Отговори
# 1 110
  • Мнения: 917
Адски странно ми звучи всичко това, предвид факта, че повечето мъже гледат да вкарат една жена в леглото си колкото се може по-бързо.
точно!!! а не е и гей ! и аз нямам обяснение  newsm78

# 1 111
  • Мнения: 4 792
Кое ви  е странно? Има мъже, които обичат да го наречем така....да разиграват "плячката си", да се насладят на всеки един момент преди да дойде мига на същинската консумация и т. н  Като седнете на маса в изискан ресторант и ви поднесат страхотен ордьовър, ведната ли му се нахвърляте или му се точите известно време?
 Тертиплии им викат на такива хора. Имах такъв мъж през част от живота ми. Обичаше всичко да става бавно. Все повтаряше , че за никъде не бързаме и иска да се наслади на всеки един момент, дори на най-обикновените. Предпочиташе да се разхождаме по някой бряг с часове и да се наслаждаваме на гледката и на взаимността си, вместо 5 часа да се потим безпаметно. Предпочиташе да ме заведе първо на хубав ресторант, да ме гледа без дори да ме докосва, да ме глези безмълвно и чак след това да се премине по същество. В интересна на истината, едва след 2 месеца подобни изживявания се стигна наистина до интимност, която беше на съвсем различно ниво от обичайната.
Това е един от най-уникалните мъже, които съм имала.

# 1 112
  • Мнения: 1 165
Кое ви  е странно? Има мъже, които обичат да го наречем така....да разиграват "плячката си", да се насладят на всеки един момент преди да дойде мига на същинската консумация и т. н  Като седнете на маса в изискан ресторант и ви поднесат страхотен ордьовър, ведната ли му се нахвърляте или му се точите известно време?
 Тертиплии им викат на такива хора. Имах такъв мъж през част от живота ми. Обичаше всичко да става бавно. Все повтаряше , че за никъде не бързаме и иска да се наслади на всеки един момент, дори на най-обикновените. Предпочиташе да се разхождаме по някой бряг с часове и да се наслаждаваме на гледката и на взаимността си, вместо 5 часа да се потим безпаметно. Предпочиташе да ме заведе първо на хубав ресторант, да ме гледа без дори да ме докосва, да ме глези безмълвно и чак след това да се премине по същество. В интересна на истината, едва след 2 месеца подобни изживявания се стигна наистина до интимност, която беше на съвсем различно ниво от обичайната.
Това е един от най-уникалните мъже, които съм имала.
Ех, Касиди размечтах се....Аз клетата все на нетърпеливи мачовци съм попадала, а то гледай какви екземпляри имало. Нищо пък имам още някоя друга годинка активен живот-може и мен да ме огрее.

# 1 113
  • Мнения: 4 586
А също може и мигът да отмине. Да се опознаят добре, да станат дружки, като братче и сестриче.

# 1 114
  • Мнения: 917
Кое ви  е странно? Има мъже, които обичат да го наречем така....да разиграват "плячката си", да се насладят на всеки един момент преди да дойде мига на същинската консумация и т. н  Като седнете на маса в изискан ресторант и ви поднесат страхотен ордьовър, ведната ли му се нахвърляте или му се точите известно време?
 Тертиплии им викат на такива хора. Имах такъв мъж през част от живота ми. Обичаше всичко да става бавно. Все повтаряше , че за никъде не бързаме и иска да се наслади на всеки един момент, дори на най-обикновените. Предпочиташе да се разхождаме по някой бряг с часове и да се наслаждаваме на гледката и на взаимността си, вместо 5 часа да се потим безпаметно. Предпочиташе да ме заведе първо на хубав ресторант, да ме гледа без дори да ме докосва, да ме глези безмълвно и чак след това да се премине по същество. В интересна на истината, едва след 2 месеца подобни изживявания се стигна наистина до интимност, която беше на съвсем различно ниво от обичайната.
Това е един от най-уникалните мъже, които съм имала.
незнам дали съм 'плячката', но по-долу все едно си описала него / без 5-те часа потене де/  Shocked Shocked Shocked

# 1 115
  • Мнения: 4 792
имам още някоя друга годинка активен живот-може и мен да ме огрее.
"Активен" Mr. Green
Хората са различни. Така по писания може само предположения да се правят.
Дружки, Вълк може и да станат. Само времето ще покаже.
Boncuk , може и да е същия макар да зная че е вече по-сериозно обвързан. Ако все пак типажите се припокриват, успокой се. Ще има и секс  Laughing Минимум 5 часов  Mr. Green За останалите екстри на лична.

