Шоп-ФотоШоп 45

  • 23 520
  • 524
  •   1
Отговори
# 465
  • Мнения: 2 099
Здравейте,
Отскоро се уча да работя с Фотошоп и покрай вашите уроци научих доста и се надявам да ме приемете в колектива си.
Това е моята първа Новогодишна картичка, надявам се да ви хареса.

а това е вариант на календар, който правя за роднините си/размера му е 50х70/, този вариант е за свекърва ми, но нещо не мога да подравня текста и незнам как да се справя.

Последна редакция: сб, 24 ное 2007, 16:24 от mimival

# 466
  • Мнения: 4 116
mimival, добре дошла! Страхотно си се справила! Много ми харесва картичката.
Ще може ли да ми пратиш шрифта, който си полвала на ted_cat@abv.bg   bouquet

# 467
  • София
  • Мнения: 2 087
само пускам, без да коментирам Rolling Eyes, защото трябва доста да попиша Flutter, а все ми е заета едната ръка с бебето...

# 468
  • Мнения: 985
unrealexp,страхотна лятна рамка!Много ми харесва Heart Eyes
Lati и твоята розовка е много хубава и хич не си дебела. Wink
kalaza,добре че ме подсети.От кога се каня да правя такова календарче. ooooh!Супер е. Peace
Ted_cat, с какъв фотоапарат снимаш?много хубави снимки прави.Щях да изрекетирвам мъжа ми да ми купува за рожденния ден,но не успях да го убедя нещо. ConfusedСега ще го тровя за Коледа,надеждата умира последна. Mr. Green
placholina,голям напредък.Браво! Peace
stes,теб те оставих последна,че ще те моля... Mr. Green за този цип да го качиш някъде или да ми го пратиш на 4o4kata@gmail.com.Рамката ти е много сладка. Heart Eyes


# 469
  • Мнения: 985
emi_jamie,страхотна е! Hug

# 470
# 471
  • Бургас
  • Мнения: 2 350
mimival картичката много ми харесва Peace Невероятно съчетано е всичко.

# 472
  • Мнения: 1 182
Теди-и снимката и рамката са супер!Мимивал,картичката е разкошна!  bouquet
Въобще последната страница се напълни с красоти
Аз я оправих с помощта на Млечко.Ето я:

# 473
  • София
  • Мнения: 6 743
Калаза  - лесна идея - благодаря  Hug

Теди, много е яка  Hug , а снимката е ВЪРХА  Heart Eyes

Плачолина (ве те четях Пачолина Mr. Green- сори  Blush ) - рамката ти е страхотна, толкова бързо задобря - много ти се кефя  Hug

Фън, мисля си, че ако смениш фона с някой по-дюс, снимките ще изпъкнат  Hug


Стес, рамката е чудна  Hug

МимиВал  - това у вас ли е  Shocked Laughing - картичката е прекрасна  Hug Календара, има неща които ме смущават, но важното е на вас да ви харесва  Hug

Еми, теб ми е неудобно да те коментирам - рамките ти са винаги перфектни  Hug

SheDevil - харесва ми, единствено тага където е надписа не ми се струва подходящ  Blush Peace

Лати - рамката е добре, може само леко да пипнеш цветовете и контрастите на снимката   bouquet


# 474
  • Мнения: 4 116
Чочка, дано да успееш да се пребориш за хубав апарат. Аз така първо се зарибих с рамките, после с фотографията..... сега от икономист сигурно ще стана нещо друго, не ме влече повече икономиката  hahaha
Апарата е Pentax k10, обектива за тази снимка е Pentax 50mm, 1,4F - с него ми стават най- разкошните снимки.
Ако те влече фотографията, заповядай в нашта групичка във Фликр - http://www.flickr.com/groups/520648@N23/pool/
Преди Лулу беше поканила момичетата от темата, но сега има нови попълнения, които не знаят за това.  Ще се радвам някой от вас да се присъедините.

# 475
  • Мнения: 985
Мен ме влече,ама с моя апарат в момента... EmbarassedХич не съм за там на тоз етап.Мъжът ми обеща хубав,ама кога не се знае. Rolling Eyes

# 476
  • Мнения: 252
Ето още две рамки, които направих преди седмица, но сега получих разрешение от майката да ги публикувам....

# 477
  • Мнения: 804
Момичета,ето най-новото ми творение.Вече инсталирано като десктоп. Очаквам мненията и критиките ви.

# 478
  • Мнения: 1 884
Пускам последната си рамка като пнг, на който му харесва да си я ползва.

# 479
  • Мнения: 985
SheDevil,много е готина. Grinning И малкия как сладко си спинка... Heart EyesБонбон! Hug

Общи условия

Активация на акаунт