Сенки под очите

  • 19 223
  • 75
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 463
Ето това пък става за прикриване.
Можеш ли да кажеш колко струва приблизително, че  и без това трудно намирам техни продукти, на да знам дали въобще ще ми е по джоба това?  bouquet

# 16
  • Sofia
  • Мнения: 779
За прикриване препоръчвам коректора на Revlon - Colorstay. Струва 15-16лв и си заслужава, избистря ти цялото лице, дълготраен е и не се събира.

# 17
  • София
  • Мнения: 5 289
Да ето от тук можеш да го поръчаш,струва 21.60лв. Grinning

# 18
  • Мнения: 463
Благодаря КАРЧЕВА, определено ще го взема  bouquet  bouquet  bouquet

# 19
  • София
  • Мнения: 5 289
Добре,дано си доволна,пиши като го пробваш. Hug

# 20
  • Мнения: 865
и моите са по рождение! много ми се ще да спра само да мажа коректор и фон-дьо-тен... сега около нова година ще си направя един подарък и ще кажа има ли ефект Simple Smile
хайде ще чакам Peace

# 21
  • Мнения: 3 094
От всичко, което съм пробвала най-става един продукт на Ланком, разработен специално за прикриване на тъмни кръгове - Effacernes Longue Tenue (ефьсерн лонг тьоню) - 15 мл страшно икономичен - една опаковка издържа 2-3 години. Продуктът го има в три нюанса, не се събира в мимическите бръчки за да ги подчертае, не изсушава, покривен е без да е блажно-мазен и не се трие (някои продукти взе едно си трил гума под очите - отделят се едни такива..........като от кир:))) и не попива в кожата - т.е за цял ден не е необходимо повторно нанасяне

# 22
  • Sofia
  • Мнения: 779
Bastet би ли споделила цена? Виждам, че не си в Бг, но нищо.  Peace

# 23
  • Мнения: 2 716
Ползвам Ботаниксоурс на Ейвън. Не изчезват, но поне се поприкриват. Обаче кремът вече несе предлага. А моят свършва  Crazy

# 24
  • Мнения: 3 094
Bastet би ли споделила цена? Виждам, че не си в Бг, но нищо.  Peace

Ами около 45/50 лева би трябвало да е (купувала съм го и от България).....Не знам честно в България как стоят нещата в момента........Но наистина си заслужава. Тези за по 20/25 лева никаква работа не вършат според мен...

# 25
От всичко, което съм пробвала най-става един продукт на Ланком, разработен специално за прикриване на тъмни кръгове - Effacernes Longue Tenue (ефьсерн лонг тьоню) - 15 мл страшно икономичен - една опаковка издържа 2-3 години. Продуктът го има в три нюанса, не се събира в мимическите бръчки за да ги подчертае, не изсушава, покривен е без да е блажно-мазен и не се трие (някои продукти взе едно си трил гума под очите - отделят се едни такива..........като от кир:))) и не попива в кожата - т.е за цял ден не е необходимо повторно нанасяне

ама до колкото разбирам говориш за нещо като фон дьо тен?

# 26
  • Мнения: 3 094
От всичко, което съм пробвала най-става един продукт на Ланком, разработен специално за прикриване на тъмни кръгове - Effacernes Longue Tenue (ефьсерн лонг тьоню) - 15 мл страшно икономичен - една опаковка издържа 2-3 години. Продуктът го има в три нюанса, не се събира в мимическите бръчки за да ги подчертае, не изсушава, покривен е без да е блажно-мазен и не се трие (някои продукти взе едно си трил гума под очите - отделят се едни такива..........като от кир:))) и не попива в кожата - т.е за цял ден не е необходимо повторно нанасяне

ама до колкото разбирам говориш за нещо като фон дьо тен?

Не точно - коректор за сини кръгове под очите......Фон дьо тена е по-груб, той е само за лицето. А инак единственият начин за избавяне със сините кръгове е лечение с лазер. Те почти не се повлияват от кремове и са наследствени.

# 27
  • Мнения: 463
Ей това намерих в Сефора - предполагам е същото http://www.sephora.fr/browse/product.jhtml;jsessionid=MJSRMFVPUZ … p;categoryId=C352

# 28
  • Мнения: 463
Намерих и това: http://oth.strawberrynet.com/productDetail.aspx?ProdId=24510&goChar=L - дали е същото Thinking пише, че е водоустойчиво, Bаstet можеш ли да кажеш?

# 29
  • Мнения: 3 094
Намерих и това: http://oth.strawberrynet.com/productDetail.aspx?ProdId=24510&goChar=L - дали е същото Thinking пише, че е водоустойчиво, Bаstet можеш ли да кажеш?

Този в сайта на сефора ползвам - сега 1-цата, за лятото 2-ката - има и тройка нюанс..........този от ягодата не ми е познат като вид - може да е произведен в америка.

Общи условия

Активация на акаунт