Има ли тук такива, които само са си виновни?

  • 3 287
  • 64
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 336
Ако се появи тук едва ли ще и е много уютно...
Извинявайте, че съм ви заблудила.

# 16
  • Мнения: 9 990
Дани, млъквам, защото ще ръся цинизми!Никога не съм смятала, че няма жени, които да не са по вкуса ми, меко казано.Просто процента  е по-голям при мъжете.Ти па ме дразниш,вечно се хващаш за това-мъже-жени.Факт е, че само ти и още един тук сте мъжете у форума, останалото сме жени!И сме си свикнали да сме женска компания просто, и всеки път, като си се заоплачем от нещо ти се намесваш само да уточняваш, че не всички мъже били такива.Ми много ясно, че не са.Има и едни други мъже-там в съседния подфорум, татковския-дето са си на мястото!

# 17
  • Мнения: 623
...Ти па ме дразниш,вечно се хващаш за това-мъже-жени.Факт е, че само ти и още един тук сте мъжете у форума, останалото сме жени!И сме си свикнали да сме женска компания просто, и всеки път, като си се заоплачем от нещо ти се намесваш само да уточняваш, че не всички мъже били такива.Ми много ясно, че не са.Има и едни други мъже-там в съседния подфорум, татковския-дето са си на мястото!

Защо се дразниш?
1. Не се хващам за това мъже-жени. Искам просто да кажа, че е по-правилно да се казва: "Моя БНД", "Моя мъж" и .т.н, а не "Мъжете".
2. Намесвам се за да уточнявам... погледни точка 1
3. Това, че пиша тук, а не в татковци, не мисля, че ме прави "не на място"  Simple Smile


Не се заяждам... Peace

# 18
  • Варна
  • Мнения: 686
Дани,от пуснатия линк от теб виждам,че не ние ще имаме нова съфорумка,а ти съфорумник.   Simple Smile

# 19
  • Мнения: 9 990
Т. 3 -е излишна-не съм и споделяла мнение, че ти  не си на място, и само там са идеалните мъже/Там са просто повечето мъже.Тук сте двама-трима.Като сложим и Пантер,който даже не е семеен, не е бил, няма деца...Това трябва да ти говори поне малко.
т.2-еми не сме малоумни и не е нужно да уточняваш винаги.Това си е израз, когато се жалваме една на дуга.Забележи-жалваме се една на друга, не се жалваме на мъж.Жена се жалва на жена.Затова е така.
т.1-хващаш се.Знаем повечето от нас как е по-правилно да се каже.Не си и помисляме да обобщаваме, просто погледни пак т.2.....

Нали искаш да разбереш поне малко женската логика?Ами-ето ти отправна точка да помислиш малко.
Аре, че утре съм на работа, сама съм, с две деца, едното бебе, другото-градинско...кво се занимавам с пернишки простотии и драми като на гостенката, сама на себе си се чудя!Аман бих казала и млъквам...

И аз не се заяждам. Peace

# 20
  • Мнения: 623
Дани,от пуснатия линк от теб виждам,че не ние ще имаме нова съфорумка,а ти съфорумник.   Simple Smile


За съформника, не се бях сетил... Laughing, лошото е, че такива мъже мнооого рядко се включват в подобни форуми, та за това, както казва пенелопа,  тук сме двама-трима...

# 21
  • София-Велинград
  • Мнения: 1 310
Ей,Пенелопа,много умни постове в тази тема(и не само в тази т). Peace
Не мисля да и отговарям на девойката,явно  е решила да дърпа дявола за опашката Twisted Evil ,а тук при нас ей ,така май опипва почвата.................като чели за нейно успокоение............ Tired

# 22
  • Мнения: 623
...
Не мисля да и отговарям на девойката,явно  е решила да дърпа дявола за опашката Twisted Evil ,а тук при нас ей ,така май опипва почвата.................като чели за нейно успокоение............ Tired

Тя вече го е дръпнала, а за успокоението - вече го опита в ДиС, ама не и върза, изядоха я...не знам защо си мисли, че ще го намери точно тук...

