Юлските деца, чакат Надето /здрава/ у дома

  • 11 542
  • 286
  •   1
Отговори
# 255
  • София
  • Мнения: 309
Забравих да кажа:Suzi_a-пъзела на земята е от магазин на бул.,,Мадрид,,до,,Бързаков,,но имаше само един и като го взехме не заредиха повече,ако минавам от там пак ще проверя и ще ти пиша!
Ла-ла-дойде ли на себе си?Последния ти пост беше убийствен-направо-тра-ла-ла! Joy
Жоржи-оздравяваш ли?Друнди хапва ли си вече?

# 256
  • някъде
  • Мнения: 4 956
По повода с кърменето се сетих да ви разкажа нещо! hahaha
На 2-3 пъти вече като излизам от банята и Алекс като ме види гола и се смее Crazy- то си е за смях гледката Mr. Green, но все пак не ми е приятно Crossing Arms, но карай - простено му е Heart Eyes И започва да ми сочи гърдите  и ги гледа едно влюбено и замечтано /бащичко/ Mr. Green и реших да видя дали ги помни, нали вече от 4 месеца не ги използва Wink!
 Та наведох се аз а той седи и се усмихва, дойде до мен и не смее да направи нищо, но по едно време се престраши и леко ги докосна, приближи глава и помислих че ще ме захапе, като когато го кърмех, ама той само се сгуши между двете и двамата започнахме да се смеем! Laughing
 И вече когато съм седнала долу и съм близко до него започва да ми опъва фанелата и да наднича вътре- голям смях пада hahaha

# 257
  • Мнения: 845
Привет мацки. То вече е зе лека нощ  Tired Ама аз сега сколасах със задачите и тем подобни. Party Днес направих основата за тортата и утре ще ви помоля да стискате палци да стане, че да не се изложа пред семейството Praynig Убедена съм, че ще си изкараме страхотно срещата утре, изглеждат ми толкова мили по писмата Simple Smile Ще бъда с Венци.
Дидка-как е чурката на Алекс? И Венци гледа там  Blush
didito.-уби ме с твоето - тра-ла-ла hahaha-не разбрах колко струва твоята кола newsm78

# 258
  • София
  • Мнения: 688
Пак не съм писала отдавна. Днес бая чистене падна и сега съм толкова скапана, че не мога да се завлека до леглото, хем мъжът ми доста помогна, че и Яна гледа, докато ходих за една бърза кола-маска.

дидито, този клуб е до нас, аз му се оглеждах, но не съм ходила. Ако ходите пак, непременно се обади.
Къщичката-кола е супер, ние нямаме такава, но ме подсети, че имаме една тента - като палатка, но не се затваря, може да й хареса да играе в нея.

Пиги, не си вдигаш телефона  Crossing Arms, звънях ти, преди да тръгнете за морето. Да се обадиш, когато се върнете.

НАН, както описваш Дая, все едно за Яна говориш, май доста си приличат двете диванета. Дано успеем да ги запознаем някой ден.
Ти как си, чувстваш ли подобрение?

Нита, радвам се, че Калоянчо харесва играта с цветенцата и рибките, ама да не съжаляваш после, че си му я показала  Simple Smile. Яна като види компютър и започва да прави един такъв мляскащ звук с устата, така правят рибките - ние нали имаме три аквариума. В единия си гледаме две язовирни каракуди, какво да правиш, баща ми ги лови, ние ги спасяваме от тигана  hahaha. Ето едната. Та скоро не съм й пускала играта, иначе цял ден ще си виси на компа, живите рибки изобщо не толкова интересни.

