ТУТРАКАН4ЕТА ИГРИВИ,ВИНАГИ СА ТЕ ЩАСТЛИВИ!

  • 13 539
  • 253
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 826
Здравейте, мами! За мой срам само чета и не пиша, ама като се видях в челото на темата реших да вляза в час  Embarassed
Благодаря, че сте ме включили- мен и двамата варвари  smile3540
Поради здравословни причини се налага да се отбиваме с Виктор /по- известен като Винету  Mr. Green/, та сега ми е суперкриво  Tired Радвам се като чета, че много от вас кърмят- наистина е страхотно  Peace
Чигес е добре- днес я видях- вече е в деветия, та по- спокойно чака момата. Очаквам скоро да се разпише и тя.

# 16
  • Мнения: 1 065
Уф, чак срам да го хване човек  Grinning. И аз така- от време на време чета, ама много ме мързи да пиша. Бравос за труда на другата Яна в отбора   bouquet
Вярно, че съм по- спокойна, но пак си имам притеснения. То няма угодия наистина. Както казва гаджето- като рита- що рита, като не рита- що не рита, като съм се запекла- що така, като не съм- да не би да ми подава сигнал организма ми, че започвам да раждам (ай да не изпадам в по- натуралистични описания  Mr. Green). Наистина шантава работа.
Много ме е страх да не се предам и да оставя нещата да се случат, а не да ги "случвам" аз. В смисъл- да ми стигнат силите да се спазаря за всичко, което искам, когато му дойде времето да раждам. Като отида с една камара искания ме е страх да не ме обявят за лигла, да се притесня и да се оставя на течението. Ама форумите са виновни, щото наливат разни сектантски идеи  Mr. Green
Хайде, приятни почивни дни!

# 17
  • Мнения: 8
ЕЕЕЕ защо не пишете?Та нали сега е студено и си стоим вси4ки в къщи,или само аз си стоя? newsm78 Мим4ето каде се загуби?Да не би да има ве4е сняг при вас?Тук във Варна вали  дъжд но не е студено.Хаиде пишете!За сега от мен толкова! newsm46 smile3524 отивам да спя.

# 18
  • Мнения: 31
Ехо здравейте!!!! Откакто се чувствам добре така съм се развихрила в работата и всякакви други ангажименти,  признавам си че не ми остана време за форумчето  Embarassed. А вечер така ми се спи, че  не успявам да изчакам малката да заспи  Misc Ghost smile3524
А за заинтересованите мами на 4Д съм на 20.12.2007 , така че преди коледа ще зная най вероятно вестта за пола, ама аз като че ли не се натискам много, всеки очаква да е момче ,а аз не мисля, че има значение.
Малката снощи пак се напика, голям инат е не иска да се завива въобще, през ноща явно и става студено и се напишва. Ако се събудя е завивам и докато легна тя се е отвила и така цяла нощ. Снощи така дълбоко съм заспала, че като се събудих към 03.30 тя беше опикана, някой път успява да ми каже че и се пиша, но за този месец вече и е за 5 път . Когато успявам да е завивам, не и се случва ама мога ли цяла нощ да стоя на пост ., така че давайте идеи ка да я накарам да се завие . ВЕчер като си лягаме наистина е по топло и след това захладнява, ама нали все пак ще спим и трябва да е по хладничко.
Целувки на малките ви сладури   love001 аз отивам да се вихря в кухнята  cook cook newsm55 1dishes

# 19
  • Мнения: 8
ЯСИ купи и спален 4увал.Моята зълва /или там както се казва на Габ4о сестра му/от бебе е нау4ила нейния сладур да спи в 4увал4е и не мисля 4е е лоша идея.Така поне няма грижи с развиването.Аз също мисля живот и здраве като се роди бебето да купя 4увал. smile3524