# 23
  • София
  • Мнения: 708
А бе момичета, всеки си мисли, че може да остане сам с децата си по някое време, затова четем и пишем тук, ние "щастливо" омъжените. Какво правим аз, Надето, Канадската мама и тн тук. Ами гледаме си децата сами, зле придружени. И когато на небосклона се появи момък трябва да изчезнем ли, какво. И да падне от двата стола девойката, какво... Не се умира със сигурност. По-добре е според мен да се изживее, отколкото цял живот да си мислиш "защо ли останах с този мъж -  заради децата" В България като имаш дете/деца и вече си вързан за цял живот, да, ама не... Моят съвет е прецени добре човека, помисли за варианта с падането и ако ще можеш да станеш - действай. Аз така ще направя. Успех!

# 24
  • Мнения: 623
... Моят съвет е прецени добре човека, помисли за варианта с падането и ако ще можеш да станеш - действай. Аз така ще направя. Успех!

Извинявай, ама според мен е малко тъпо... или не те кефи, вдигаш гълъбите и търсиш нещото, което те кефи или си седиш на задника и си траеш.
А това: "Аз ще съм снего, ама и с другия, пък като му дойде времето ще реша..." ми на мен лично не ми се връзва - това са двата стола и от тях се пада лошо

# 25
  • София-Велинград
  • Мнения: 1 310
Дани,не се хаби,моето момче, Hugте няма да те разберат.Жалко ,че в момента я няма Сабина да им обясни,и аз бих се опитала ама.......мисля,че едва ли ще е разбере newsm78

# 26
Явно не сте прочели темата в ДиС докрай, защото там я има и развръзката, и за падането от двата стола и за други неща, но аз и не съм искала да ви занимавам с историята си, иначе сама бих пуснала линка тук.

Писах ви, защото напоследък често четох тук и нито веднъж, ама нито веднъж не видях някой, който да вини себе си за лошата развръзка в живота си; някой, който като мен, сам си развалил семейния живот заради... ами поради някаква причина. И затова пуснах темата, не се заяждам и не търся съвет, просто питам...

Пенелопа защо млъкваш? Ето една потенциално нова съфорумка, която на всичкото отгоре ще се яви, като някакъв вид прецедент. За мен лично ще е добре дошла, все пак ще се види, че има и жени, които са...няма да продължа на там  Laughing Peace

Дани, стана ми интересно какво имаш предвид... какви жени...???  Wink

# 27
  • София
  • Мнения: 6 999
Та въпросът ми е такъв: Има ли тук такива самотни майки (или татковци), които да смятате, че сами сте станали причина за раздялата с половниката ви, че вината е била почти изцяло ваша, че е трябвало да постъпите другояче и пр.

Има да Simple Smile

Погледнах първия ти пост в другата тема. Ако не беше поискал мъжът ми да се разделим сигурно и аз щях да пускам подобни теми... Женитбата вече отдавна не е за цял живот. Ако любовта си е отишла ако друг обичаш - продължаваш напред с живота си. Жертви в името на 'семейството' не бих направила. Щото то семейството не е нещо вън от нас, а напротив - вътре.  Ако близоста я няма, ако съпреживяването го няма... къде ли да търсим това 'семейство'  newsm78 Коледната трапеза не е семейство... нито общото легло.  Peace

... Не се умира със сигурност...

Абсолютно  Peace

# 28
  • Мнения: 451
Че ни четат от другите форуми е ясно и по броя влизания в темите.
Някои четат,търсейки решение на своите си проблеми.
Други явно ни четат пестейки пари за вестник "лична драма"  Thinking,някъде бях мернала,че имаше и учудване ,че ние тук четем  в-к "Капитал" Thinking
Е,сега се появи и тема,чиято цел била да разбере ние имаме ли реална оценка за собктвенната си вина,щото видите ли,докато са ни чели,са останали с впечатлението,че ние сие мислим за безгрешни #Crazy
Аз ли не съм разбрала правилно-дано е така
Или човешката изобретателност  е безгранична #Crazy

Е,май съм налучкала правилната посока в по-горния си пост,че явно авторката очаква този отговор-виновни сме,еййй,много сме виновни

 Sick

# 29
  • Мнения: 623

Дани, стана ми интересно какво имаш предвид... какви жени...???  Wink



Какви жени ли? Ами такива, които не могат да поемат отговорност за това, което правят, защото ако можеше, щеше да си вдигнеш гълъбите (както вече казах), а не да си търсиш някакъв вид сигурност - АКО НЕ СТАНЕ С ЕДИНИЯ, ТО ДРУГИЯ.
БАСИ ТОВА Е ГАДНО - СПРЯМО ДВАМАТА

Общи условия

Активация на акаунт