дидка, по повод на заиграването на децата сами, се сетих какво четох в една книга - децата ще си играят с дадена играчка, ако видят как някой си играе с нея. Те затова винаги си искат играчките, ако някое друго дете се заиграе с тях, а иначе не ги и поглеждат. Там се казваше, че майката трябва да "одушеви" играчката, но не като покаже как се играе с нея, а да си играе самата тя с нея и детето да я види. Например Яна гледаше как лепя една играчка от тези с вендузите, дето си ги слагат по прозорците на колите. Тя уж не прояви интерес, но след няколко дена си игра един час да я лепи и отлепя от балконската врата. Или пък наредих едни пластмасови тигри по ръба на кашона с играчките и тя после все си ги изравя и ги подрежда и тя така.
Иначе най-любима ни е най-простата играчка - едни дървени пръчки се мушкат в една дъска с дупки: , може цял час да си играе с нея.


Аз да се похваля, имаме голям напредък с гърнето, казва си детето и даже днес се опитваше сама да си седне, като й се пишкаше, ама с гащите, де  Laughing. Почти нямаме пропуски вече.

Хайде, чао, да си лягам вече все пак.

Последна редакция: нд, 18 ное 2007, 01:57 от Betta

# 259
  • Мнения: 326
Добро утро момичета   food010

Тази сутрин ми е особено летаргично. Навън вали, времето е мрачно а как ми се искаше да си остана до късно в леглото, но К'иси -Мартин реши друго намърда се при мен и докато не станах не миряса  Confused.

Сега се кротнал научи си от няколко дни да си иска мако (мляко) и преди малко ми изигра цяла сценка  за да си получи поредната доза мако. Чак легна в кошарата, придърпа си одеалцето и за вика мако мако. Сега си е легнал и пие мако уж ще заспива.  Crazy Големи са хитруши ей  Whistling

Забравих да отбележа за протокала най-после успяхме да сложим първите 3 приема на ДТК и полио. В четвъртък сложихме полиомерита понесе го перфектно без никакви странични ефекти.  Praynig Дори само малко се размрънка на инджекцията и това беше.  Повече се ядоса на слушалките на доки  hahaha Вече сме 11,200 и 81см. 

# 260
  • Мнения: 845
Приемам критики всякакви. Предварително се извинявам за лошото качество на снимките, но Дидо го няма, а с неговия телефон стават по-добре. На живо е по-сладка тортичката.
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=86144&photo=61
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=86144&photo=62
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=86144&photo=63

# 261
  • Мнения: 257
Ехо...
Аз толкова отдавна не съм се появявала, че тотално нямам връзка!  Grinning А и надежди особени не храня нещата да се променят в близко време - не затрупани, ами направо сме размазани от неща за вършене. Почти завършихме ремонта на един апартамент в София (първо работиха едни майстори, после ние им оправяхме глупостите, 3 седмици сме боядисвали, шкурили, рязали, лакирали и каквото още се сетите, плюс още 15 неща, които няма как да ви дойдат на ума...) Тепърва ще си търсим наематели и сигурно пак ще прекараме известно време в София... Децата полудяха от пътуване насам-натам. А аз като чуя ремонт и ми се повдига Tired. Обаче рремонтите не стигат дотук - връщаме се във Варна и продължаваме. Ох...

Тити имаше пристъп - субхордален ларингит. Сега е по-добре. И аз съм по-добре. А Максималното влачи едни сополи вече втора седмица. Но и той е по-добре.  Simple Smile

Да ви се похваля - тръгна нашият сайт за фланелки! Мисля, че стана готин. Има още нещица за дооправяне, но са дребни.  И сега се чудя да го напиша ли, да не го ли пиша... Да не кажат - реклама, неетично... Ама как да не го напиша като толкова му се радвам?! И въобще се радвам, че стигнахме дотук, след като това ни беше идея от толкова време. И колко идеи имаме още в тази посока... Така че, ето го въпросният: www.udartokov.com

Арлина, много хубаво място сте си избрали за живеене. Познавам го много добре района, защото често ходим на разходки натам. Завиждам ти, честно! И мисля, че е супер за Зоя.

Добре, аз сега ще ходя да задушавам чувството си за вина към момчетата  Embarassed - ще им правя палачинки! Ама реших да пробвам с царевично брашно, да видим какви ще станат...

