Що е то домашна ноктопластика?

  • 161 182
  • 733
  •   1
Отговори
# 150
  • Мнения: 4 447
За пръв път виждам.... а от къде и какви пари струва удоволствието? Нейния "химикал" е бял  Grinning

# 151
  • Мнения: 3 316
ами където има и други лакове  Peace  1.20 лв.  Hug

# 152
  • Мнения: 4 447
ами където има и други лакове  Peace  1.20 лв.  Hug

Брех, трябва да потърся, благодаря ти!  Hug

# 153
  • Мнения: 3 316
отгоре е като писец,а като се отвърти има и тънка 4етка за рисуване  Hug

# 154
  • София
  • Мнения: 5 289
Да ви кажа,че онзи ден си взех на Фингърс ноктенца,че ми трябваха за един случай и съм много доволна.Не само че не ми падна нито един през целия ден,ами и едва ги свалих,нямат мърдане.Ето похвалих ги/се. Laughing

# 155
  • Мнения: 30
Да,моите са такива,но съм виждала и други,мисля на "Еври''.А тези с тънкия писец за рисуване са хубави,но не стават за по-дребни детайли...

# 156
  • Мнения: 4 447
Да ви кажа,че онзи ден си взех на Фингърс ноктенца,че ми трябваха за един случай и съм много доволна.Не само че не ми падна нито един през целия ден,ами и едва ги свалих,нямат мърдане.Ето похвалих ги/се. Laughing

Да, на Фингрс за веднъж стават. Но и на Бродуейнейлс има за един път, едва ли не, и са разкошни!

Много ме интигува мен, комплекта на Бродуей, който е с гел и половинки удължители. Това, ако гонамеря, ще станат чудни нокти, но май трябва да се свържа с дистрибутора за България.

# 157
  • Ловеч
  • Мнения: 782
Тука в Билла ги няма... днес ходих пак. За сметка на това от crismabg ми върнаха емайл с продукти и цени + сайт с цялата информация. Има всякакви неща за маникюр + декорация. Та ще си поръчам от там утре и на другият ден са тук.

Вижте -





Последна редакция: нд, 20 яну 2008, 15:54 от Ивету

# 158
  • СОФИЯ
  • Мнения: 4 144
Тука в Билла ги няма... днес ходих пак. За сметка на това от crismabg ми върнаха емайл с продукти и цени + сайт с цялата информация. Има всякакви неща за маникюр + декорация. Та ще си поръчам от там утре и на другият ден са тук
 
еййй страхотно  Grinning
Ще чакаме да споделиш впечатленията си

# 159
  • Мнения: 30
Тука в Билла ги няма... днес ходих пак. За сметка на това от crismabg ми върнаха емайл с продукти и цени + сайт с цялата информация. Има всякакви неща за маникюр + декорация. Та ще си поръчам от там утре и на другият ден са тук
 
еййй страхотно  Grinning
Ще чакаме да споделиш впечатленията си


Искам и аз bowuu....Ивето,кажи за ноктите,поръча ли си?

# 160
  • Ловеч
  • Мнения: 782
Тука в Билла ги няма... днес ходих пак. За сметка на това от crismabg ми върнаха емайл с продукти и цени + сайт с цялата информация. Има всякакви неща за маникюр + декорация. Та ще си поръчам от там утре и на другият ден са тук
 
еййй страхотно  Grinning
Ще чакаме да споделиш впечатленията си


Искам и аз bowuu....Ивето,кажи за ноктите,поръча ли си?

Не съм си поръчала още, защото се колебая какви... Иначе разни лакове, цветчета и т.н. съм си ги харесала... само удължителите не знам.

Универсални силиконови удължители



Удължители - извити - къси



Удължители - бели, за френски маникюр



Удължители - без пилене




Удължители - прозрачни



Та чудя се първите или последните...? Съвети?  Иначе ги има на бройка и в кутия.

# 161
  • Мнения: 2 631
Първите, разбира се  Peace
А дай ако може и малко снимки и инфо за декорацийките,  какви си си харесала, как се поставят, а-у...  Laughing

# 162
  • Ловеч
  • Мнения: 782


Декорации за нокти
 1.00 лева
Богата гама декорации за маникюр, педикюр и ноктопластика. Подходящи за запечатване с топ лак или за вграждане.



Сухи цветя
 5.00 лева
Естествени, изсушени сухи цветя - подходящи за вграждане в гел или акрил. Различни форми, размери, цветове.



Перли за маникюр
 4.00 лева
Супер финни - метални или пластмасови перлички. Подходящи за маникюр, педикюр и ноктопластика.



Декоратор за нокти
 2.50 лева
Богата гама декоратори за нокти. Перлени и пастелни цветове - на водна основа. Серия атрактивни брокати - на лакова основа. Супер тънки четки - за прецизна работа.



Лак за рисуване + писец
 1.50 лева
Лак за рисуване с тънка четка + писец за точки. Атрактивни, удобни, практични!

Подходящи за професионална и домашна употреба!



Цветен акрил с брокат
 5.00 лева
Цветен акрил - нежни цветове с брокат. Предлагат се 6 различни цвята. Кутиика 5 грама.

От тези неща мисля да си поръчам. Има мнооооого и всякакви неща. 50 стр. с артикули.

# 163
  • Ловеч
  • Мнения: 782
Разни декораций -

<- Обици за нокти

<- Атракция

<- Релефи

<- Сини цветя

<- Атрактивна декорация

<- Ноктопластика с акрил

<- Френски маникюр с акрил

<- Вградено фолио

<- Вграден миден прах

# 164
  • Мнения: 30
Тука в Билла ги няма... днес ходих пак. За сметка на това от crismabg ми върнаха емайл с продукти и цени + сайт с цялата информация. Има всякакви неща за маникюр + декорация. Та ще си поръчам от там утре и на другият ден са тук
 
еййй страхотно  Grinning
Ще чакаме да споделиш впечатленията си


Искам и аз bowuu....Ивето,кажи за ноктите,поръча ли си?

Не съм си поръчала още, защото се колебая какви... Иначе разни лакове, цветчета и т.н. съм си ги харесала... само удължителите не знам.

Универсални силиконови удължители



Удължители - извити - къси



Удължители - бели, за френски маникюр



Удължители - без пилене




Удължители - прозрачни



Та чудя се първите или последните...? Съвети?  Иначе ги има на бройка и в кутия.

Кажи за цената,де newsm78

Общи условия

Активация на акаунт