Препоръчайте ми пералня

  • 4 460
  • 22
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 558
За съжаление си купихме Електролукс в новия апартамент.

А ще уточниш ли защо не си доволна?

# 16
# 17
  • София
  • Мнения: 2 967
Candy Simple Smile

# 18
  • София
  • Мнения: 11 711
Благодаря на всички за отговорите   bouquet!За мен тази тема вече не е актуална!

# 19
  • София
  • Мнения: 4 397
Ние сме от няколко седмици с този Аристон   http://www.technomarket.bg/product_detail.php?product_id=09021787
много съм доволна, старата ни беше Уърлпул /не съм сигурна, че така се пише преписах го от мнение преди мен / и не бях очарована вярно, че и беше доста стар модел, та може и затова да беше ала фира милата, ама Аристона сега не го чувам като работи, има доста програми. Харесва ми че има ел. дисплей и си показва всичко на него, програма, колко кг., колко градуса, има допълнително изпакване едно за лесно гладене още не съм го пробвала, 1200 оборота вадя почти всичко сухо еми това е май в общи линии.

п.п. докато съм писала и с бебто се занимавам си писала и ти, нищо за друг да остене мнението ми ако трябва. Сподели каква си купихте.

# 20
  • Мнения: 1 178
И на мен ми предстои тази важна покупка. Спрели сме се на АЕГ, без конкретен модел. Обаче имам нужда от едно уточнение, ако някаой знае. Разбрах, че от известно време не се внасяли перални произведени в Германия, а такива от Полша. Има ли някаква алтернатива за немско производство все пак?  Благодаря предварително!  Hug

# 21
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Има.
Miele на старо. Пише си на хубаво и достъпно място - Made in Germany.

# 22
  • Мнения: 1 178
Ох, знам за тоя вариант, но мъжа не иска и да чуе  ooooh! Били на по 10 години перални, поне и неша от сорта... Как да го убедя само да погледнем ?  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт