Падна от стола и се изгори на печката

  • 3 558
  • 20
  •   1
Отговори
# 15
имам чудодеен мехлем, но за жалост съм от пазарджик. Преди години детето на моя позната си заля лизето с вряла вода. завели го при този човек веднага. маха кожата слага мехлема. детето е на 15 годинибез никакъв белег.
моята беба се изгори цялата длан на 1 годинка. беше ужас. веднага отидохме. той каза че трябва да се свали кожата и да се слага. не вярвах и слагах дефламол. една седмицаинищо. СЛЕД ТОВА СЛОЖИХ ИЗА 3 ДНИ НЕ ОСТАНА БЕЛЕГ

# 16
  • Мнения: X
имам чудодеен мехлем, но за жалост съм от пазарджик. Преди години детето на моя позната си заля лизето с вряла вода. завели го при този човек веднага. маха кожата слага мехлема. детето е на 15 годинибез никакъв белег.
моята беба се изгори цялата длан на 1 годинка. беше ужас. веднага отидохме. той каза че трябва да се свали кожата и да се слага. не вярвах и слагах дефламол. една седмицаинищо. СЛЕД ТОВА СЛОЖИХ ИЗА 3 ДНИ НЕ ОСТАНА БЕЛЕГ

аман от такива лечители
за изгаряне се отива до клиника по изгаряне - там лекуват професионално и най-важното - без последици
иначе какво може да се направи вкъщи - незабавно обливане със студена вода поне 10 мин - това е съвет точно на специалисти по изгаряне, и после се посещава клиниката при нужда

има и вариант да се вземе нящо от фризера, да се увие с кърпа и да се сложи на изгореното да отнеме топлината
при изгаряне най-голямата опасност е от инфекции, ако се образува мехур
а ти си тръгнала да го пукаш и да мажеш с незнайно каква мръсотия

късмет, че детето не е направило сепсис

# 17
Мойта свекърва ми даде акъл да го мажа с една паста дето чисти фаянс и теракот Shocked,била без химия вътре и го давали за рани.От рода на Амуеи,ама някаква имитация,направоооооо думи нямам #Crazy

# 18
  • София
  • Мнения: 558
Мойта свекърва ми даде акъл да го мажа с една паста дето чисти фаянс и теракот Shocked,била без химия вътре и го давали за рани.От рода на Амуеи,ама някаква имитация,направоооооо думи нямам #Crazy

Аз ИМАМ МНОГО ДУМИ в случая....  smile3514 но ще ти кажа само тези дето са за тук....
Бъди нащрек със свекървата до колкото можеш ...  Weary

# 19
Опитвам се,но оня ден го намазала с Бочко без да пита и снощи му се отлепи коричката,тече кръв,сега пак е нова рана,вече незнам какво да правя,аз толкова внимавам и за 1 час гледане от нея  всичко отива по дяволите Sad

# 20
  • София
  • Мнения: 1 062
Заведи детето на лекар. Внимавай да не се инфектира. И го заведи на лекар!

Общи условия

Активация на акаунт