На новаците с любов

  • 14 260
  • 492
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 911
Здравейте. И аз съм от новите и много благодаря за темата. Много е хубаво, когато някой те приветства по този начин.
На авторката  Hug   bouquet
Аз лично обичам да пиша тук. Интересно ми е, приятно е и т.н. До сега не ми се е случвало да ме сяде някой - а май само веднъж, но и аз показах рогца и накрая изпушихме лулата на мира.
Проблема ми, обяче е друг. Когато вляза в някоя по-гореща тема, където одавна пишат едни и същи стари кучета, ме посрещат добре и после все едно ме няма - никой не ме забелязва. Опитвам да подхвана този-онзи, включвам се активно в темата, показвам им, че съм добронамерена, учтива,    опитвам се да им вляза в тона ама НЕ и това си е.
Давам пример с отчетните. Записах се малко късно явно, всички ме приеха с  Hug и   bouquet  и до там. То е ясно, че те си се познават одавна и си имат приказка, но нали уж форума е за всички.
Моля, ако съм обидила някой да ме извини.
Според мен просто тонът ти е твърде иzвинителен. Защо? Трудно е да се отговаря на пост, който каzва "Иzвинявайте, че пиша тук".

# 91
  • Мнения: 4 806
Флор, пу-пу-пу и дано да е все така (не ти и трябват).
Ти тази хипо-версия, дето въвежда в заблуда акуратния новак, да не я написа умишлено, а?
Да се подведат, а ти да изпъкнеш.

# 92
  • Мнения: 516
На мен пък ми изнася да съм новак. Готино е, като сгафиш да кажеш- Ау, не знаех!

# 93
  • Мнения: 1 242
Йо-хо-хо бутилка ром! Тръгвате на лов за свежа мръвка, а? Mr. Green

Има доста теми, в които бих казала, ела вълчо, изяж ме. (И моля всяка прилика с форумски персони да се счита за случайна!)Но понеже даже и времето да било наше, даже ние да сме били в него и то в нас, фактът е факт - то е пари, а те никога не стигат!

# 94
  • Мнения: 2 161
С тази тема мисля,че стана ясно колко съм толерантна всъщност.И че присъствието на името ми  в категорията Провокатор е грозно и несправедливо.
Това е комплимент, Шанел  Simple Smile
Аха.Аз мисля да спрат да ми правят вече комплименти за провокатор,да се насочат към толерантността ми.

# 95
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Флор, не се прави на новак. И Ивонска също.

# 96
  • Мнения: 291
Аз съм голям фен на Клюкарника, но рядко, дори много рядко, сколасвам да участвам активно, защото сте мноооого бързи. Ето, например, пазарната тема от сряда - много ми се искаше да се вкл (имам какво да търгувам), но докато изчета постовете, стигнах до 8стр. Е, то 8стр. пазарлък за няколко часа, как да го насмогнеш newsm78
Иначе притеснения, че ще ми изяде някой нямам, имам такива, че няма да ми остане време аз да го хапна  Wink

# 97
  • Мнения: 15 878
Здравейте. И аз съм от новите и много благодаря за темата. Много е хубаво, когато някой те приветства по този начин.
На авторката  Hug   bouquet
Аз лично обичам да пиша тук. Интересно ми е, приятно е и т.н. До сега не ми се е случвало да ме сяде някой - а май само веднъж, но и аз показах рогца и накрая изпушихме лулата на мира.
Проблема ми, обяче е друг. Когато вляза в някоя по-гореща тема, където одавна пишат едни и същи стари кучета, ме посрещат добре и после все едно ме няма - никой не ме забелязва. Опитвам да подхвана този-онзи, включвам се активно в темата, показвам им, че съм добронамерена, учтива,    опитвам се да им вляза в тона ама НЕ и това си е.
Давам пример с отчетните. Записах се малко късно явно, всички ме приеха с  Hug и   bouquet  и до там. То е ясно, че те си се познават одавна и си имат приказка, но нали уж форума е за всички.
Моля, ако съм обидила някой да ме извини.
Според мен просто тонът ти е твърде иzвинителен. Защо? Трудно е да се отговаря на пост, който каzва "Иzвинявайте, че пиша тук".

Е да де съгласна съм, ама ако тръгна с рогата напред тогава пък изобщо няма да се впиша - най-много да ме сдъвкат още в началото.
А и не винаги пиша така - просто съм учтива

# 98
  • Мнения: 911
Вемби, нито с рогата напред, нито наzад. Просто нормално.

# 99
  • Мнения: 11 747
пиша,пиша - аз новак ли съм?

# 100
  • София, откъм тъмната страна
  • Мнения: 246
Здравейте от още един новак.


Здравей! Чакай поне аз да те поздравя, че старите кучета нещо се ослушват.

# 101
  • София, откъм тъмната страна
  • Мнения: 246
Ето момичето се включва, ама глас в пустиня. Дайте новаците да си говорим помежду си поне, че много трудно ще ни забележат иначе. Дайте да ги накараме да искат да се включат старите в нашия разговор. Друг начин не виждам.

# 102
  • Мнения: 4 806
повечето сме кучки, но не и стари

аз пък умишлено излизам от темата, че да не плаша младото зелено

# 103
  • София, откъм тъмната страна
  • Мнения: 246
Като казвам "стари" нямям предвид възрастта.

# 104
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Добре де, как разбирате, че не са ви прочели или не са ви обърнали внимание? Че не се обръщат с ника ви към вас или не ви цитират?

Общи условия

Активация на акаунт