# 20
  • Мнения: 31
Оххх Яна , това отдавна не важи при нас. Даже за да са и краката навън и отрязах един чувал отдолу самао и само да не са и завити краката. Тежък случай сме  #Crazy Надявам се да се справим преди да свърши зимата  Mr. Green

# 21
  • Мнения: 1 037
Яси,и ние имаме проблем с отвиването,но аз се будя често с бебето и завивам баткото!Я ми дай съвет ти-какви ампули да си купя за косопад.Нещо страшно е косата ми,скоро ще остана без такава! Shocked
Моето бебе не иска да пие нито кърма,нито адапте от шише,иска само цицка!Не мога да мръдна никъде за повече от два часа.Иначе е кротък,но имаме ли гости става неспокоен!Айде изчезвам,че се събуди!  bouquet

# 22
  • Мнения: 31
E Диди хванал те е класическия косопад след раждане, точно около 4 месеца след събитието се появява. Както те успокоявам се сещам аз как се шашках след като родих Велина, хем знам че е нормално. Ще продължиш да се "скубеш"  smile3511 около 2 месеца, да знам какво си мислиш, че ще останеш без коса, но споко след това се възстановява повярвай ми.  smile3521 Виждала съм ужасни косопади и пак  жените си имат коса. Сега хормоните ти се наместват и за това е така , пък и досега косата ти е била добре нали  smile3521 Аз ти препоръчвам един лосион  и шампоана на DUKRAY, но задължително го ползвай 2 месеца не по малко- има го на аптеката при кака ти  newsm62 Е успех и  не се шашкай, че малкия иска да цоцка май  smile3525

# 23
  • Мнения: 8
еее Яси днес си вземахме този шампоан,но лосиона струва 70 лв.и не можахме да ги прежалим.Дидка аз съм също с голям косопад,даже се наложи да си подстригвам косата и сега съм със зна4ително по къса коса. smile3511Та се надявам тези 4 месеца да не продължат и след като родя,4е савсем ще уплешавея.

# 24
  • Мнения: 1 037
Е,няма да я бъде нашата!Никой не пише,големи сме дремки! Rolling Eyes
Мимче,къде се изгуби,как сте?

# 25
  • Мнения: 8
Направо се загубиха вси4ки! newsm17Каде остана наистина Мим4ето?Ами другите мам4ета?Маи Дидка само с теб си пишем!  typeuu

# 26
  • Мнения: 1 065
Ми аз основно дремя на канапето с книжка. Влизам да видя коя декемврийка пак е подранила и ходя да се гледам ошашкано колко ми се е смъкнал корема. Та и да вляза да пиша, ще ви занимавам основно със себе си и притесненията ми, така че се въздържам.
Търся доброволец да ме подстриже и избръсне, че Данчо се дърпа  Mr. Green. И едно окосяване на джоланчетата ще ми дойде добре.
А, приготвих бебешките неща, но за мене си не мога да намеря достатъчно големи гащи. УжасТ!

# 27
  • там където ме зове сърцето!!!
  • Мнения: 2 092
И аз влизам и чета , ама нямам с какво да се пУФаля и си трая!!!! Whistling

chiges , за кога ти е термина?????? Пиши и ни притеснявай , тъкмо ще те успокояваме и темата ще вървиииииии!!!! Hug

# 28
  • Мнения: 1 037
То е ясно,че ще пишем една шепа мами тук! bowuu
Я кажете,как ще празнувате Нова Година?Ние умуваме да поканим гости у дома,но май ще се откажем,няма да имам възможност да подготвя ястия с две бебета!Май за първи път откакто сме заедно ще си изкараме празника вкъщи сами!Няма лошо де,семейна идилия,ще си запалим каминката....и аз ще заспа рано, рано сигурно Mr. Green

# 29
  • Мнения: 5 391
Извинете, че се намесвам Blush

chiges, предполагам в Тутракан ще раждаш, при др.Л.Бойчев ли?
Аз влизам средата на декември, може да се засечем Grinning

Общи условия

Активация на акаунт