За "обичам те"...

  • 11 406
  • 84
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 268
Iv, thumbsup
Ако ти харесва да го казва,значи всичко е о.к.

# 16
  • Мнения: 118
Най- лесно е да кажеш нещо без да вярваш в него и без да го разбираш . Ако някой гони бройка това си е лесният начин . Докато има кой да вярва на лъжи ще има и лъжци . Обичта е силно чувство и може да се появи на първа среща , но си трябва време ,за да осъзнаеш какво точно изпитваш .

# 17
  • Мнения: 268
 ...но понякога след това"време"да не се окаже късно,...на мен ми се е случвало,да прекалено късно беше,а животът като монета:дрънне-звънне и изчезне...

# 18
А ти обичаш ли го,slaj?Може да чувства взаимност и затова да ти го казва.Говорили ли сте за чувствата си.Или само си повтаря обичам те,обичам те...

# 19
  • Мнения: 1 731
Не всички сме еднакви .Някои го казват лесно,на други има трябва време .Явно ти си от вторите ,а той от първите .Не се стряскай толкова . Blush

# 20
  • Мнения: 421
Подозирам,че искреността в казаните думи след няколко срещи е доста... нищожна.Има и вариант да не знае точно какво означават тия чувства...и,ако след 5г продължавате да се обичате,тази обич е чисто съвпадение с изречените след 2-та среща думи  Peace

# 21
  • Мнения: 6 442
  202uu

Истинските мъже държат на думата си, и затова не желаят да лъжат ....
Как ще кажеш на някоя "обичам те" като искаш само да я изчукаш ?
Е,как,все едно всички,които го казват са искрени,пък поне в неискреността си да извлекат и малко полза!

# 22
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
  202uu

Истинските мъже държат на думата си, и затова не желаят да лъжат ....
Как ще кажеш на някоя "обичам те" като искаш само да я изчукаш ?
Е,как,все едно всички,които го казват са искрени,пък поне в неискреността си да извлекат и малко полза!

така де, отказвай му 2 месеца да видим да ли ще те обича още ....

# 23
Легнах си с него,сега още повече пощуря,обичал ме е и друга няма,аз съм била жената на животът му! ooooh!
Направо ще се издрайфам! Готин мъж,какво му става,защо не остави нещата да си се развият по по полека!!!! #2gunfire

Дали има нещо общо с това че съм зодия овен и не вярвам почти в нищо newsm78  той бил близнак,какви са тия близнаци newsm78 знам че е тъпо да търся оправдание в зодиите Crossing Arms

Ядосана съм,как може така да се пилеят толкова дълбоки думи!Това ме "забива"директно в земята и повече не мога да вярвам на такъв човек,а искам!!!! Thinking

# 24
  • Мнения: 6 442
  202uu

Истинските мъже държат на думата си, и затова не желаят да лъжат ....
Как ще кажеш на някоя "обичам те" като искаш само да я изчукаш ?
Е,как,все едно всички,които го казват са искрени,пък поне в неискреността си да извлекат и малко полза!

така де, отказвай му 2 месеца да видим да ли ще те обича още ....
И месец е достатъчен..Поне така ми се струва!Не са всичко толкова търпеливи, за да чакат цели 2 месеца!!! Rolling Eyes

# 25
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
даммммм и затова едно време е бил забранен секса до сватбата ... мъдри хора

# 26
  • Мнения: 6 442
даммммм и затова едно време е бил забранен секса до сватбата ... мъдри хора
Ако го забранят сега ще настане гражданска война!!! Laughing Joy hahaha

# 27
  • Мнения: 243
И на мен ми беше като гръм от ясно небе, когато ми го каза на втората среща, ама ей на...вече 8 години сме заедно и продължава да ми го казва Laughing Може наистина да е влюбен човека! Hug

# 28
  • Мнения: 302

Ако се чувстваш добре в компанията му, наслаждавай се и не му мисли много, хора разни. Донякъде те разбирам, защото аз самия не се чувствам много комфортно, когато постоянно ми повтарят колко ме обича, колко е щастлива, как друг не е обичала повече, как...

От време на време, да ми го показва и казва е ОК, ама всеки  ден ми идва множко...

Хора разни... 

# 29
А след като те отстреля още ли те обича?От кога е тази обич?Може да е искрен,но да не е наясно със себе си.Изпробай го.

Общи условия

Активация на акаунт