Фотошоп - Б група (абсолютно начинаещи.....)!(2)

  • 22 052
  • 358
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 196
Да се запиша и аз и да бягам да се упражнявам в изрязването. Grinning
Много ми забива компютъра като отворя фотошопа,що така? Thinking

# 16
  • Мнения: 2 336
ето две рамки и от мен като запис

и тази


placholina рамката ти е разкошна

# 17
  • На края на света !
  • Мнения: 2 328
Хайде и аз да се отчета с моите ангелчета те са по молба на дъщеря ми Flutter

# 18
  • Мнения: 804
Айде и аз да се запиша в новата тема.
Тази вечер съм намислила нещо,така че няма само постове да трупам,а ще покажа нещо (хубаво,надявам се.)
Но това ще стане по-късно.

П.П. Мама Цоци, браво за така хубаво оформената тема. С линковете към по-важните уроци.  smile3501

# 19
  • Мнения: 480
Здравеите и от мен.Днес си поиграх и искам да ви покажа творението.Имам чувството,че малко е претрупано,ама за новогодишно става.А и така се усъваршенствам.Браво на всички вас  smile3501.За начинаещи нещата са добри.

# 20
  • Мнения: X
Някой да ми каже къде да си кача първият опит ,че се мъча от половин час и не успявам.Аз ли съм крива, нета ми ли, или що...?
То не, че се получи кой знае какво, но аз много му се радвам, защото все пак успях да направя нещо.Хем съм на една ракия! Mr. Green

# 21
  • Мнения: X
Успяяяях!! Йес, йес, йес!!
Моля ,не се смейте много.Това е първото нещо, което сътворявам с Фотошоп.

Последна редакция: пт, 09 ное 2007, 20:07 от Анонимен

# 22
  • Мнения: 2 196
Кампари,на мен много ми харесва. Peace

# 23
  • София
  • Мнения: 7 242
Кампари, най-добре в Multiplay  http://multiply.com/mail/updates/lexi1974/4
Това нещо сътворих. Признавам си без бой, че много не съм чела, но така ми се "твореше"... ще се радвам на критики и съвети.

# 24
  • Вече в моята си приказка...
  • Мнения: 4 371
Вместо запис, малко коментарче към рамката на angyL.A. Струва ми се, че двете снимки - на момиченцето и жената /това ти ли си?/ са леко сплескани, не си държала Шифт-а, докато си трансформирала снимките...
И фонът е много размазан... Това е! Иначе е коледна и не е особено претрупана, според мен!

Кампари, много симпатична рамка. Само, че бих дала малко сянка на снимката... И датата бих махнала, ама това упражнение е за напреднали Mr. Green

И аз бих посъветвала в Мултипли да качвате рамките си!

Лекси, много сладък рамко-колаж! Браво

# 25
  • Мнения: X
А как се дава сянка на снимка?Имаше ли урок в предната тема? Rolling Eyes
Лекси, на мен много ми хареса твоята рамка.

Хора, тоз шоп е голяма краста!
Усещам, че в скоро време ще ми спрат достъпа до нета.Всеки ден нова измишльотина в главата ми... Laughing

# 26
  • София
  • Мнения: 7 242
Мерси, MiRa_55  bouquet, въпреки че е далеч от това, което трябва да бъде.
Кампари и твоята рамка е много хубава Grinning - моите най-първи опити бяха много, много зле. А мен вече ме гледат накриво smile3515 май ще трябва да се огранича да "творя" по късна доба.
За сенките и аз се интересувам. И още нещо: как мога да направя косата "пухкава" по края, за да седи по-естествено? Доколкото си спомням има инструмент за това.

# 27
  • Вече в моята си приказка...
  • Мнения: 4 371
Кампари, сянка се дава от менюто със слоевете, долу има знак с буквата f в кръгче. Първата опция е именно сянка Drop Shadow. Можеш да си поиграеш с настройките. А и сега се сещам, че Маленна има урок точно за тези ефекти - ето http://malena2004.multiply.com/photos/photo/246/13

# 28
  • София
  • Мнения: 1 456
 moresmile Ето ме и мен. Направо ме изненада мама Цоци с новата тема, пък и като си видях творението първо... така хубаво ми стана, че и второ направих.
 Ето


Весел уикенд на всички! Ние ще се опитаме да отидем на есения празник дето се организира в другата тема, ако е хубаво времето. 

# 29
  • София
  • Мнения: 1 456
Нещо сега видях се е разместило?
Кажете ви моля, прилича ли на нещо или все още на нищо! Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт