Марти на Ива78 е вече звездичка...

  • 189 438
  • 2 082
  •   1
Отговори
# 1 350
  • Мнения: 1 454
Да, благодаря, сетих се малко късно.
След като бях пост-нала вече и тук
Благодаря много Hug

# 1 351
  • Мнения: 7 605
Или контактувай екипа на Сейв Дари на, те би трябвало да са zапоzнати  Thinking  жВсе пак Ива по цял ден е по лекари и ако ги приемат днес в болницата, тя Ще влиzа с Марти и няма да може да си види ЛСта.

# 1 352
  • Мнения: 903
Или контактувай екипа на Сейв Дари на, те би трябвало да са zапоzнати  Thinking  жВсе пак Ива по цял ден е по лекари и ако ги приемат днес в болницата, тя Ще влиzа с Марти и няма да може да си види ЛСта.

Да... всъщност договорa го прави винаги чрез тях...

Прекланям се пред родителите на Цеци.... почивай в мир малко ангелче  Flowers Rose

Последна редакция: вт, 18 ное 2008, 17:50 от Elisir

# 1 353
  • София
  • Мнения: 213
Момичета благодаря на всички които ни държат в течение   bouquet
Вярвам в добрия изход на нещата след толкова сърца , които се молят за Марти.

Момичета не разбрах само трябват ли още парички или засега нуждите са покрити от родителите на Цеци - поклон пред тях .

# 1 354
  • Мнения: 7 605
Бояна, не zнаем. Ако го приемат в болницата, искат теzи 15.ооо? капаро. Но колко Ще струва ле4ението zависи от това, какво Ще е необходимо да се прави, а това все оЩе не се zнае.... Но той Марти Ще има оЩе други контролни прегледи в Ханновер в бъдеЩе, zа които все Ще трябват пари.

# 1 355
  • там където се случват чудеса и мечтите се сбъдват
  • Мнения: 161
Имали новини,чакам с затъен дъх да прочета нещо хубаво.

# 1 356
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 303
За родителите на Цеци просто не мога да намеря думи...  Heart Eyes мога да им кажа само едно: Благодарим ви   bouquet


# 1 357
  • Мнения: 3 546
Поклон пред паметта на Цеци! Flowers Rose Flowers Rose
Бъдете благословени,мили родители!  bouquet smile3525

Иве,Марти с вас сме! Hug Hug Hug

# 1 358
  • Мнения: 3 595
Поклон и от мен! Flowers Rose Flowers Rose

Дано скенера и изследванията са минали добре  Praynig

# 1 359
  • Пловдив
  • Мнения: 270
за родителите на Цеци голямо БЛАГОДАРЯ  за помоща.  bouquet
и аз днеска внесох малко парички.една много малка капка в сравнение с това което те са внесли,но се надявам да помогне.
дори и сега да нямат нужда,за в бъдеще

# 1 360
  • Мнения: 353
За съжаление ощe няма нищо ясноДнес направихме скенер,ехограф и ренген на клапата.На ехографа освен водата не се видя нищо конкретно,но спред лекаря радиолог проблема ни май не е в шънта.утре или в четвъртък ще сме на преглед пак при професор Краус и ще се решава какво ще се прави.Утре сме на кръвни изследвания в болницата и преглед при детския онколог там.Проблема е че асцита на Марти пак се е увеличил и коремчето му е много подуто утре сигурно ще го пунктират при това положение.Незнам какво ще решат лекарите,искат първо да направим амбулатно всички изследвания и тогава да ни приемат в болницата защото все пак всеки ден престой е скъп.Незнам какво ще се случи,знам само че сме попаднали на точното място и че ако някой може да ни помогне това са лекарите тук.Моля се нещата да не са чак толкова сериозни и най накрая да се разреши тази загадка. Praynig Praynig Praynig
А за жеста на родителите на Цеци нямам думи,при такъв благороден жест думите са излишни...

Последна редакция: вт, 18 ное 2008, 23:43 от Ива78

# 1 361
  • Мнения: 4 784
Дълбок поклон пред родителите на Цеци...
Peace
Ива,  Hug.
Пожелавам ви успешен ден утре!

# 1 362
  • под шипковия храст
  • Мнения: 858
кураж, Иве! вярваме и се надяваме! Praynig чакаме добри новини утре!

# 1 363
  • Мнения: 110
Дълбок поклон пред благородната постъпка на родителите на Цеци, мога да си представя колко мъка и болка има в сърцата им ,но въпреки това са намерили сили да подадат ръка и до помогнат на друго дете.Малко хора биха били толкова жертвоготовни.
На Ива и Марти, успех утре на изследванията и настина се надявам загадката най-накрая да се разгадае.
Ще бъдем в очакване на добри новини утре.

# 1 364
  • Мнения: 419
Дълбок поклон пред благородната постъпка на родителите на Цеци, мога да си представя колко мъка и болка има в сърцата им ,но въпреки това са намерили сили да подадат ръка и до помогнат на друго дете.Малко хора биха били толкова жертвоготовни.
На Ива и Марти, успех утре на изследванията и настина се надявам загадката най-накрая да се разгадае.
Ще бъдем в очакване на добри новини утре.
bowuu bowuu bowuu
Иве, наистина сте в добри ръце. От сърце се моля проблема да се реши възможно най-коро. Знам какво е да живееш в неизвестност...
 

Общи условия

Активация на акаунт