ГОТОВИ ЛИ СТЕ ВЕЧЕ ЗА РОДИТЕЛ

  • 1 627
  • 25
  •   1
Отговори
# 15
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
Хахахахахахахахахаха  Joy  Joy  Joy

# 16
  • Мнения: 875
ауууу, хич не съм готова!  Mr. Green

# 17
  • Мнения: 9 903
имаше още един тест, който запомних, понеже съм го издържала с отличен - вземете средноголям, гневен октопод и се опитайте да го натъпчете в пазарска мрежа.

# 18
  • Ботевград
  • Мнения: 2 289
 Laughing Laughing Laughing Joy hahaha hahaha Joy Joy Party
Имо много истина в тези тестове  Flutter

# 19
  • Мнения: 3 861
Хахаха, много як тест Laughing

Минала съм през почти всички етапи hahaha hahaha hahaha , но тогава не ми беше смешно

# 20
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
имаше още един тест, който запомних, понеже съм го издържала с отличен - вземете средноголям, гневен октопод и се опитайте да го натъпчете в пазарска мрежа.
Олеле!  Rolling Eyes

# 21
  • някъде
  • Мнения: 4 955
 Joy Joy Joy

# 22
  • Мнения: 985
Радвам се, че успях да ви накарам да се усмихнете!

Разсмя ме!  smile3501 Благодаря, за което!
Що не пуснеш темичката и в Майки (бъдещи и настоящи), да видят какво ги чака и да се посмеят.

А, моля, моля! Много ми се ще повече хора да се усмихнат на този тест. Ама някак некоректно ми се чини да пускам една и съща тема на няколко места. А и може да се изплаши някой, че то сега смешно, ама като ти дойде на главата- хич не му е до смях на човек.

имаше още един тест, който запомних, понеже съм го издържала с отличен - вземете средноголям, гневен октопод и се опитайте да го натъпчете в пазарска мрежа.

Тити, това директно ще го добавя към теста. Ще го нарека Тест "Ла пиовра" . Имам ли твоето разрешение?

# 23
  • Мнения: 9 903
какво разрешение, не съм го измислила аз, ето ти липсващите тестове:


Тест за обличане:
Снабдете се с голям, гневен, жив октопод. Напъхайте го в малка чанта-мрежа, като се уверите, че всичките му пипала са вътре.

Тест за хранене:
Вземете голяма пластмасова кана за мляко. Напълнете я до половината с вода. Закачете я със здрава връв за тавана. Залюлейте я. Опитайте се да мушнете пълни лъжички бебешка каша в улея на каната като се преструвате, че са самолетчета. Сега "избълвайте" съдържанието на каната на земята.

# 24
  • Мнения: 639
Ще ме изгонят от работа - така взех да се хиля на теста, че всички разбраха, че шаркам из нета Joy Joy Joy

# 25
  • Мнения: 3 456
Много е весел Joy Joy Joy

Общи условия

Активация на акаунт