Червило?

  • 6 881
  • 69
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 162
                  Ревлон-от едната страна е дълготрайно червило, а от другата-прозрачен глос със силикон. Придава блясък и ниповторим обем. Вече втора година го ползвам. Сега си купих на Лореал Стар Сикредс- Не е лошо и е идеално за през деня- хубови натурални цветове.

# 16
  • Мнения: 1 269
Имам две любими на Манхатън - номера 80 и 67. Най,най- незаменимото ми ,обаче е 71 на Голдън Роуз! Такова качество  а е 2 лева !

# 17
  • Абсурдистан
  • Мнения: 3 321
Катерина Арли, номер сега не мога да кажа, но цветът му е мужду светло кафяво и червено. Много съм доволна, хем е мазно, хем не лъщи, хем не се разтича. Трайно е. Слагам си го сутрин и след като се наобядвам пак.

# 18
# 19
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 383
Аз съм леко вманиячена на тема червила  Embarassed
Имам няколко любими марки : Ревлон, Ланком, Лореал, Римел, Виктория сикретс-гланцове...
Имам всякакви цветове, нюанси, с блестящи частици, матови, гланцови.... и продължавам и продължавам да копувам  ooooh!

Последна редакция: сб, 10 ное 2007, 14:37 от Олинце

# 20
  • Мнения: 1 885
Ползвам червила и глосове на Буржоа, Орифлейм, Ейвън, Максфактор.
Напоследък ми писна от блестящи и мазни глосове, та си търся почти матово червило.

# 21
  • София
  • Мнения: 3 841
В момента съм с едно червило на Клиник, което ми беше в комплекта-подарък, допада ми цвета, освен него ползвам на Лореал стикчетата, с блестящите частици, и ги редувам с няколко гланца на Ревлон и Максфактор.

# 22
  • Мнения: 1 645
По рано и аз купувах по 2 по 3,но сега купувам едно и го измазвам до край.
Залагам на телесни бежово-розови нюанси за да мога да го използвам и с розов и с кафяв молив.
В момента на Клиник Long Last Lipstick - Creamy Nude Soft Shine 
Малко по тъмно като за зимата.

# 23
  • София
  • Мнения: 4 588
Много съм капризна на червила Blush Искам хем да не е сухо, че да пресушава устните, хем да е трайно, хем да има блясък Joy

Ох, и аз съм същата. Whistling
И така и не съм намерила идеалното червило. Все не улучвам или цвят, или нещо друго. Crossing Arms
belinda, къде има червила на Isadora? И каква им е цената горе-долу?

# 24
Момичета дайте идея за червило. Търся си червен цвят , но не много силен,  да е блед естествено да стои,  да мога да си го нося с червени дрехи. Посъветвайте ме моля ви се.

# 25
  • София
  • Мнения: 7 097
Момичета дайте идея за червило. Търся си червен цвят , но не много силен,  да е блед естествено да стои,  да мога да си го нося с червени дрехи. Посъветвайте ме моля ви се.

И на мен ми се е приносило нещо такова. Отдавна не съм слагала по-ярки цветове, но сега съм в някакво такова настроение. Носи ми се и нещо малиново или някакъв подобен цвят.

# 26
  • У дома... някъде
  • Мнения: 2 367
Отдавна използвам само гланцове,но сега ме подсетихте да си взема червило.Ще следя темата от кое най сте доволни Wink

# 27
  • Мнения: 776
Момичета дайте идея за червило. Търся си червен цвят , но не много силен,  да е блед естествено да стои,  да мога да си го нося с червени дрехи. Посъветвайте ме моля ви се.

И на мен ми се е приносило нещо такова. Отдавна не съм слагала по-ярки цветове, но сега съм в някакво такова настроение. Носи ми се и нещо малиново или някакъв подобен цвят.

В тази гама аз ползвам глоса на Лореал Glam Shine Juice, номер 209, Juice Love и червилото на Maybelline от серията Water Shine Diamonds, номер 104, Rubis Diamonds  bouquet Ако искате, погледнете цветовете, като имате път до някой козметичен магазин, може и да ви харесат! Peace Hug

# 28
  • София
  • Мнения: 18 679
belinda, къде има червила на Isadora? И каква им е цената горе-долу?
Ами кажи-речи навсякъде ги има, не са някаква хай клас марка с претенции в разпространението. Аз лично си купувам от разни козметични магазинчета и аптеки в моя  квартал. Специално това, което аз ползвам, струва около трийсетина лева.

# 29
  • BABYLAND
  • Мнения: 3 409
МАКС ФАКТОР!!!

Общи условия

Активация на акаунт