ВМ НВХ-Мазна съм бамбина,ама пък снагата ми е фина 26част

  • 16 746
  • 436
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 488
небесна  Hug да се оправя малката  bouquet

Хм Thinking нещо голдито ми се губи тия дни

Последна редакция: пн, 12 ное 2007, 07:59 от ycu

# 16
  • Мнения: 1 479
Небесна половин час ! Най- много 1! И оцет! Само споко, всичко ще се оправи!

# 17
  • Мнения: 504
И аз в новата тема  Party Правя си експерименти с подсладителя, като ям някакъв бъркоч не мисля за вафли и шоколади и намаляват телесата  Peace Вреден ми се струва той, но инак заминава един шоколада за има няма минута  ooooh! Кантара ме радва  bowuu , от утре съм на изпити в Свищов и малко съм притеснена как ще си организирам яденето в хотелска стая  newsm78 . Може да ме посъветвате  Laughing Трябва да се измеря и аз да видим туй мерките намаляват ли кво става  Thinking

# 18
  • Мнения: X
Боц и аз в новата тема.

Небесна, дано днес вече малката да е здрава, пожелавам ти го от сърце! Това е най-най-най важното нещо на света.

Благодаря на всички за пожеланията за именния ми ден!  Heart Eyes

Днес съм 200 грама отгоре, въпреки че уикенда го изкарах в 100% режимност като храна, но така се случи, че ядох само по заведения и май не пих много вода. Такава обиколка по кръчми, кафенета и ресторанти му спретнах, че си понаваксах изпуснатото от последните месеци, но почти никъде не ми хареса храната и май почти е невъзможно да се храниш здравословно по заведения. Уж храната изглежда режимна, но само на пръв поглед - консерванти, маргарини, олио, захар, некачествени продукти - бъррр.

Успешна седмица желая на всички! Много свалени грамове!!!

# 19
  • да има едно лесно - на мотора
  • Мнения: 2 419
 Hug

Болничките дечица да оздравяват  Heart Eyes
Пак я почвам режимно седмицата - до петък съм така , събота и неделя се " награждавам "  Crazy
Голди къде е ? и Кейкито ?
На Ламята ( добрата  Heart Eyes ) добре дошла  bowuu И правилно си започнала със сантиметъра .

# 20
  • Варна
  • Мнения: 5 193
Привет bowuu Корасоне скорошно да го оздравяваш дитету и душата му болна Hug

Аз съм с цяло кило отгоре-водица, щото почти пресъхнах почивните дни-пих малко вода,пък ядох все суха въглехидратна храна.Ще го преживея, нали ханша не си е върнал единия сантим в минус, пък че корема надут и стърчи не го отразявам. Добре че поне на талия го докарвам,въпреки че и за там един ферман имам да пиша,но рано е...

Тая сутрин си пържих пържола и си я нося в една стъклена кутийка за обяд, довечера обаче съм на вечеря с родителите на джуниъра и ще има от прекрасната ми любима тиква, иначе ще се яде месо,но как да устоя на тая тиква,като хората специално,заради мен са я направили....
Ясно е то-няма да се източа и днес, но до края на седмицата пак трябва да съм 72.9

Рема-внимавай с тоя подсладител, точно защото не го знаем от каква химия е и да не ти стане нещо гадно Peace

# 21
  • в резерват
  • Мнения: 3 722
Небесна, за оцета и свещичката и аз потвърждавам. Дано вече детенцето ти е по-добре. И давай да пие течности, ако може много вода и витамин С, фрешче от портокал, грейпфурт.... Hug
Закуската вече я забърках, сметана с цедено мляко, лен, сусам и малко кълнове. И тук да се похваля - за две седмици още половин килограм си отлетя. Приготвила съм да тренирам, обаче чакам да мине малко време от закуската.

