Препоръчайте ми пинсета

  • 3 533
  • 36
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 483
Аз използвам на Солинген 39А,много съм доволна.Тя е с остри връхчета.

Съжелявам,но нещо не мога да намеря снимка.

# 16
  • Мнения: 321
Аз съм много доволна от една пинцета на Титания със синя гумичка точно в средата.От една година я ползвам струва около 5 лв.,купих и на сестра ми и тя е много доволна.
Препоръчвам я Peace

# 17
  • София
  • Мнения: 4 397
Ползвам скосена на Титания много съм доволна, ползвала съм и права не мога да се оправя с нея.

# 18
  • Мнения: 4 358
.............. А за светеща пинсета за сефте чувам  Crazy  Joy
Всякакви лигавщини има вече  Crazy
Светещите са с лампичка и лупа  Laughing

# 19
  • Мнения: 4 358
Аз използвам на Солинген 39А,много съм доволна.Тя е с остри връхчета. ...........
Такава ли е?

# 20
  • Мнения: 1 483
Аз използвам на Солинген 39А,много съм доволна.Тя е с остри връхчета. ...........
Такава ли е?

Да, същата е  Hug

Те са 2 модела.Едната е 39 ,а другата е 39А.Разликата е,че на едната са й  по-остри връхчетата.

# 21
  • Countryside
  • Мнения: 11 628
Аз имам солинген, скосена, много ми е удобна, всичко скубе вече е на 10години сигурно, желязна е  Mr. Green
Според мен формата а пинцетата е въпрос на навик, аз например с друга освен с моята не мога да отскубна ни един косъм  Tired

# 22
  • Мнения: 1 919
Аз ползвам една пинсета на Викторинокс - от тези комплектчета  ножче с пиличка, ножичка и пинсета. Перфектна е за къси и много тънки косъмчета.

# 23
  • София
  • Мнения: 426
моята е на кредо(солинген)като първия модел и е страхотна

# 24
  • Мнения: 189
Къде може да се намери въпросната пинсета на "Солинген" 39А? Аз ползвам подобна с изцяло остри връхчета и е вече за смяна.

# 25
  • Мнения: 887
Използвам швейцарска пинсета "Рубис" - безупречна е. Продават се в магазините на Солинген.

# 26
  • Варна
  • Мнения: 672
Имам една на Титаниа и една обикновена от 1.20 лева. И май съм по-доволна от втората.

# 27
  • Мнения: 1 322
Ползвам на Титаниа скосена. Доволна съм.

# 28
  • Мнения: 4 292
Аз пък ползвам писента от 60 стотинки  Sunglasses Много съм доволна и мисля да си остана с нея. Иначе имам цял арсенал от пинсети, всичките скъпи и не дотам добри.  Laughing  Laughing

# 29
  • София
  • Мнения: 2 967
В момента ползвам на Орифлейм и съм доволна Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт