Става кофти...

  • 4 473
  • 43
  •   1
Отговори
# 15
Никога не съм казвала, че ме дразни когато ми разказва за жена си и детето, Шерил! Напротив говорим си съвсем спокойно, дори аз го питам. В случая и аз го използвам само за секса. Но се чувствам сякаш само той има избора кога да ме използва, а аз го ползвам само тогава, когато сам пожелае да ми се предостави и това ме прави по-използвана, от колкото мога да понеса. Да трябва да се отърва от всичко това, но  още не знам как! Яд ме е на мен си! Close

# 16
  • Somewhere...over the rainbow - where troubles melt like lemon drops
  • Мнения: 2 671
Ама то пак си е хлътване - ти имаш нужда от него - задаваш си въпроси - "Ама защо така... ?", съответно - зависима си, и постъпките му ти се отразяват. Ако беше само за използване - като парченце шоколад примерно, щеше като си го хапнеш, просто да забравиш - до следващата дозичка, а не да се чудиш за подробности около неговото поведение.
И освен това прекалено се омотаваш в семейните му кълба, става малко извратено.
Поне спазвай по-голяма дистанция - никога не знаеш кой, кога и защо.
Предполагам, че мъжа ти не подозира, а като се замесят повече хора, няма да е за дълго.

# 17
  • някъде в орбита...
  • Мнения: 2 913
От страни погледнато (прочетено), по мое мнение имаш само един избор - спираш да му отговаряш на обажданията, а на повикването за секс отговаряш, че ти е омръзнало. И с това приключваш въпроса. Няма какво да му обясняваш, няма какво да го щадиш. Щом връзката ви е чисто сексуална няма право на претенции - когато единят реши че е вън от играта другият няма какво да направи. А след това продължаваш живота си както ти хареса. Хубави мъже има достатъчно, не е едиствен, както не е и единственият добър в леглото  Wink

# 18
  • Мнения: 1 959
Имала съм подобна връзка.
И знам какво е да искаш, но да не можеш да спреш.
Това, че са минали 4 години-направо не усещаш как става-
среща след среща, милувки, целувки, поредния невероятен
оргазъм...
Силна воля, бъди умна, ще се погубиш... не работят просто...
Затова заминах надалеко.
Огромното разстояние помежду ни сложи края вместо мен.
Скоро ми предстои да се върна и се усещам, че ми трябва
еййййй-толкова малко пак да се оплета.
Ама вече съм по-мъдра и ще устискам.
Нямам съвет, съжалявам...

# 19
Да, всички сте прави малко или много. Приятно ми е, че разговаряте с мен за това. Трудно е когато го носиш само в себе си. В подобна ситуация близки хора не могат да помогнат, защото е по-добре да не знаят. сега ми предстои изпитание - ще се събираме много хора да празнуваме повод и ние ще сме там... с половинките си. По принцип се владея перфектно в подобни ситуации, но сега съм леко ядосана и се надявам да имам разума да не си позволя грешки, макар и миниятюрни. С ваша помощ ще успея да се отърва от тази излишна "екстра" в живота си. Hug

# 20
  • Мнения: 46 518
Хората с това се различават от животните, могат да  мислят и могат да направят избор, а не да се водят само от нагона си. Ако искаш да прекратиш връзката - казваш не и точка. Не казвам, че ще е лесно, но ти сама си го направила толкова трудно като си се поддала веднъж, затънала си яко и колкото повече време минава, толкова повече ще затъваш. За мен това не е живот, още по-малко семейство, но решението си е твое  Wink

# 21
  • Бургас
  • Мнения: 1 787
Сама си го пожелала,получаваш си го.

Какъв съвет търсиш във форума неразбрах,след като сама знаеш отговорите??
Просто ти трябва да вземеш окончателно решение,а не ти се иска това е !

# 22
  • Мнения: 192
И аз въпреки че не съм мъж бях на път да се "поднеса" по подобен начин... И до днес не знам как ама един ден отцепих всички контакти спрях да влизам в мейловете... Слава богу СМС - и и телефонни обаждания нямаше  (на мацката мъжа беше ужасен ревнивец)... След 3 месеца се видяхме и и обясних че е по добре така, въпреки че изпитвах чувства към нея - да прекъснем рязко, вместо да разбием две семейства... Всъщност, точно както Никол се е изразила малко по нагоре...

Няма да ти е лесно, точно все едно отказваш цигарите... Аз вече от 8 години не пуша, но винаги ми се иска да запаля...

# 23
  • Мнения: 3 216
Да кажем,че сьм изпадала в подобна ситуация с тази разлика,че бях доста по-млада и нямахме семейства,деца а просто врьзки. От гледан точка на сегашния си разсьдьк мога да кажа ,че сьм била мазохистка ,за да тьрпя подобно нещо. Имах добри приятелки,които ме измькнаха. Една вечер когато той ми се обади и аз веднага хукнах, просто ми препречиха вратата и повече не го видях. Напих се юншки и на другия ден бях щастлива ,защото знаех че сьм сложила край на тьпата история. На моменти ме е срам какво може човек сам да си причини. Вземи се в рьце ,поговори с някой,който да ти даде кураж и си го наложи. Peace

# 24
  • Мнения: 157
Опитай се да бъдеш силна.Това , че споделяш проблема си с нас показва, че искаш да промениш нещата.Знаеш , че не е редно да се виждаш с него , знаеш  че те използва.Прояви малко женски инат,и когато мине известно време ти самата ще се чудиш как си могла изобщо да се измъчваш заради тази връзка.Пожелавам ти успех

# 25
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Не ти ли е унизително това положение? Аз най-малкото от срам от себе си бих прекратила връзката. Има си момичета на повикване и те са платени.
Необходима е само твоята воля, нищо повече Peace

# 26
  • София
  • Мнения: 17 592
Какъв смисъл има да търсиш съвет,който сама си даваш и който, така или иначе, няма да последваш?

# 27
  • Мнения: 9 865
И аз въпреки че не съм мъж бях на път да се "поднеса" по подобен начин...

Извинявам се за спама, но мъж или жена си... Tired Thinking

# 28
  • Мнения: 192
Аз съм мъж, щом те интересува. За автора на темата идея нямам!

# 29
  • Мнения: 9 865
Аз съм мъж, щом те интересува. За автора на темата идея нямам!
Интересува ме, защото в поста ти открих противоречие, но явно не съм разбрала добре. За автора на темата, засега недвусмислено е жена.

Общи условия

Активация на акаунт