Марти на Ива78 е вече звездичка...

  • 184 754
  • 2 082
  •   1
Отговори
# 1 260
  • Мнения: 908
Здравейте и от мен! Искам да попитам дали средствата се набират по предишната банкова сметка,по която и преди се събираха? Име на получателя   Мартин Емилов Захариев
Номер на сметка на получателя (IBAN)  BG34 TTBB 9400 5523 3856 08
Това ли е?

Точно това е сметката  Peace

# 1 261
  • Мнения: 3 595
Иве ще съберем пари! Обмисляли ли сте вариант пак да се направи репортаж в медиите, за да могат повече хора да се включат? Дано бързо ви пратят сумата, която трябва да се преведе първоначално...а казаха ли ако я намерите кога можете да отидете най-рано?

# 1 262
  • Мнения: 7 605
Иве, с риск да се повтарям, парите не ги мисли, все някак Ще ги съберем  Hug  Ако всяка от нас, която 4ете таzи тема, раzпространява инфото по други форуми, по мейл, по Скайп и т.н., Ще ги съберем много бърzо, сигурна съм в това  Peace

# 1 263
  • Мнения: 353
Ние утре летим за Хановер,имаме по принцип контролен преглед на 17 при професор Краус.Чакам все още офертата,надявам се днес да я получа,за да  мога да стартирам кампанията.Нашия татко ще пише той остава засега в Бг с малката ни принцеса,момичета с които се чувам също.Пък и аз се надявам да имам достъп до интернет и да ви казвам какво става.Тръгвам а пък Бог да е с нас и да ни пази отново както досега го е правил винаги.Марти заслужава своя шанс,той е най прекрасното дете и голям герой,изтърпява мъжки всички манипулации милия без стон да отрони.
Благодаря на всички ви че ни подкрепяте и сте с нас Hug

# 1 264
  • Мнения: X
Иве,лек път и късмет Ви желая...наистина Марти заслужава да е здрав и се моля и надявам да се справи и с това изпитание!Стискам ти палци и на теб да издържиш на поредната проверка на волята и вярата ти/искренно ти се възхищавам на силата/............,не се притеснявай за паричките-ще се съберат,дано само  бързо да става оздравяването! Hug Hug Hugза Марти

# 1 265
  • Мнения: 5 602
Иве,Бог да е с вас  Hug

# 1 266
  • Мнения: 353
Аз предлагам да се започва със събирането на паричките.Няма време да чакаме да стартира кампанията.Искам да напиша толкова много,а не мога.Всичката тая болка и безпомощност,която постоянно ни връхлита отвсякъде е защото "милата ни родина" се управлява от НЕКАДЪРНИЦИ.Отново всички заедно,кой с колкото може нека да помогнем на Марти.Ще се съберат паричките.Нека и този път Ивка и Мартинцето да пътуват нормално,там да му помогнат да оздравее и скоро да се върнат при нас с много добри новини.Нека Господ и Богородица да ги закрилят и да им помагат.

# 1 267
  • Мнения: 1 242
Всъщност исках да ви дам и малко сила, а съм ревла.

Бог напред и вие след него!

# 1 268
  • Мнения: 419
Бог да е с вас!!! Praynig

# 1 269
  • Мнения: 3 595
Иве, лек път и кураж  Praynig

# 1 270
Иве, не ви познавам, но съм изключително съпричастна към проблема на вашето детенце!След като случайно попаднах тук искам да ви кажа, че ще бъда мислено с вас, ще се моля за Марти и съм сигурна, че Бог ще помогне.Другата седмица и аз ще помогна с малко парички.Не се притеснявайте за това, много хора ще помогнат в името на Марти и в името на техните деца!
 Бог да ви благослови и лек път!

# 1 271
  • Мнения: 4 527
Бог да е с вас, Иве!  Praynig  Hug
Миличкият Марти... Заслужава всички шансове на тази земя и аз съм сигурна, че скоро ще ни зарадвате.
Лек път и щастливо завръщане у дома!  Praynig

# 1 272
  • София
  • Мнения: 334
Включих се и аз. Желая ви успешна операция!  Hug

# 1 273
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
Ивче, Господ да е с вас!  Praynig
И Емо да се обажда, от каквото и да има нужда!

# 1 274
  • Мнения: 903
Ивче, моля се от все сърце всичко да е наред. Нека Бог е с вас! А пък пиши и ти... нали сте оборудвани вече... Wink

Общи условия

Активация на акаунт