# 1 116
  • Мнения: 437
Кое ви  е странно? Има мъже, които обичат да го наречем така....да разиграват "плячката си", да се насладят на всеки един момент преди да дойде мига на същинската консумация и т. н  Като седнете на маса в изискан ресторант и ви поднесат страхотен ордьовър, ведната ли му се нахвърляте или му се точите известно време?
 Тертиплии им викат на такива хора. Имах такъв мъж през част от живота ми. Обичаше всичко да става бавно. Все повтаряше , че за никъде не бързаме и иска да се наслади на всеки един момент, дори на най-обикновените. Предпочиташе да се разхождаме по някой бряг с часове и да се наслаждаваме на гледката и на взаимността си, вместо 5 часа да се потим безпаметно. Предпочиташе да ме заведе първо на хубав ресторант, да ме гледа без дори да ме докосва, да ме глези безмълвно и чак след това да се премине по същество. В интересна на истината, едва след 2 месеца подобни изживявания се стигна наистина до интимност, която беше на съвсем различно ниво от обичайната.
Това е един от най-уникалните мъже, които съм имала.


Ех, Касиди размечтах се....Аз клетата все на нетърпеливи мачовци съм попадала, а то гледай какви екземпляри имало. Нищо пък имам още някоя друга годинка активен живот-може и мен да ме огрее.

joyride Simple Smile
Баси, и аз се размечтах Simple Smile
Ама, къде ти толкова търпение... такъв или ще ме накара да се влюбя доживотно, или просто няма да издържа цялата прелюдия...
Но звучи хубаво Simple Smile

# 1 117
  • Мнения: 17 415
МАй трябв да спра да чета този форум. Сега пък се депресирах, че явно не съм страхотен ордьовър Sad
КАсиди, върти ми се един въпрос в мислите, но няма да го задам, щото е лично и щото не е моя работа.

# 1 118
  • Мнения: 4 792
За мен това е минало. Питай.

# 1 119
  • Мнения: 1 165
МАй трябв да спра да чета този форум. Сега пък се депресирах, че явно не съм страхотен ордьовър Sad
КАсиди, върти ми се един въпрос в мислите, но няма да го задам, щото е лично и щото не е моя работа.
Хайде, питай,питай!Хайде, че нямаме търпение-знаеш ли сега колко форумки стоим с притаен дъх.Е, аз поне със сигурност.Историята на Касиди разтресе из основи романтичната ми душа.

# 1 120
  • Мнения: 4 792
Историята на Касиди разтресе из основи романтичната ми душа.
Шегаджийка Laughing. Повече нищо няма да пиша.

# 1 121
  • Мнения: 1 165
Иииии и двете сте офлайн Sad. Ами може ли такова нещо `ся.

# 1 122
  • Мнения: 1 165
Историята на Касиди разтресе из основи романтичната ми душа.
Шегаджийка Laughing. Повече нищо няма да пиша.
О, Касиди разбрала си ме погрешно. Наистина историята ти с този мъж ме впечатли  bouquet. Романтиката се прокрадва все по-рядко в ежедневието ми, а и като се сетих с какви темерути съм била/ама айде, то това си е за друга тема/ и ми стана много приятно, че има хора преживели подобни емоции.

# 1 123
  • Мнения: 17 415
А, не съм офлайн, бе.

# 1 124
  • Мнения: 210
Аааа, за темерутите и аз мога да се похваля... Sunglasses с доста...
Ама в тази история грам романтика не откривам  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт