Изумена съм-Nutrilon Comfort 15лв-400гр.?

  • 2 444
  • 22
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 5 721
Не е ли спрян вече от производство...

# 16
  • Мнения: 159
какви са тия цени - 15лв Shocked ние сме на Нутрилон Комфорт. Купувам го на 10.70 лв май беше а най-скъпо съм го вземала за 11.30лв

Ами за съжаление такива са цените - в Билата 14,59, а аз лично бях закъсала веднъж  и от една аптека в кв. Иван Вазов - срещу Лучано го купих за 17,70лв #2gunfire

# 17
  • СОФИЯ, по празниците в Разлог
  • Мнения: 218
И аз съм изумена как за седмица от 7.90 лв. за кутия НАН 1 сега е 9.60 лв. Най-ниска цена в Т-Маркет, но от днес  newsm78

# 18
  • София
  • Мнения: 5 721
И къде го намирате нали е спряно от прозивидство Rolling Eyes

# 19
  • Мнения: 159
Ако питаш за Нутрилон Комфорт къде го намираме - не го намирам вече. Спрян е. Става въпрос за аналога му с по - високата цена  Money- Аптамил Комфорт. Състава е абсолютно същия само кутийката е различна.

# 20
  • Мнения: 14
Nutrilon Comfort  го заместиха с Aptamil, но той е още по-скъп. И аз храних бебчо с него защото имаше проблем беше запечен доста време  Shocked Но намерих много по- евтин начин да се справя с проблема оказа се че доста голяма роля играе водата Давам му само девинска вода с розов етикет и  на 150 мл вода слагам 4 лъжички Фризолак и една Фризовом има поразителен ефект  bowuu Бебчо дори в един и същ час си върши работата  Joy Joy Joy Mr. Green

# 21
  • Мнения: 159
Nutrilon Comfort  го заместиха с Aptamil, но той е още по-скъп. И аз храних бебчо с него защото имаше проблем беше запечен доста време  Shocked Но намерих много по- евтин начин да се справя с проблема оказа се че доста голяма роля играе водата Давам му само девинска вода с розов етикет и  на 150 мл вода слагам 4 лъжички Фризолак и една Фризовом има поразителен ефект  bowuu Бебчо дори в един и същ час си върши работата  Joy Joy Joy Mr. Green

Да не би това да е от Фризовома, а не от водата, защото доколкото разбирам от форумите Фризовома е за разхлабване (и някои други неща), а от Фризолака се запичат дечицата? Ние понеже бяхме на НАН  и имахме запек, смених го с Аптамил Комфорт, акаме през един-два дена, но поне не е запек. Сега чакам пюретата. Ще опитам и аз с Девинска вода - изворна и ще кажа какъв е резултата.

# 22
  • Мнения: 508
Ох,какво да кажа и ние бяхме в началото когато кърмех и дохранвах на нутрилон омнео ,понасяше ни мн. добре ,но минахме на милумил като ми спря кърмата.А сега - за БЪЛГАРСКИЯ СТАНДАРТ ЦЕНАТА Е УЖАСЯВАЩА.

Общи условия

Активация на акаунт