33-та Американска Седянка

  • 10 197
  • 326
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 491
Като си говорите за концерти, и се сетих. Аз с целия си ъкъл си купих билети за Андреа Бочели, концерта е 10 дни след due date-a, не е ясно дали ще отида и как ще смогнем. В краен случай ще изпратя любимия вместо мен, ама той не си пада. А много ми се ходи  Laughing
Тъкмо, той ще погледа малко бебето, ако не си в болницата, пък ти ще ходиш на концерт!  Laughing (Ще ти е добре дошло, може би).

Последна редакция: пт, 09 ное 2007, 02:29 от блажка

# 16
  • usa
  • Мнения: 2 113
Хиър, само влез и прочети пак, защото на мен ми иде да си взема пистолет и да се гръмна от някои от изказванията! Да пази Господ дъщеря ми да се ожени за сина ( или сина ми да се ожени за дъщерята) на някои от тези дами, направо си подавам документи за албанско гражданство! ooooh! Rolling Eyes Не само че щели да се развратят, ами и как ние сме им били ограбвали правото моля ти се да се запазели за някой специален човек след години, ти това чете ли го? ooooh! Shocked #Crazy
Но иначе са ЗА кърменето... ooooh!


добре, че не съм кърмила около вас, щяха сигурно да ме ръзпънат за разврат Simple Smile. май единственото място където не съм кърмила е това, което препоръчват тези дами - в тоалетна, и през ум не ми е хрумвало да се навра в тоалетната да си храня детето...
непременно се обади утре ако ели не и се регулира температурата. три дни ако не помага, антибиотикът очевидно не върши работа.

# 17
  • Мнения: 3 367
..аз преди няколко години гледах той стори на дисни на лед,пищно определено,но не ми хареса; за деца сигурно бива..има на ютюб ако искате да погледате,аз показвах на Ния преди време,не изпадна в радост особена
*
какво правим с резултатите от анкетата? аз така и не разбрах дали гласуваха хора к мислят да дарят сега или хипотетично само..защото ако са реално 20+ човека това си е в съвсем сериозна работа

# 18
  • Мнения: 2 563


Хиър, само влез и прочети пак, защото на мен ми иде да си взема пистолет и да се гръмна от някои от изказванията! Да пази Господ дъщеря ми да се ожени за сина ( или сина ми да се ожени за дъщерята) на някои от тези дами, направо си подавам документи за албанско гражданство! ooooh! Rolling Eyes Не само че щели да се развратят, ами и как ние сме им били ограбвали правото моля ти се да се запазели за някой специален човек след години, ти това чете ли го? ooooh! Shocked #Crazy


Хаха, тази Ерика е някакво тотално фунди. Най-вероятно детето й ще види гола гърда бая преди първите си интимности, не знам що така тази жена се самозалъгва. И момичетата от списанията имали ниско самочувствие, затова си излагали телата...  Grinning

Да се оправят малките скоро, дано утре вече да няма температура.

# 19
  • Мнения: 1 593
Тандурка, дай линк от блога и аз да се възмутя, сега се чувствам в страни от събитията.
Иначе аз се закалих в кърменето навън по най-"бруталния" начин - в самолета, с 10 човека на кв. м около мене. Не се чувствам особено комфортно, но какво да правя - гладен ли да го оставя  Rolling Eyes

# 20
  • Мнения: 3 491
Да си кажа, толкова жени да кърмят навън съм виждала и ми изглежда толкова нормално, че се чудя как на някого би му щукнало да прави проблем от това. Нещо им става на тези хора в Ню Йорк. И аз миналата седмица присъствах на нещо странно (в Ню Йорк  Rolling Eyes ). Четях си в една от тамошните книжарници, и в един момент човекът, който седеше на съседното до мене кресло, се унесе и задряма. При което едната от служителките, минавайки, го събуди, в книжарницата било забранено да се спи. Той се стресна, поусмихна се, и се вторачи здраво в книгата. Защо беше необходимо това, не разбрах, изобщо не ми се вписваше в представата за тукашните порядки. И аз съм задрямвала в книжарница. В библиотеките е прието да се спи. Дожаля ми за човека, кой знае колко часа е блъскал на работа преди това, не беше ни престъпник, ни просяк. Трябваше да реагирам сигурно по някакъв начин, знам ли ... Сега ми е съвестно.

# 21
  • Мнения: 7 091
Jenna, ето тука:

http://tandoorisjourney.blogspot.com/2007/11/breastfeeding-battle.html

Ако на някой му трябва рецепта за чийзкейк, имам суперска на блога Simple Smile

# 22
  • Мнения: 1 800
Мъжа ми е един от тези, които се дразнят от кърменето на публично място (има впредвид сестра си, която кърми до входа на Маcy's).  Казва, че е прекалено лично, за да е толкова показно. Отдавна не сме говорели по темата. На мен лично не ми пречи.
  Аз пък сменям памперси където ми падне (почти, де  Wink ). В последно време нали сме все по летищата, а много, много мразя публични тоалетни, си го сменям в количката. Нося си спец. пликче и после в боклука в тоалетната. Иначе само в колата го сменям, когато сме навън. Шантава работа Embarassed

Големи красоти на това шоу на Дисни.

