Какви мисли ви се въртят в главата по време на секс?

  • 2 400
  • 56
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 3 423
Ааа сетих се, че понякога си мисля да не ни чуе някой - я дете, я съседи...

Ягодке, ти поздрави ли Шанел за рождения й ден?
Това със съседите разваля кефа, изключи го.

# 46
  • Мнения: 57
Поздравявям я сега, да е жива и здрава. И аз на 7 ноември имах рожден ден, ама не се сетихте да ме поздравите. Но нищо. Приемам поздрави и на патерица

# 47
  • Мнения: 291
И преди раждането, и след това, за секс мисля. Преди ясно защо - младост, знаете как е  Mr. Green Сега, тъй като се случва доста по-рядко, се радвам на случката ...

А мноооого преди, ми се е случвало да си казвам "Айде де, няма ли да се свършва..." или "Къде се набих и аз..."
И който казва, че не се е разсейвал, лъже най-безобразно  Wink

(Имах една съученичка, която разказваше, че докато тогавашното й гадже се труди в/у й, тя чете в-к "7 дни спорт"....)

# 48
  • Мнения: 2 792
 Много ми се иска да напиша нещо умно, все пак и номинации текат, но честно казано по време на секс не съм особено замислена  Embarassed

# 49
  • Мнения: 5 877
Мисля за Брад Пит, но и за Джъд Лоу.
Добра подборка.

# 50
  • някъде
  • Мнения: 4 956
за много и различни неща, повечето пъти не свързани със секса

# 51
  • Мнения: 157
Зависи от момента.

# 52
  • Мнения: 3 316
Не мисля за нищо, оставям се изцяло ня усещането...........
      и аз  newsm56

# 53
  • Мнения: 1 422
ох колко ми е гот! това е супер, дааа! детето ли идва? а, не е , счуло ми се е. а в тази поза е супер! какво да сготвя за вечеря...... о , стана ми скучно , няма ли да свършва..... о да , супер!

Ти си като Наполеон, бе жена...............

# 54
  • Мнения: 5 103
Мислите ми са сексуални, хич и не се сещам за чинии и други глупости.

# 55
  • Мнения: 353
Ми за секс,кви.Той мъжо все вика,че жените само за секс сме мислели,та и аз да не му противореча.

# 56
 EmbarassedЗа секс  и това как да ми е само вътре,ама нормално,всеки иска да му е вътре Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт