PRISON BREAK: season 3 (IX тема )

  • 18 470
  • 398
  •   1
Отговори
# 360
  • Мнения: 1 531
Ох, някой има ли теория или логично обяснение за това как се надушиха Алекс и Уйслър Tired
В шок съм от епизода.

абе те още в Сона се видя, че се надушиха, даже на мен ми се струва, че се знаеха още от по-рано... Алекс нали и той си има вземане даване с Компанията... Това предстои да се изясни в сезон 4. Ама тяхната работа е печена от по-рано още, според мен...

По-оплетено е може би, спомнете си оня лист от книгата, който Уистлър изгори в затвора, и на който пишеше за Махоне.
хммм това не си го спомням Confused

и мен за сукре ме е жал
  Sad

# 361
  • София
  • Мнения: 44 271
АТ-Бег как смята да излезе...че мацката само малко да му пазела парите???? или аз нещо недоразбрах....

# 362
  • Мнения: 3 591
Ами нали Книжката остана в него - ще я даде само ако Малкълчо го измъкне  Crazy
Каква съм компетентна само без да съм гледала серията - да ме вземат да правя 4ти сезон могат  Joy

Нали за да си отговаря на заглавието трябва все някой постоянно да излиза и влиза в затвора  hahaha

# 363
  • tardis
  • Мнения: 329
хммм това не си го спомням Confused

не ми се рови, но беше от рода 'Mahone, family, drugs,...', на една от страниците в книгата с птиците.

# 364
  • София
  • Мнения: 5 828
Няма затвор, сега Майкъл ще гони лошите  Laughing
Много ми се щеше да се появи Келерман, все си мисля, че е жив  Thinking

# 365
  • Мнения: 2 663
Серията беше супер силна
Искам ощеееееееееееееееееееее

# 366
  • Мнения: 4
серията беше страхотна , както и самият сериал.

# 367
  • На погрешната планета
  • Мнения: 2 762
Тази серия наистина си заслужаваше!!! А Сукрето какъв мъж излезе само, хич не трепна даже Heart Eyes!!!

# 368
  • Мнения: 3 034
изгледахме я Laughing

 така като гледам, ще има 4-ти сезон. нищо, че сценаристите се правят на ущипани моми и не казват. в духа на сериала са им изказванията..... Mr. Green

# 369
  • Мнения: 3 591
Един споилер на серията, много смешно-сладко написан:
 http://www.prisonbreakmanhunt.com/s03e13

# 370
  • на пистата
  • Мнения: 5 868
искам още Sad кога ще има пак или няма да има Sad Sad Sad

# 371
  • Мнения: 1 992
Това и сценаристите не знаят.

# 372
  • Мнения: 2 407
Супер серия!браво!

# 373
  • Мнения: 119
Само заради последните два суперсилни епизода с нетърпение ще чакам четвърти сезон (ако, разбира се, има).  Heart Eyes

# 374
  • Мнения: 1 040
И аз да се присъединя към овациите за епизода  Peace Браво, крайно време беше да ни "грабнат"  Wink

Много лошо "натопиха" Сукрето  Cry Ама и той голям мъж излезе  Hug

Много мило ми стана, когато момчето го посрещна семейството му  Wink

Майкъл влиза в нова роля - на отмъстителя  Peace С удоволствие ще гледам един следващ сезон, в който преследва Компанията и ги "събаря" един по един  Crazy Крайно време малко да им натрият носовете на тези гадове  Sunglasses

Линк и София са ми много сладки - той такъв мачо, а пък тя една нежна...муцка...любов да има  Grinning

Общи условия

Активация на акаунт