Въпроси за ДЯ "Звънче" - Варна

  • 1 540
  • 20
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 727
Аз правя изследванията, утре ми останаха кръв и урина за детето, за другите чакам резултатите, а в последния момент ще направим заключението. Първия ден може би ще е 5-ти, защото първи вероятно ще е почивен ден.
За учителките - смятам обосновано, че мога да си създам собствено мнение, а ако се потвърди казано вече тук, ще го отразя немедлено, а после - други средства разрешени от закона. Wink

нашите изледвания са вече там Simple Smile,платихме и таксата за ноември Peace
аз съм позитивно настроена Party,моето е веселяк които обожава да си играе...за него там ще е РАЙ,а и  у дома всичко му е вече безинтересно,така ще започне да цени това което има..като се завръща от тежкия ден на яслата Mr. Green
за лелките няма да коментирам,жените са именно хората които бдят над децата аз съм позитивен човек,вярвам че не са лоши...това е
Дики-знаеш ли кои ще са нашите лелки в 5-та
Qlo-кажи какво коментирата с майките,как е обзаведа групата,аз нямам инфо newsm78

# 16
  • Мнения: 94
Групата е страхотна.Много е красива и е слънчева.Всичко е ново и модерно.Като започнеш от креватчетата на децата до играчките.Иска ми се да съм дете и да съм тази група.Няма телевизор и DVD,но ако желаете да има ще си купите.Сигурна съм,че всички майчета и децата им ще са очаровани от обстановката вътре.

# 17
  • Мнения: 727
Групата е страхотна.Много е красива и е слънчева.Всичко е ново и модерно.Като започнеш от креватчетата на децата до играчките.Иска ми се да съм дете и да съм тази група.Няма телевизор и DVD,но ако желаете да има ще си купите.Сигурна съм,че всички майчета и децата им ще са очаровани от обстановката вътре.
е дано да е така...Simple Smile
а за ДВД аз лично не желая да има Stop,още им е рано да се зомбират с ТВ и филмчета

Мерси qlo  Peace

# 18
  • Мнения: 94
погледни тази тема,ето ти размисъл,защо аджа ба трябва майките да обсъдим това с директорката..
сподели какво ти е мнението
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=234172.0

# 19
  • Мнения: 94
Какво става с новата група,кога ще я отварят,нали вече я откриха??!

# 20
  • Варна.
  • Мнения: 1 101
zapo4na li novata grupa? az ne sam vav Warna i 6te se otlozhim za sled nova godina.

Общи условия

Активация на акаунт