Най-добрата паста за зъби?

  • 148 132
  • 394
  •   1
Отговори
# 300
  • Мнения: 2 069
Благодаря   bouquet

# 301
По принцип всеки път различна  ooooh! никоя досега не ми е направила особено впечатление.. Един мой приятел много ми хвали "Триса" може и аз да я пробвам някой път макар, че не се намира лесно ако не се лъжа я има само в аптеките и по голямите магазини  Peace

# 302
Почти 10 години ползвах Колгейт Хербал, но промениха нещо опаковката и съставките и добавиха прополис и вече не ми допада.

# 303
  • На ръба..
  • Мнения: 2 189
Paradontax - почиства идеално зъбите, макар че няма вкус.

# 304
# 305
obache aquafresh ne mi haresva-zabite mi si ostavat sa6tite kato predi miene  9POLU4AVA CE NE6TO TAKOVA tooth ILI TAKOVA  smile3534 haha)

# 306
  • Мнения: 52
Ползвам Колгейт и Лакалут

# 307
  • Мнения: 247
Сензодин жълта опаковка и Ментадент

# 308
  • Мнения: 351
Безспорно пастата е важна , но от лични наблюдения смятам , че по важни са честотата и начина на миене на зъбите. Има значение и какво се профилактира - едни пасти са насочени към кариеса , други към "пародонтозата". За първото най-важно е повишеното съдържание на Флуор,Калций и Фосфор а за второто много добре действа позабравения "Поморин" с черноморска луга и други с предимно антибактериални съставки.

# 309
  • Мнения: 1 259
В момента-Вадемекум...

# 310
  • Мнения: 1 027
BreathRX - мн ми я хвалеха и нашата зъболекарка я препоръча. Много е скъпа(20лв)-надявам се, наистина да си заслужава...
А иначе използваме Колгейт, Акфафреш, Лакалут и сме доволни Peace

# 311
  • Мнения: 1 526
Колгейт

# 312
  • Мнения: 3 451
Ох,май още не съм я открила no  Тука чета за Рембранд(май така се пише) добри отзиви.А колко лв. и навсякъде ли се продава,че не съм чувала newsm78 Ако може и снимчица.. Embarassed

# 313
  • Мнения: 37 256
до сега най-доволна съм от червения Лакалут

# 314
  • Мнения: 2 803
Сигнал и Лакалут.

Общи условия

Активация на акаунт