да поговорим за килограмите :stop:

  • 2 744
  • 49
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 733
Ще използвам темата, за да питам нещо, за което отдавна се чудя. Къде да пишат мамите,  които пък имат проблем с...качването на килцата? Най-подходящото място ми се струва тук, но все пак...

# 16
  • София
  • Мнения: 4 294
Ще използвам темата, за да питам нещо, за което отдавна се чудя. Къде да пишат мамите,  които пък имат проблем с...качването на килцата? Най-подходящото място ми се струва тук, но все пак...
Има си такава тема  Wink

# 17
  • София
  • Мнения: 9 111
Ами и аз внимавах какво ям, ама то само бебето беше 4,550 кг.  #Crazy И се храних здравословно, умерено и т.н. Ама качих 13 примерно, от който 10 ги нямаше като излязох от болницата, ама пък следтова за 6 месеца качих 6 кг. То всичко това си е толкова индивидуално и понякога е до хормони, обмяна на веществата и т.н.

# 18
  • Far away from here...
  • Мнения: 1 305
Аз пък не внимавах какво ям, понеже повръщах през цялата бременност и по-скоро се чудех какво да хапна, че да се задържи  Sick. Качих 14 кг , свалих 8 още в болницата, а останалите - след няколко месеца.
Всичко е строго индивидуално, хубаво е, разбира се, да се спазват някакви разумни граници, но  без да се лишава организма от нужното му.

# 19
  • Мнения: 1 092
аз също смятам че всичко е строго индивидуално Peace
т.е. ако си склонен към напълняване колкото и да се ограничаваш през браменността то непременно ще качиш доста Mr. Green

# 20
  • Мнения: 5 940
Аз хапвах предимно плодове, зеленчуци, месо, яйца и овесени ядки. Никакви тестени закуски, много малко хляб и то черен, и качих 22 килограма. Родих бебе над четири килограма, но със самото раждане свалих само шест кила. Сега, шести месец след раждането, имам още осем килограма, за да си възвърна формата преди бременността. Никога не съм била слаба, но точно преди да забременея , бях в оптималната си форма, постигната с много спорт и диета- месо и зеленчуци. Знам, че ще успея да бъда същата.Просто имам страшна воля, цял живот съм се борила с генно обуловените ми повечко кила, та съм свикнала.

# 21
  • Мнения: 621
Ами аз съм склонна към напълняване, по време на бремеността си качих 13 кг, 11 от които оставих в болницата, бебето беше 3,7 кг. по време на кърменето качих 6 кила и сега се мъча да ги свалям че и по-надолу ми е целта Peace

# 22
  • София
  • Мнения: 4 294

С кого си говорите за килограмите, та авторката на темата не е в влизала във форума от 13-ти  Mr. Green Whistling

Човек който се регистрила за да пусне такава тема, сериозно ли ви звучи  Wink

# 23
  • Мнения: 1 975
Ами защо ни е авторката - важното е лаф да става Mr. Green

# 24
  • София
  • Мнения: 9 111
Ами защо ни е авторката - важното е лаф да става Mr. Green
newsm10

# 25
  • Мнения: 123
Момичета, аз преди да забременея бях 53кг., влезнах да раждам 87/търкалях се/, бебето се роди 4кг., сега е 11мес.Сега съм 60, без никакви диети и т.н
Моят фитнес е детето, неспането, като беше по-малка се ми беше в ръцете, само ревеше , сега се учим да ходим и пак...фитнес

# 26
  • София
  • Мнения: 191
Ама кърмила ли си поне един ден? Щото без кърмене и за 5 дена се свалят.
Иначе и аз съм си 50 кила, ама още кърмя ?
Май те гонят комплекси, а?!

# 27
  • Мнения: 123
Кърмих 5 месеца, всичко е много индивидуално, а за комплексите изобщо не ме гонят.Никога не съм имала проблем с килограмите и винаги съм знаела че ще си възвърна фигурата, просто няма на кой да се метна дебела.

# 28
  • Мнения: 123
Исках да дам съвет на момичетата да не се вглъбяват в килограмите си...ако си прочела изобщо по-добре какво пиша

# 29
  • София
  • Мнения: 191
Исках да дам съвет на момичетата да не се вглъбяват в килограмите си...ако си прочела изобщо по-добре какво пиша
Извинявай, но написаното от мен не е обръщение към теб. Обърнала съм се към авторката на темата, която се хвали с теглото си.
Наистина съжалявам, че неволно съм те засегнала  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт