Що е то домашна ноктопластика?

  • 161 275
  • 733
  •   1
Отговори
# 630
  • Мнения: 5 892
Аз преди 4-5г като си лепях обикновени изкуствени нокти падаха много лесно....

# 631
  • Мнения: 239
Здравейте,купих си комплект за ноктопластика на Фингърс.Вътре има малко шишенце,на което пише Праймър.Какво е това?Обезмаслител?

# 632
# 633
  • Мнения: 18
Мимичета днес извиках моя приятелка която 7 г е била маникюристка е кипър.Свали ми ноктопластиката която аз си направих и ме направи наново скъси ми удължителите сега вече съм ок.Не ми пречат.Но ме е нацапала едно към гиотере.Аз нали й имамм доверие и в бързината не погледнах мн добре и после като видях  Shocked мацнала е брутално и кутиколите сега какво да правя?Май пак ще свалям гела ми се струва.Какво ще стане ако оставя така нещата докато дойде време за подръжкаата след 15-20 дни

# 634
  • Мнения: 5 892
ако е разнесла гела и по кожичките малко като израстнат гела ще се надигне и ще започне да влиза въздух отдолу.

# 635
  • Мнения: 18
Мерси кате   bouquet за десетина дни дали ще поизрасне малко нокът?с този гел върху кожичките Rolling Eyes

# 636
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 450
гелът върху кожичките не пречи на ноктите да растат, но гелът, който е бил по кожичките няма да е прилепнал по нокът, а ще стърчи малко нагоре и ще си закачаш косата, дрехи и ще прави гела по-уязвим за отлепяне  Peace

# 637
  • Мнения: 18
Мн ти благодаря за бързият отговор. Hug  bouquet  bouquet  bouquet

# 638
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 450
виж как ще тръгне  Peace ако имаш по деликатна пиличка - може да обереш ръбчетата, когато израства (може да не е толкова щръкнал - да не ет дразни ще прецениш); в краен случай - може да ги оформиш и ако се наложи да смениш само лака (слагаш настоящия - ако има нараняване по него от поленето и после нов  Peace )

# 639
  • Мнения: 1 569
ако имам гел не.Но моите нокти са изгризани до кръв,грозна гледка е. искам малко а израстнат и тогава с гел

Имам твоя проблем. За мен решението обаче не е домашна ноктопластика, а професионална, тоест ходя си на ноктопластика веднъж на 2-3 седмици, макар да ми отнема време, резултатът е много по-сполучлив и красив. (Преди години се опитах да си правя сама ноктопластика вкъщи - с акрил - но особено с лявата ръка не се справях+не ми се дават пари за печаща машинка и резултатът при мен е ужасен. ) Сега първия месец слагахме акрил (а не гел). За мен и моите често зверски изгризани нокти акрилът е решението с главно "Р", доказала съм си го от много години. Преди, когато съм правила с гел, ноктите ми падаха през ден, нон стоп ги лепях вкъщи, ходех за "корекции", губех страшно много време, а и пари. С акрил нямам паднал нокът - и преди години, когато съм правила в чужбина, и сега тук. Сега когато вече пораснаха моите нокти започнахме да слагаме гел, но ако започнат да падат ще мина отново на акрил.

Последна редакция: вт, 03 яну 2012, 11:02 от ♥Пандичка♥

# 640
  • Мнения: 54
Момичета, имате ли идея от къде мога да си набавя изкуствени нокти, само че аз да си ги лакирам? Мисля, че са доста по-различни от удължителите, които се слагат на края на нокътя.

# 641
  • Мнения: 18
Отиваш в козметичен магазин и казваш че искаш изкуствени нокти те ще ти покажат видовете които имат и ти ще си избереш.  bouquet

# 642
  • Мнения: 0
Здравейте момичета, имам намерение да си поръчам този комплект от този сайт, някой знае ли каква е процедурата и каква е цената на доставката?
http://www.ebay.co.uk/itm/Primer-Acrylic-Glitters-Powder-Liquid- … 84#ht_6455wt_1035

# 643
  • София
  • Мнения: 1 595
Здравейте момичета, имам намерение да си поръчам този комплект от този сайт, някой знае ли каква е процедурата и каква е цената на доставката?
http://www.ebay.co.uk/itm/Primer-Acrylic-Glitters-Powder-Liquid- … 84#ht_6455wt_1035

Пише, че доставката е безплатна до БГ.
Трябва ти карта регистрирана в Пейпал и регистрация в и-бей. После само цъкаш "Buy Now" и плащаш с Пейпала

# 644
  • Мнения: 5 892
Ще ти излезе към 30ЛВ, доставката е безплатна. Комплекта е акрилен. Има основните пудри- бяла , бледо розова и прозрачна, и цветни за декорация. Обезмаслител не видях. Слага се удължител, както при гела, изпилява се да се изравни с ест нокът, реже се желаната дължина. В малък съд се капят няколко капки мономер( течността). Потопя се четката в него и после в желаната пудра. Пудрата полепва и образува топче. То се слага на нокътя и с помоща на четката се оформя като покритие върху нокътя. След няколко минути се втърдява и е готово. Мирише гадно. Това е  Peace

Общи условия

Активация на акаунт