# 22
  • Мнения: 556
Здравейте,девойки.Случайно попаднах на вашата темичка и много се позабавлявах с вас.Всички сте толкова весели и сладкодумни.Ако нямате нищо против ще продължа да надничам при вас.
Аз диетувам с Режима на Пиер Дюкан.Не си го оставям,защто си го харесвам.Вашият е прекалено хубав,за да е истина,така че няма да се изкушавам да опитвам.Препоръчах ви обаче на една дружка,на която не и се диетува при нас и вероятно скоро ще се включи при вас.
Продължавайте в този дух.Много ме кефите.Фен съм на Небесната красТавица  bouquet
П.С.  Верно ли всички тези кила ги свалихте само с този режим.Видях много преполовени лентички Hug

# 23
  • в резерват
  • Мнения: 3 722
С Дюкан свалих 10 кг. Още си спазвам по един протеинов ден на седмица. А с този режим свалих още 15. Общо 25 кг. за две години твърдо ги няма. Сега не съм толкова стриктна, по скоро нямам апетит и като количество на калориите не го докарвам. Но продължавам да свалям.

# 24
  • София
  • Мнения: 2 995
Здравейте Simple Smile
Записвам се да следя темата.
От два дни съм на ВМ-НВХ.
Имам да свалям 6 килограма, скорострелно натрупани след като спрях цигарите преди месец.
Заредила съм се с Ескимо 3, яйца, месо, риба и зеленчуци eat ... и какво още??
Четох и никъде не открих: лена задължителен ли е?
И защо се взима?
Ухх, имам и други въпроси, но това е засега ...
Благодаря предварително!! Heart Eyes

# 25
  • Варна
  • Мнения: 5 193
Къдей Ламята....чакам я аз от вчера още да се появи и да каже каков манджа е оламил,обаче няма го бе newsm78
dezire_s  привет bowuu-аз свалих 20, после качих 5 и сега топя последните 5-туй ако ней режим за слабеене -Тихомир да не съм Laughing
Жаден съм, дайте му вода Sunglasses

П.П Рин-Мин-Пин бонжур bowuu нищо не е задължително,всичко е препоръчително-лена го ядем,заради омегите,фибрите и ненаситените мазнини-ако не искаш-не го яж,но е полезен и вкусен. На първа страница пише всичко за ленената семка-има линк,намери го Peace

Последна редакция: пн, 12 ное 2007, 10:51 от Tonimirkata

# 26
  • Варна
  • Мнения: 4 818
Оф, одисея голям, душата му станал е зян!
Детето с отит и тонзилит, изписаха му торба лекарство, горкото.
Оцет пробва снощи, обаче тя не ще нищо с никой да я пипат и такъв вой нададе, че и аз съм с болно ушо сега. Мъка, мъка!
Цяла седмица ще се лекува, отпаднал е и не иска ни да пий, ни да яде - голям диет прави отрано, сигур фина мадама ще са извъди някой път.  Crazy
Тъй е то.

Днес не съм ял, но има калмари, наденица, кисело мляко.. Все пак някаков избор има. Ще видим. Нервно му е, чувства се виновен за детските болести. Нищо, ще свиква.
Хади, успех в намаляването,
разгул в омазняването,
привет на всичкото нови бамбини,
желя им весело топене на сланини!  Hug

А пък имам нов компутер, ного е хубавичък! Получих успокоение днес. Каквой хубаво да имаш нова придобивка!! Йуху!  Heart Eyes

# 27
  • Варна
  • Мнения: 5 193
О Корасонски, още веднъж-честита ви нова комуникация, безпроблемна работа и дълъг живот на батерията,както се казва Heart Eyes и да излекуваш малкия вълшебник Sunglasses
Промяна в обяда-свинско със зеле-горещо и прясно сготвено, без магданоз, а месото беше разкошно.Сега се чудя от кое ми солено-от цената на обяда или от солта в манджата Close Ех, а си донесох пържолче...ама айде,ако не се развали до утре ще си го ям за обяд
Какво стана-3л вода изпих, отивам за нова бутилка, днес ще ги направя 3лв за вода...ай няма финансия вече Close

# 28
  • Мнения: 742
привет пак,
днес цял ден съм само на кафета  #Cussing out със сметана, не остана врме за манджа. Даже и вода не съм пила.Лошо. Обаче довечера  ще си спретна една хуууубава мазна пържола и доматки със свежо сиренце мляс мляс. Ох лигите ми тръгнаха. 
Довечера смятам и да тегля чертата - какво съм постигнала за тия три-четири дни.
Ай стискайти палци.

Небесна, пожелавам скорошно оздравяване на наследника. За болките в ушите има едно растение,алпийска роза( дебелец), изстискай 2-3 капки сок от листото направо в ушлето, много помага.

# 29

Общи условия

Активация на акаунт