Исках и още работи да напиша, но чувството ми за вина не ми позволява! Laughing Laughing Laughing

 Peace

# 262
  • Мнения: 1 341
Ей Поли, липсваше  Hug Радвам се, че при вас нещата вървят дори и на забързан каданс. Всичко ще се нареди с времето. Браво за сайта, има неща за довършване, но и това ще направите в близко бъдеще.  Peace Много целувки на малките ти мъже от нас с Емето. И следващ път когато идвате към Сф. ,ако имаш време врътни една шайба за по кафенце, ще ми бъде приятно.  Hug
Ети, тортата е много слака, сякаш излиза от каталог, браво. Майстор си ти, кога ли ще ти дойда на гости, та няма да се отървеш от мен, щот ще стана 200 кг. и не мой излеза из вратата.  Mr. Green  Wink
Ние този уйкенд сме сами с Ема и ни е скучничко. Днес й готих някаква импровиирана манда с пуешко и стана много вкусно. Изяде 2 купички, това никога не се е случвало досега.
Рени, дано скоро намериш ясла за Галко.  Praynig
Наринка, Ивичка, и още куп мами се изгубиха. Липсвате сладурки  Hug
Изчезвам....

# 263
  • Мнения: 52
Здравейте момичета,сигурноСигурно сте ни забравили но ние вас НЕ.При нас голямо местене падна,но сега поне бебуна има собствена стая,и си е наша собственост.Омръзнаха ни квартирите.Сега сме се закотвили и няма мърдане.Чувам за дядо коледа,подаръци.Този път няма да пропуснем.

# 264
  • някъде
  • Мнения: 4 956
Бета, не става така при нас- много пъти сядам долу и си играя с неговите играчки, бутам камиончета, коли, редя кубчета, редя рингове, но той ако се заиграе е за 2-3 инути, ако ли не бута това което аз правя!

Пингвина, дано ви вървят по вода продажбите в сайта! Hug

Ети, БРАВО  bouquet, абе знам си аз че си страхотна Wink Hug

Чурката е по-добре от вчера, даже ми даде леко да я забеля, но още не смея цялата и там където е била залепнала сега е доста розовко, нещо като рана все едно/ ама как само го обясних/!

Дани, голяма скица е твоето синче, сладурчо  Heart Eyes

Милички довечера ми спират нета и сигурно няма да го пускам Sad! Да знаете много ще ми липсвате Hug и стискайте палци нещата да се наредят както сме решили Praynig

# 265
  • somewhere over the rainbow
  • Мнения: 3 096
Иначе най-любима ни е най-простата играчка
И Даяна така - 5-6 кибритени клечки може един час да си ги събира в една кофичка и да ги изсипва. И толкова осторожно си ги събира, че след час, като я погледна, пак са толкова ooooh! Но дори да играе, задължително трябва да има някой в стаята - винаги едното й око гледа към нас Crazy А остане сама, а е надула гайдата Confused

Бета, иначе аз съм добре. Рано е да се каже дали има подобрение, защото все още съм с гипс и макар че стъпвам добре, той така или иначе ми държи глезена изправен. Ще си проличи, като се махне гипса, а това ще е в началото на декември. Не остана Crazy
А за приликата между Даяна и Яна и преди сме коментирали. Даже скоро мъж ми видя снимката в подписа ти и вика:"Кое е това дребното? Ми то същото като Даянчето Party"

Снощи Попова ми даде тема за размисъл, като каза, че е добре да се отиде някъде на планина след НГ. Та няма ли начин да се организираме желаещите и да отидем на някоя хижа например...с децата newsm78 Тук нашите хижи са много хубави, и лифт имаме, но най-близаката е на 10 мин. пеша от лифта. Не е много по-принцип, но за мен е трудно, а и за децата...особено ако има сняг. Иначе имаме в близост хубави хижи, до които се стига с кола. Не знам, помислете Thinking  На мен лично много добре ще ми се отрази една малка почивчица сред природата...с вас Hug

Дидка, дано всичко при вас се нареди и скоро се гушкате тримата с тати Heart Eyes Ако не се "видим" повече, пожелавам ти чудесно изкарване на празниците! Hug Ще те чакаме да се включиш от Италия.

