дрешки за бебе предварително

  • 6 574
  • 206
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 668
 7 месец си иэбрахме и купихме почти всичко Peace

# 16
  • Мнения: 4 447
Да, всичко предварително. Peace

120-та тема по въпроса  Tired

# 17
  • в илюзия
  • Мнения: 1 306
На мен всички ми говорят , че не трябвало предварително. Ама аз само чакам да стана 6-7 месец и започвам лудия шопинг.  Laughing Според мен няма нищо лошо в това всичко да е нагласено по отрано.

# 18
  • някъде там
  • Мнения: 1 698
ние започнахме с покупките към осмия месец, като ми хареса нещо и го купувам, единствено ни остана количката набелязана е но не сме я купили ще чакаме да се роди бебка и тогава, а и тя си има гаранция защо да тече а да не я ползвам  Simple Smile
почнах да си харесвам бебешки неща още от 3 месец  Grinning

# 19
  • Мнения: 814
И ние си бяхме напазарили предварително за бебка. Дрешки, козметика, кошарка,количка, с една дума всичко необходимо Peace.

# 20
  • Мнения: 887
Всичко, което ми беше необходимо за бебето купих предварително.

# 21
  • Варна
  • Мнения: 1 553
Нищо не си бях купила защото бебо се роди в началото на 7-я . После си купих всичко каквото ми беше нужно.Не виждам нищо лошо в предварителните покупки , но си мисля , че те трябва да започнат след 7, 8 месец на бременността, т. е. към края когато вече се вижда щастливия  финал.

# 22
  • Бургас
  • Мнения: 10 821
Почти нищо не бях купила,но тя се роди почти месец по-рано.

# 23
  • Мнения: 385
Аз бях купила само няколко комплекта предварително но за следвищият път живот и здраве ще си купя всичко! Peace
И аз така и после да видиш циркове и тичане #Cussing out , даже креватче нямахме. Таткото се оказа суеверен и не ми даде да купувам нищо, но после му излезе през носа #2gunfire

# 24
  • Мнения: 372
Аз купувах почти всеки ден по нещо, толкова се радвах на всяка дрешка или аксесоар. И после последния месец през 2-3 дни изваждах от торбите каквото сме накупили и го показвах на мъжа ми. Сигурно му е било досадно вече, ама смее ли човека да каже нещо? Laughing
Не ми е минавало през ума, че може да се случи нещо и че не е хубаво да се купуват неща преди да се роди бебето. Така и отсвирвах всички мнения по този въпрос и разни суеверия.

# 25
  • Мнения: 447
Да купихме всичко предварително  Peace

# 26
  • Мнения: 476
Всичко си купих предваретелно.
Избирах си ги с голямо удоволствие  Grinning

 Hug

# 27
  • Мнения: 1 897
Да,купих почти всичко.
Едно от най-приятните неща, докато си бременна е да обикаляш магазините и да избираш дрешки за бъдещото си бебе.Не бих се лишила от това удоволствие.

# 28
  • Мнения: 9 973
всичко друго без дрешки.След раждане рода,комшии и приятели се погрижиха за това Mr. Greenа никой не ни купи играчки Cry Closeа толкова много исках.......... Blush

# 29
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
, но си мисля , че те трябва да започнат след 7, 8 месец на бременността, т. е. към края когато вече се вижда щастливия  финал.
съгласна Peace

Общи условия

Активация на акаунт