерамични са.Сега ще потърся.

Тази на Лореал, да не марка GAMA или си се води Лореал ?

# 229
  • Мнения: 2 404
И аз незнам ,утре ще ти я покажа,че не съм много в час.Мойта приятелка я поръча от каталог на Лореал.

# 230
  • София
  • Мнения: 8 830
И аз незнам ,утре ще ти я покажа,че не съм много в час.Мойта приятелка я поръча от каталог на Лореал.

Оки. Тази преса марка GAMA е също от каталога на Лореал, за това попитах.

# 231
  • Мнения: 22 359
Моя колежка си купи керамична преса на Taurus и е много доволна!!! А честно казано косата и винаги изглежда перфектно Shocked
Аз също имам на Таурус - керамична реса от Технополис, но беше преди около 3-4 години - към 80 лв. Много съм доволна, причината обаче косата ми да не изглежда винаги перфектно когато си правя сама прическа е мързела от моя страна, а не пресата Wink Иначе косата ми е твърда и чуплива, суха, след употребата на преса става гладка и мека, въпреки мнението на фризьори, че пресата изсушава - факт! Само че моята е изцяло на ток - т.е. не е на пара. Ако има нещо по-ново и по-добро, може да си го закупя и аз.

# 232
  • София
  • Мнения: 8 830
Показвам пресата, както бях обещала


Жаки, мерси много за снимката.  bouquet

# 233
# 234
  • Мнения: 2 404
На Лореал е много добра.100 и няколко лв е.С 4 приставки е.

А коя е на Лореал, може ли линк.
Гама е.

# 235
  • Мнения: 2 404
Вчера бях на изложението в Пловдов и си харесах уникална преса за коса  на една амерсиканска фирма 155 лвмного е тънка и е много добра,направиха ни демонстрация.

# 236
  • София
  • Мнения: 8 830
На Лореал е много добра.100 и няколко лв е.С 4 приставки е.

А коя е на Лореал, може ли линк.
Гама е.

Да, за една и съща значи става въпрос, мерси.

# 237
  • София
  • Мнения: 1 326
И аз си купих днес нова прфесионална стъклокерамична преса, като я тествам ще споделя отзиви.  Peace
Каква си избра,гледам,че и ти живо се интересуваше.

Купих си преса Tondeo на Solingen - http://www.tondeo.de/catalog/popup_image.php?pID=209&osCsid= … a8d8aea8c134cafa8Peace
Иля, от къде си я взе? От Пиротска ли?

# 238
  • София
  • Мнения: 8 830
И аз си купих днес нова прфесионална стъклокерамична преса, като я тествам ще споделя отзиви.  Peace
Каква си избра,гледам,че и ти живо се интересуваше.

Купих си преса Tondeo на Solingen - http://www.tondeo.de/catalog/popup_image.php?pID=209&osCsid= … a8d8aea8c134cafa8Peace
Иля, от къде си я взе? От Пиротска ли?

От НДК - базар Пасажа.  Peace

# 239
  • Paris
  • Мнения: 1 738
Мацки, страшно си харесвам косата, когато е изправена с преса, но се притеснявам да не я уморя. Вие колко често ползвате преса? Аз си мия косата на 4 дена, и май честичко става с пресата ако я правя всеки път. Вие  как процедирате? Веднъж чупливи, веднъж прави?

Общи условия

Активация на акаунт