Керамична преса за коса !

  • 216 071
  • 1 097
  •   1
Отговори
# 900
  • Мнения: 311
Последния е от посещението ми в Германия, иначе от салони "Кало" най-близкия ми е с/у Плиска.

# 901
  • В центъра на мръсотията
  • Мнения: 605
icyangelHug

# 902
  • Мнения: 186
@icyangel, kакъв е точно моделът на тази Тендео? Аз съм в Германия и тук нито една преса на Тондео не струва повече от 40-50 евро?

# 903
# 904
  • Мнения: 186
@icyangel, много благодаря! Погледнах и из немските форуми, има много добри отзиви за тази преса и изобщо за пресите Тондео явно са много хубави. Жалко само, 4е в БГ са толкова скъпи, цената й в Германия е 58 евро  Sad
Аз обаче май ще си взема BaByliss PRO PRO Ti Ionic .
За FHI така и нищо сигурно като оценки не намерих.

# 905
  • София
  • Мнения: 11 332
@icyangel, kакъв е точно моделът на тази Тендео? Аз съм в Германия и тук нито една преса на Тондео не струва повече от 40-50 евро?


Добре че каза, ще си я поръчам от Германия, сега разгледах излизат около 50EUR.

icyangel, видях че има регулатор за температурата, а плочите подвижни ли са?

Не знам как момичетата с по-гъсти коси се изправят с Браун-а, много е неудобно че трябва да повтаряш Thinking

Последна редакция: ср, 14 яну 2009, 16:08 от nad_tab

# 906
  • Мнения: 311
Моята няма терморегулатор, не са подвижни плочите, отгоре има предпазни капачета - да те за подвижни, махам ги когато искам да си оформя къдричка (не ми се получава засега, но дерзая ще стане)
Е как можа да напишеш цената  bash  стана ми прецакано cry
Нямаше с терморегулатор и с турмалиново покритие, иначе да съм я закупила въпреки цената smile3521 newsm53

# 907
  • Мнения: 123
А има ли доставка до Бг и с нея колко ще излезне? Защото то екстра че е евтино, но с доставката сигурно ще излезне същата цена, като тука  Rolling Eyes

# 908
  • Мнения: 186
@icyangel, не е важно колко си дала, важно е, 4е си доволна!

Не може ли да си ги поръ4ате от www.amazon.de? Щом германците могат да поръчват от американския amazon, би трябвало щом сме в ЕС, да можем да поръчваме от немския amazon за БГ. Най-вероятно трябва да имаш само кредитна крата...  Малко е трудничко заради езика, но все се намира някой, който да поназнайва немски, а ина4е има и translate google
Иначе ето я пресата: Tondeo - Cerion Active Tourmaline Glätteisen - Keramik
 
 

# 909
  • Мнения: 790
Здравейте дами,

много интересна тема, изчетох почти всички 60 страници и още повече се обърках. Искам да си взема нова преса за коса. Вече 4 години имам преса на Efalock и по принцип съм доволна от нея, но с годините се получиха наслагвания по керамичните плочки, явно от препаратите за защита на коса. И тези наслагвания пречат на топлопроводимостта. Сега съм се спряла на два варианта за преса:

Babyliss Pro -The Straightener и FHI Heat Ceramic Tourmaline Stylingeisen .
Особено тази на FHI много ме интересува, уж било най-новото на пазара. Има ли някой, който да има преса на FHI или поне познати, които да я ползват, и да сподели впечатления?



Angelie,преди време и аз питах за пресите на FHI,но никой не ми отговори.Изчетох много инфомация за марката и конкретно за различните модели.За тези преси пише че не увреждат косъма,с много по-силна йонизация са,с ново поколение нагреватели и др.Лошото е,че трябва да се ползват с адаптор,а повечето адаптори са китайски и ако се случи на някой дефектен,пресата ще се повреди.Аз си бях харесала този модел -http://www.fhiheat.com/fcatalog.aspx?groupname=Flat%20Irons&shortname=runway .
В последствие се отказах защото като добавя мито и ддс + доставката,пресата ще ми ще излезе златна.
Купих си друг модел на FHI- Platform Special Edition.Като дойде ще споделя отзиви.

# 910
  • София
  • Мнения: 11 332
Моята няма терморегулатор, не са подвижни плочите, отгоре има предпазни капачета - да те за подвижни, махам ги когато искам да си оформя къдричка (не ми се получава засега, но дерзая ще стане)
Е как можа да напишеш цената  bash  стана ми прецакано cry
Нямаше с терморегулатор и с турмалиново покритие, иначе да съм я закупила въпреки цената smile3521 newsm53


Извинявай  Sick Не се терзай, аз имам приятели там които скоро ще си идват и на тях си я поръчах, едва ли от тук може да се вземе по-евтина  Hug

Със здраве да си я ползваш, а цената май няма голямо значение, за какви ли не глупости си даваме парите, че да съжаляваме за покупката на качествен продукт   bouquet

# 911
  • Мнения: 186

Angelie,преди време и аз питах за пресите на FHI,но никой не ми отговори.Изчетох много инфомация за марката и конкретно за различните модели.За тези преси пише че не увреждат косъма,с много по-силна йонизация са,с ново поколение нагреватели и др.Лошото е,че трябва да се ползват с адаптор,а повечето адаптори са китайски и ако се случи на някой дефектен,пресата ще се повреди.Аз си бях харесала този модел -http://www.fhiheat.com/fcatalog.aspx?groupname=Flat%20Irons&shortname=runway .
В последствие се отказах защото като добавя мито и ддс + доставката,пресата ще ми ще излезе златна.
Купих си друг модел на FHI- Platform Special Edition.Като дойде ще споделя отзиви.


@necha, непремено сподели дали е добра! И аз 4етох за тези преси същите неща, силна йонизация, невероятен блясък на косата, а бе само суперлативи.
 Четох в един австрийски форум за FHI Heat Styling - 27 mm (тази с червените плочки), страхотна била, цената е около 130 евро. А тези FHI- Platform ги няма тук, но като гледам са още по-ново поколение и най-вероятно ще са още по-добри.

# 912
  • Мнения: 311
nad_tab няма проблем миличка, аз просто се пошегувах  smihesorry

# 913
  • Мнения: 0
Здравейте.Намерих последен модел преса за коса но проблема е че може да се купи само от Чехия или поне аз само това намирам  :thinking:http://www.kummer-hair.cz/product_GTL015_DIGITAL_IONIC.html

# 914
  • Мнения: 186
Здравейте.Намерих последен модел преса за коса но проблема е че може да се купи само от Чехия или поне аз само това намирам  :thinking:http://www.kummer-hair.cz/product_GTL015_DIGITAL_IONIC.html

Това определено е някаква нова звезда. И аз другаде не я намирам.

Общи условия

Активация на акаунт