Обичат ли децата ви да готват??

  • 1 493
  • 20
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 6 029
Оха! Кво е тва Каро?
Аз мисля, че питащата е дете.

Питащият, ако трябва да сме точни  Mr. Green, съдейки по публикациите му.

Да, наистина.
Има и гласували. И то и с първия отговор  Crazy

# 16
  • Bristol
  • Мнения: 9 364
Аз от много време се чудех да пусна подобна тема  Peace Синът ми е почти на 11 години и поне веднъж седмично готвим с него заедно Wink Дори и с щерката за Халоуин правихме курабийки и за моя изненада, тя се справи с изрязването им значително по-добре от баткото! Та мислех да обменя опит с майките на по-големи деца, но не в готварския, а може би в Нашите деца Wink Не виждам защо се възмущавате  newsm78 освен от правописа  Joy Идеята за подобна тема ми допада. Синът ми членува в един детски форум и там си имат готварски подфорум, последно разменяха информация как правят палачинките   food002

# 17
  • Мнения: 25 615
Мери, това твоят син ли е?
Ако да, обясни му, моля те, някои работи, да не се огорчава детето, когато му затрият темите.
Знаеш, че има голяма разлика между детските форуми и този тук, нали?  Wink Laughing

Иначе идеята за детскоготварска тема е добра, спокойно може да се обсъждат рецепти, с които децата ни да се пробват в това изкуство. Но да бъде пусната както трябва, а не така детински...

# 18
  • Мнения: 5 362
Страхотна тема!  Grinning
А майка ти знае ли,че пишеш в,може би,нейният форум?!? Thinking

# 19
  • Bristol
  • Мнения: 9 364
Мери, това твоят син ли е?
Ако да, обясни му, моля те, някои работи, да не се огорчава детето, когато му затрият темите.
Знаеш, че има голяма разлика между детските форуми и този тук, нали?  Wink Laughing
Хихихи, ако беше моят, темата щеше да е на английски  Joy
Да, разлика има, аз членувам в неговия форум Wink Но и много често, възрастни и малки, ги вълнуват едни и същи теми Wink

# 20
  • out of space
  • Мнения: 8 573
Не щЪ  Wink  да заключвам, пита си детето, а ако не е дете- справка подписа ми  Laughing

Не, децата ми са малки, не готвят. Понякога каката (на 6г) разбива яйцата или бели краставици... Има мерак, но след нея все едно е бил на гости Алф и е търсил котката...

Общи условия

Активация на акаунт