Споделете - 30

  • 23 412
  • 1 217
  •   1
Отговори
# 15
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 518
Тц, не е колдрекс, некво друго беше.
Остави женицата да се лекува както си знае, недей я трови с тези боклуци. Щом е оцеляла досега, значи знае как.  Wink Mr. Green

Бе тя е оцеляла, ама аз дали ще оцелея.  Mr. Green От сутринта се разнася из къщи навлечена като зелка и с гробовен глас ми обяснява как я тресе. Нещо трябва да и дам, щото иначе няма да миряса.  Mr. Green

# 16
  • Мнения: 25 641
Дай й Ефералган тогава, да се осафери.  Mr. Green

# 17
  • Русе
  • Мнения: 1 155
Пууууу най-накрая нова тема  Crossing Arms В предишната не писах, щото имах голямо желание да я попрочета първо ама като видех толкоз страници все си виках айде утре като имам повече време и тъйййй та чак до сега!
И тук е гадно времето. Цяла седмица беше супер и снощи си викам "утре сме по разходки цял ден". Пък то взе, че се скофти баш днес! Много ме е яд. Дребчо откакто в тръгнал на ясла не сме излизали на свясна разходка. Явно няма и днес да е.
Голяма скука  Tired

# 18
  • Мнения: 1 616
Завиждам ви за снега. Принас е гадно, дъждовно, но може и на сняг да го обърне. Детето ще си остане у дома - баба и дядо няма да го вземат.

# 19
  • Мнения: 2 212
В Пловдив е ужасната комбинация от дъжд и силен вятър, е разбира се и студ...пфу!

# 20
  • Мнения: 17 407
Скапан ден. ГАдно, мрачно- поне сняг да имаше....Чувствам се зле, боли ме главата. НЯма да готвя, и без това не мога да си ползвам аспиратора, заради любимите си съседи, които се отопляват с печки, камини  или каквото там. Оплаках се.
Добре, че поне вода имаме Mr. Green

# 21
  • sofia
  • Мнения: 1 606
Абе отвътре изглежда много хубаво , обаче по улиците е зверска киша, та някак не мога много да се зарадвам, имайки предвид усилията, които ми костваше идването на работа.
 Julie, чудна красота Wink СтраОтно, дет' вика Памбос.

# 22
  • Мнения: 25 641
Ха, аспиратор, това ли ти е извинението?  Mr. Green
Аз стачкувам, защото вчера не ми дадоха заплатата. Сега синът ще готви цял ден за компенсация.  Joy

# 23
  • Мнения: 1 072
Споделям приказката, в която се намирам.

# 24
  • София
  • Мнения: 2 840
И к'во пра'им в това време, а?

Разходки, планина, леглото в къщи и ТВ..?????
Забравила съм от миналата година, а синът ми ме юрка да ходим на разходка "с тате".
Тате вика да го водя аз Crazy
Аз, пък, ще се правя на разсеяна Whistling

# 25
  • Мнения: 17 407
 Как` Сийкe, сериозно. Целият апартамент се омирисва на пушеци гадни. Те хората не са виновни, ама в блокове живеем, все пак. де да знам....

# 26
  • Мнения: 3 405
Комините са дефектни, затова.

# 27
  • Мнения: 899
Сняг, сняг, сняг! В Младост е цяла буря! Остъклената ни тераса замръзна  Mr. Green
Ей сега си изравям пухенката, ушанката, планинарските обувки и отиваме на лов за яке на милото. Ако не се върнем, ще ни видите по новините, замръзнали завинаги, в кадър.  Laughing

# 28
  • Мнения: 17 407
Забелязвам, че температурите тук падат, надявам се на сняг.
Анджи, възможно е, да.

# 29
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Завиждам на снегоимащите. При нас е отвратително. Дъждът пада полегато от гадния вятър. Бррр

Общи условия

Активация на акаунт