# 23
  • Мнения: 3 491
Аз да питам пак за тези домашни любимци, че децата много натискат (но аз изобщо не съм сигурна колко ще им траят мераците). Някой ползвал ли е нещо като осиновяване на животно? Но за един уикенд, например (колкото да се наиграят децата с въпросния любимец). Нямам думи, с които да изразя силата на нежеланието си да се обвързвам с домашно животно. Това, което видях за адопшън от разни организации, е доживотно обвързване. В зоопарка са останали за осиновяване лъва и пумата, и разни екзотики, които буйстват нощем. Куче и котка не искам -в никакъв случай! Риби също. Може би нещо като хамстер (но да не хапе), за около уикенд, най-много за седмица. Дали някой предлага тази услуга?

# 24
  • Мнения: 1 593
Блажка, може да осиновите за кратко животинката на някой, който е on vacation (petsitting) Thinking

# 25
  • Мнения: 2 254
Блажка,аз пък не знам колко са ти големи децата Embarassed,ама трябва да са по някакви училища вече,нали?Все някой клас там,ако не техния,си имат мишка:).Помолете за някой уикенд,или ваканция да вземете у вас,и така.....
  И аз не съм чела на Тандури блога.Причината е ,че кърменето си ми е болна тема(гузна да напиша Rolling Eyes).Но подушвам за какво иде реч,и може да си покажа френча там (нервачка съм ,ей  Mr. Green).
  Дали да се мандаме голи пред децата,по-скоро,до кога?  Thinking.Моят син се мотае край мен ,когато се къпя,пищи ако се заключа в банята,та когато се омотавам с кърпата,сочи между краката ми ,и вика ;" пильо,пильо"...Та,май е време да прибирам сергията....

# 26
  • Мнения: 1 783
From one breastfeeding mother to all mothers in the world - celebrate the breast!  Joy Joy Joy

Ох, Тандури, умрях от смях с твоя блог  Joy Joy Joy От къде имат толкова време тия хора да пишат бе... особено тази Ерика, на кръст се разпъна да се обяснява на всички.

Мартин ни вижда голи в къщи и хич не ни пука и аз си мисля, че е по-добре. Като не е табу голотата не е толкова интересна. Сигурно ще трябва да престанем по някое време, ама има още докато стане.

Бубка, H&M май имат 3/4 чорапи, сега се сетих.

Много красив тоя Виетнам, ама да знаете, много. Жалко, че от работа, нямам време за sightseeing. Ще пусна малко снимки скоро.

# 27
  • Мнения: 3 491
Блажка,аз пък не знам колко са ти големи децата Embarassed,ама трябва да са по някакви училища вече,нали?Все някой клас там,ако не техния,си имат мишка:).Помолете за някой уикенд,или ваканция да вземете у вас,и така.....
 
Благодаря за идеята. Това ми го даваше като идея оня ден и една друга майка, която ме разсмя до сълзи с пет-историите си, и още повече затвърди у мене убеждението, че аз домашен любимец не искам. Ще взема да ви послушам. Моите деца май нямат в техните класове животни, малкият не е споменавал, големият има буболечки, но другите класове може й да имат (макар че ще треперя дни и нощи в адванс от ужас да не му се случи нещо на това животно).
Jenna, благодаря и на тебе за идеята за petsitting. Всъщност, на два пъти имах такава възможност, но не се възползвах. Веднъж, да гледаме едно куче за около 3 седмици. Не посмях да поема тази отговорност. После една съседка съвсем наскоро ме помоли да й гледам рибите за 2 седмици. И там се уплаших, стане ли дума за риби, все си представям разлят аквариум и риби по пода. А и на тази съседка й нямам много доверие, че наистина ще си вземе рибите обратно. В библиотеката имахме опит с една боа, домашен любимец на някакво момче от частно училище. В пансиона на училището не пуснали боата, та хайде да погостува в библиотеката, докато се уредят нещата. И така месеци наред, беше станала като автомобилна гума тази боа, едва се събираше в аквариума.
10х отново, ще го мислим бъдещето и ще докладвам за резултата!

# 28
  • Мнения: 3 478
А, и нова тема сте заформили вече.
Относно събличането, на Лекса баща и не се показва пред нея. Така си е решил, аз нямам против.  Пък и тя вече май си разбира, защото проявява интерес към мен  Mr. Green, сочи с пръст и се киска, представям си какво ще бъде да види баща си. Онзи ден за сефте видя като сменяха пампата на момченце. Ами не можа да се откъсне горката, аз и викам отстрани, тя като замръзнала, не помръдна. Но поне нямаше вокални изяви и учудване, като малката ( която е по-голяма от Лекса) на моя приятелка като видя същото момченце преди време. Малеееей, още я говорят горката.

# 29
  • Мнения: 1 593
Бистре, чакам с нетърпение снимки ... ще ти пусна тел. си на лични да ми звъннеш като идваш в София и имаш време... Hug

С мъж ми правим по една "сериозна" екскурзия гоодишно до страна/и в която/които не сме били и понеже те не са малко, още отсега се заглеждам към какви дестинации да се ориентираме  Thinking
Става въпрос за Април 2008 и за сега се двуомя за Азиатска дестинация (китай, бали, виетнам/камбоджа, сри ланка), Африканска(кения, танзания, юар) или Австралия/НЗ.
Вие къде бихте отишли, other things equal

Общи условия

Активация на акаунт