колко хора могат да се похвалят от всичко в семейството

  • 3 873
  • 57
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 6 798
От всичко не, парите не стигат.  Laughing

# 31
  • Мнения: 25 615
е , ццветииии, разбрахме, че заекваш, че обичаш да повтаряш ( по една или друга причина)
букви и емотикони, какви други изненади криеш, например някаква роднинска връзка със сладко и солено, скорошна лоботомия, или просто прекарваш време между 2 кърмения?

Прочети й всички теми и ще разбереш.  Wink Mr. Green

# 32
  • Oslo
  • Мнения: 659
Прочети й всички теми и ще разбереш.  Wink Mr. Green
[/quote]

Тайно подозирам, че 10 годишният ми син се е регистрирал в бг-мама и това е негово творение.....

# 33
  • софия
  • Мнения: 636
Благодарна и щастлива съм с това, което имам. А дали това е всичко - това не знам. Зависи какво разбираш под всичко.

# 34
  • Мнения: 5 178
Е чак пък всичко не, но най-важното е на лице!!!

# 35
  • Мнения: 948
Засега от всичко съм доволна.Дано и занапред е все така! Praynig

# 36
  • Мнения: 1 008
И аз съм от щастливите. Много ми хареса поста на Никол.

# 37
  • Мнения: 336
   Може би щях да мога да се похваля ако ги нямаше допълнителните дразнители, които не ни оставят да се почувстваме СЕМЕЙСТВО  Tired

# 38
  • Мнения: 945
Аz мога.
Всичко е въпрос на гледна точка, zа мен чашата е наполовина пълна, а zа много други наполовина праzна. Така че аz винаги ще намирам повод да се хваля, че всичко ми е наред

# 39
  • Мнения: 2 161
Аз мога,но не искам да се хваля.

# 40
  • Мнения: 2 427
Колкото и да е странно-АЗ!
Щастлива съм с хората от които съм заобиколена.Щастлива съм че имам родители които ме обичат.(Майка,Баба и Леля).
Щастлива съм че с мъжа който не преставам да се карам и да се замеряме с чехли когато стане напечено се обичаме Въпреки Всичко.
Щастлива съм,защото имам две невероятно красиви,интелигентни и възпитани деца!!!
Щастлива съм че все пак,свекървата която не понасям,някъде дълбоко в сърцето си ме обича и държи на мен,дори външно да показва обратното.Щастлива съм че свекър ми живэ заради децата си,децата на децата си и съпрузите/съпругите на децата си.
Щастлива съм за това че благодарение на Бог,на когото никога няма да мога да спра да благодаря и никога няма да е достатъчно, всички сме здрави!!!
Щастлива съм че не всичко е перфектно в живота на семейството ми,така не спирам да отценявам добрите моменти и им се наслаждавам максимлно когато ги има.
Zapazvam si pravoto utre da bwda v drugo nastroenie Joy

# 41
какво значи да се похвалиш че имаш всичко?1)Можеш да имаш всичко и в един миг да го изгубиш-така че радвай се и на малкото,,,2)важно е как си го постигнал това всичкото,,,от пота на другите или ти си се трудил неуморно,,,      Да имаш дом е толкова човешко,,във него всичко ти да подредиш,,за дребните си грижи да не мислиш,,и кът за любимите си хора ти да отделиш!

# 42
  • Oslo
  • Мнения: 659
До този момент мога. В бъдеще не знам.

# 43
  • Мнения: 485
В семейството си имам всичко, което ми е необходимо. 

# 44
  • Бургас
  • Мнения: 891
колко хора могат да се похвалят от всичко в семейството

Това което имам ми стига:

Имам прекрасен и добър мъж
Имаме дете което обожаваме.
Имаме къде да живеем
Имам незаменими родители
Разбирам се със свеки и свек.

Общи условия

Активация на акаунт