А имате ли проблем с празнуването на вашия личен рожден ден?

  • 7 332
  • 84
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 11 747
Аз съм от тези,дето не си обичат РД.И ми е апатично и не искам да ме поздравяват... Confused Мисля да си го отменя,да го забраня.Почнах вече да осведомявам роднините,но те не всички са съгласни.

Не съм се насторйвала насила така,постепенно стана,без да искам.

# 16
  • Мнения: 17 407
Еее, защо да не те поздравяват! Peace Аз също много се радвам, че се сещат за мен хора, с които не общувам често, но са важни за мен. Всъщност, понякога това ми връща настроението в деня.
Алкохолът е добър приятел, да.

# 17
  • Мнения: 1 520
Чак луд ентусиазъм не ме тресе.

Радвам се, все пак ми е празнично.
Очаквам хубава среща с верни приятели.
покрай индивидуалните ангажименти на всяка от нас сравнително трудно се стиковаме за дълги и продължителни срещи.
А празниците са идеалния повод да няма оправдания.

Смятам, че не изпадам в Сатурнови дупки.
Даже ей, го- утре предстои.
Готино ми е още от днес.
Утре ще си е моя ден. Simple Smile

# 18
  • София
  • Мнения: 7 097
Нямам проблеми с празнуването на чийто и да било рожден ден, особено пък на моя.

# 19
  • Мнения: 6 498
До сега не съм се замисляла на тази тема,но като че ли съм по-въодушевена на рожденните дни на близките ми . Днес имам рожден ден,но не съм в много празнично настроение Confused Но! Това не означава,че не приемам подаръци Wink и току виж ми дошло настроението Crazy

# 20
  • Мнения: 291
И аз не съм фен на рождения си ден. Ама как да си му фен, когато е на 30.12  ooooh! Малкото пъти, в които съм се решавала да го празнувам, преминават под знака на Коледа и Нова година. Хората още се радват на подаръците от Коледа и се вълнуват къде и как ще изкарат Нова година... Ако трябва да отговоря точно на въпроса - да, имам проблем с рождения си ден.

# 21
  • Мнения: 11 747
И аз не съм фен на рождения си ден. Ама как да си му фен, когато е на 30.12  ooooh! Малкото пъти, в които съм се решавала да го празнувам, преминават под знака на Коледа и Нова година. Хората още се радват на подаръците от Коледа и се вълнуват къде и как ще изкарат Нова година... Ако трябва да отговоря точно на въпроса - да, имам проблем с рождения си ден.
моя е на 8 март!  Confused

# 22
  • Мнения: 17 407
мише, прекрасно те разбирам, голямата ми дъщеря  е родена на 29.12. Понеже вече е по- голяма, не знам как да й организирам тази година РД, че да си го отпразнува както трябва. Confused
Малката пък е на 1.06 Mr. Green

# 23
  • tardis
  • Мнения: 329
Много отдавна беше като се радвах на рождените си дни.
Още като бях малка ми се даде да разбера, че това са "глезотии", така че и досега не мога да се отърся от това ... хм, да го наречем "възпитание". Освен това рожденият ми ден е в разгара на лятото, навремето никое дете не ми идваше на гости, защото всички отиваха някъде - на село, на море... А рождени дни с възрастни, които пушат като комини и се оплакват един на друг ...

Предпочитам други празници, рождения ден не го празнувам, използвам го като повод да помързелувам и да не ме закачат за нищо... Дори ми е неловко като ме поздравяват и ми правят подаръци, всичко ми се струва такъв фарс.
Някой ден, може би, като се превъзпитам  Laughing

# 24
  • Мнения: 2 891
Не обичам рождения си ден. Изобщо, май, не се вдъхновявам от празниците. Приемам ги като досадно бреме. Имам някакви задължения, които трябва да изпълня. Тъпо, а?

# 25
  • Мнения: 7 112
Обичам рождения си ден.
Обаче имам проблем с организацията му. Но тесният семеен кръг е винаги готов Коледата да е възможна.  Grinning

# 26
  • Мнения: 516
По традиция не празнувам рожден ден.

# 27
  • Мнения: 2 829
Не обичам рождения си ден. Изобщо, май, не се вдъхновявам от празниците. Приемам ги като досадно бреме. Имам някакви задължения, които трябва да изпълня. Тъпо, а?


четеш ми мислите! Peace

# 28
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 383
И аз не съм фен на рождения си ден. Ама как да си му фен, когато е на 30.12  ooooh! Малкото пъти, в които съм се решавала да го празнувам, преминават под знака на Коледа и Нова година. Хората още се радват на подаръците от Коледа и се вълнуват къде и как ще изкарат Нова година... Ако трябва да отговоря точно на въпроса - да, имам проблем с рождения си ден.

Хаха ... Joy
Аз съм на 31.декември - още по-кофти!
Значи има и по-прецакана от теб  Mr. Green

# 29
  • Мнения: 494
 Не си обичам рождения ден.Той е скоро и много ми е кеф,че точно в тоя ден имам един изпит,та няма да ми се налага да спретвам насила купони.Много обичам чуждите рождени дни,обичам сбирки по всякакви други поводи( и лични такива-годишнини от това или онова и пр.).Празнувам си какви ли не глупости,но не знам защо тоя ден ми е такъв крив.Сега ще се извъди някой психолог да обяснява,че е нещо от детството,но поне при мен не е така-родителите ми организираха страхотни веселби.Няма и някаква определена случка на тоя ден от близко или по-далечно минало,освен хубави..де да знам и аз защо...Пък съм млада още,не е че се шашкам от броя на свещичките....Ще взема да повярвам на една позната,дето все ми опява,че това било заради Сатурновата дупка(нещо там,което ставало около рожд. ти ден-не съм много наясно с астрологията Grinning)

Общи условия

Активация на акаунт