# 266
  • Мнения: 1 298
Не беше ли Испания  Thinking
Диди кога заминавате?

# 267
  • Мнения: 1 341
Диди, пожелавам ти скоро да си гушкате тати, и да сте много щастливи заедно. Дано там където отивате сте добре, и всичките ви начинания станат реалност. Ще ни липсваш, и те чакаме да се включиш от Итали.  Hug

Наде, това е чудесна идея. Дано има повече желаещи за една форумска почивка.  Grinning Аз съз за идеята. Само не знма как ще стане организацията, дали всички работещи татковци, а и мами ще могат да излязат отпуска по едно и също време.  newsm78 Айдев да не го мисля повече, нека всеки който иска каже, пък ще го измислим някак си.

# 268
  • Мнения: 257
Попова, ще се обадя, но искрено се надявам да не е много скоро. Въобще не ми се ходи до София в момента. Но като дойдем, все пак, ще бъдем по-свободни, защото ще се занимаваме само с евентуалните наематели. Доно да е така просто, както си го представям, де, щото опита дотук показва, че прекаления оптимизъм се наказва!

Ние също мислим да отидем на планина. Даже задължително трябва да го направим и също мислим да е на хижа или нещо такова. Но 1. май ще е преди НГ и 2. още никакви идеи нямам къде можем да отидем и да не е толкова далеч от Варна, че нинкак не ми се пътува дълго. Аз що не се поразровя сега из нета?...

Палачинките станаха много вкусни, особено след своевреминната редакция - сложих  малко кафява захар в сместа.  Peace
Вчера решихме с Тити да рисуваме. Извадихме си пастелите и флумастрите и седнахме на земята. Като ни видя, Макси веднага пристигна и се включи по свой си начин в творенето - сядаше ни по листите, затваряше ни флумастрите с капачки така като са ни в ръцете и рисуваме, драскаше ни по хубавите картини, въобще - съботаж! Накрая така си изцапа ръчичките, че  изобщо не можах да го измия. Сега, като се сети, идва и ми ги показва колко са изцапани.
Нещо, което също много го забавлява е да гледа BABY EINSTEIN. Направо пищи от кеф. Друго забавление е да сяда в каквото успее - кош, леген, кутия, чекмедже. А най-греховното му удоволствие е яденето - яде по всяко време и всичко, непрекъснато или си проси, или направо си краде. Обикновено първи свършва със закуската, става и отива да довърши храната на брат си или на някой друг, имал неблагоразумието да се храни по същото време. Ако му откажеш, го према много лично и прави сташни драми. Понякога си мисля дали пък не прекалява, дали пък да не го огранича  да си яде само неговата храна и само когато е време за хранене. Хм. Хм...

Друго, което исках да кажа (на мамитата от Варна) е, че можем да се събираме отвреме навреме по домовете. Например, можем да се уговорим и да ни дойдете на гости някоя сутрин или следобед. Така фъстъците ще си играят на ново място и с нови играчки, а пък ние ще си говорим глупости и ще си пийваме всеки според зависимостите си! Просто предложение... Имам и още една идея, но за нея трябва малко повече врме за да стане.

Ок. Аз отивам да търся хижа или каквото там намеря.
И така...

# 269
  • някъде
  • Мнения: 4 956
 Hug Hug Hug
Италия, Рени, не Испания! Peace
На 24-ти декември ни е полета- дано е хубаво времето Praynig

НАН, кой е на аватара ти- имам съмнение за една мома, но чакам ти да кажеш? Thinking

Общи условия

Активация на акаунт