Тема за естетични корекции по тяло, лице и коса

  • 119 863
  • 641
  •   1
Отговори
# 525
  • София
  • Мнения: 1 311
кое не боли, ринопластиката ли? Rolling Eyes
не съм чувала до сега такъв филм. като се има предвид и не особената кадърност на бг лекарите в тази област и честата нужда да се прави повторно - ако не ти е наложително просто не го прави.
Да,ринопластиката не боли.  Laughing

# 526
  • Русе
  • Мнения: 785
slancice, говорили сме за абдоминопластика по-назад в темата:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=239986.390

Вече мина половин година от моята и съм изключително доволна - нямам корем, нямам стрии  Sunglasses, белегът е голям, но с времето се заличава, изобщо не бих го определила като "ужасен", на фона на това, което беше коремът ми преди (а именно - ужасен), и факта, че мога да облека всякаква дреха и бански - половинки.  Simple Smile

Динев явно има различна техника от Заякова. Thinking Моята операция мина наведнъж (4 часа) - зашиване на мускули, изрязване на кожа и преместване на пъп. Не се налага корекция на белега, даже и конци не са ми сваляни, защото бяха резорбиращи се.

Пожар, в какво се състои "заличаване на белега" при Динев? На друго място бях чела, че отстранява набръчкването около белега (ако има такова), защото по принцип той се стреми да прави по-малки разрези и е възможно да се получи набиране на кожата, което се коригира впоследствие... За това ли става въпрос или нещо друго? Thinking

# 527
  • Мнения: 865
къде оперира Динев newsm78
Иленка, колко време след раждането си направи пластиката...

# 528
  • Мнения: 264
Мацки да ви попитам имате ли представа къде правят корекция на бюста и колко би струвала такава манипулация?
Гърдите ми преди бремеността бяха едри хубави и стегнати. По време на самата бременост и след раждането поувиснаха ( пак са чашка Д но не са си на мястото) искам да ги оправя без да слагам инплантати. Вярно че сега още кърмя, а би трябвало след кърменето малко да се уплатнят и да се поприберат, но все пак мисля че ще има нужда от корекция.

# 529
  • Русе
  • Мнения: 785
Киша, писала съм на 27-ма страница (линка по-горе) Wink - 2 години и половина изчаках (едвам изтърпях по-скоро  Sick), преди да се оперирам.

Динев оперира във "Вита", и май гастролира някъде другаде (преди време - във "Валем" - Варна).

# 530
  • Мнения: 131
Мацки да ви попитам имате ли представа къде правят корекция на бюста и колко би струвала такава манипулация?
Гърдите ми преди бремеността бяха едри хубави и стегнати. По време на самата бременост и след раждането поувиснаха ( пак са чашка Д но не са си на мястото) искам да ги оправя без да слагам инплантати. Вярно че сега още кърмя, а би трябвало след кърменето малко да се уплатнят и да се поприберат, но все пак мисля че ще има нужда от корекция.

Iglika333 корекция на бюста правят във всяка клиника за пластична хирургия,а лекарите са доста.Като чета оставам с впечатлението,че ти не искаш импланти,а само повдигане.
По принцип доколкото съм запозната могат да ти го направят по 2 начина:единият е с изрязване на коя около ареолата ако нямаш много голямо увисване.Вторият е метода при ,които се изрява във формата на котва,но при него белезите са повече и по-видими.
Хубаво е да прочетеш повече за всеки един доктор и да си съставиш мнение що годе.От там нантатък отиваш на няколко консултации и сама ще видиш кой е най-подходящ за теб.
По принцип най-изчерпателна информация има във форума на тялото.Има и доста снимки.
И още нещо -такава корекция се прави най-рано 6 месеца след като спреш да кърмиш.
Аз съм оперирана при д-р Илио Стоянов и съм много доволна.Но има още мнoгoооо доктори-Ники Георгиев,Заякова,Тонев,Динев,Емил Георгиев и т.н.

# 531
  • Мнения: 67
Извинете ме,не съм чела какво пише преди Rolling EyesИскам да ви питам колко горе-долу струва операцията на нос,вас боля ли ви много,за колко време се възстановихте,ефекта беше ли този,който желаехте?А също така (за Варна става въпрос) при кого?За мен е много важно да знам,че съм в добри ръце.Мерси предварително Hug

# 532
  • Мнения: 264
mickey_82 Благодаря ти. Аз не бързам, но така реших да събера предварителна информация.

# 533
  • при Arctic Monkeys
  • Мнения: 2 790
Хм. Това е корекция с филър, не е постоянна, а и не ми харесва как стои Rolling Eyes За този линк говоря:

Това ми изглежда доста интересно - корекция на нос без операция , за 15 минути.
http://www.bodyperfectclinic.com/detail.php?page=69&s=4

Кармакома, би ли споделила повече? Оперирала ли си се или инфото ти е от познати, които са се подлагали на ринопластика?[/b]
и двете  Simple Smile
не съм чувала да се чупи кост и след като мине упойката да не боли. последно се прави моя приятелка във Валем-Варна, при Динев, но тя прави само стесняване. при всички положения след това има отоци и кръвонасядания в очите, както и отоци по цялото лице. общо взето, не особено приятни изживявания. ако наистина си решила да правиш нещо, изчети внимателно темите във форума на Тялото.

# 534
  • Мнения: 157
Мацки да ви попитам имате ли представа къде правят корекция на бюста и колко би струвала такава манипулация?
Гърдите ми преди бремеността бяха едри хубави и стегнати. По време на самата бременост и след раждането поувиснаха ( пак са чашка Д но не са си на мястото) искам да ги оправя без да слагам инплантати. Вярно че сега още кърмя, а би трябвало след кърменето малко да се уплатнят и да се поприберат, но все пак мисля че ще има нужда от корекция.

Здравей,аз си правих такава корекция преди 1 година,само повдигане защото нямах нужда от импланти.Операцията ми я прави Доц.Евстатиев,той е завеждащ клиниката по пластична и естетична хирургия към Александровска болница.Много съм доволна,резултата е повече от страхотен.Платих 2200 лв. като в цената влиза ВИП стая,сестра за през нощта,която се занимава само с теб и сутиена който трябва да носиш след това.

# 535
  • Мнения: 635
А след време бюстът не увисва ли пак ? Боли ли много това повдигане?

# 536
  • Мнения: 157
А след време бюстът не увисва ли пак ? Боли ли много това повдигане?

Не боли.Ако напълнееш много след това,а после отслабнеш,увисва разбира се,той все пак си е естествен.

# 537
  • Мнения: 264
Благодаря ти [X]irina-m-k , аз четох доста във форума за тялото и линковете дадени там. Остана ми само въпроса  има ли проблем да забременееш и кърмиш пак след такава корекция, имаше някакви мнения, че има проблем понеже се изрязват част от млечните каналчета.

# 538
  • Мнения: 157
Благодаря ти [X]irina-m-k , аз четох доста във форума за тялото и линковете дадени там. Остана ми само въпроса  има ли проблем да забременееш и кърмиш пак след такава корекция, имаше някакви мнения, че има проблем понеже се изрязват част от млечните каналчета.

Така е наистина.

# 539
  • Sofia
  • Мнения: 11 322
При повдигане също мисля, че ще има проблем с кърменето после. Доколкото знам такава операция се прави само ако си приключил с ражданията. Иначе аз кърмя вече 11 месеца с импланти, също имам проблеми, но при импантите зависи от метода на поставяне и мястото на разреза.

Общи условия

Активация на акаунт