Клюкините от деня - 7

  • 8 632
  • 302
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 6 999
Що бе - питайте. Направих си даже труда да изровя темата. Защото тогава здравата се бях подпалила - може би в някой друг живот ще съм съдия, а не адвокат. Нечестни игри хич не обичам. Ето ви, четете: http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=162863.0

# 16
  • Мнения: 2 274
Не правете разлика между модератори и джедаи - в смисъл и двете титли са достатъчно отговорни.  И няма такова нещо- по-добре да не се пита...всеки може да изкаже мнение, стига то да не накърнява името на друг.

# 17
  • София-Велинград
  • Мнения: 1 310
Годзила,извинявай не смятам ,че съм накърнила нечие име,просто имам мнение и го изказах.Найстина смятам,че да си модератор,някъде трябва да знаеш проблемите на хората вътре  да си част от този подфорум ,абе има ли значение какво мисля ????
Нищо лично Hug

# 18
  • Мнения: 2 274

Искам още веднъж да обърна внимание на факта, че модераторът не е длъжен да списва в темите или да дава информация по дадената тематика.
Задълженията на модератора са коренно различни - да следи за спазването на правилата във форума, да реагира при недопустими постинги - флуд, реклами, спам, вулгарни и цинични постинги и т.н., да премества теми, ако не са публикувани в подходящия подфорум, да организира и подрежда подфорума, да помага на потребителите с информация относно ползването на форум-системата и т.н.


Още веднъж искам да помоля всички за повече спокойствие, търпимост и толерантност.
Пожелавам успешно и безпроблемно модериране на подфорума и на двете модераторки и се надявам да не се създават излишно поводи за тяхната намеса.

# 19
  • Мнения: 2 274
Предлагам да сменим темата...
Аз пък вчера казах на един мъж, че го обичам...Ами то търсих, търсих  кусури  и спирачките бях включила, ама като ти изпреварва мислите и е по-оптимист и от мен....Убедена съм някак, че нямаме право да се разминем - живота е прекалено кратък
Пък за линча го писах друга тема...
 Heart Eyes

# 20
  • Мнения: 2 336
Предлагам да сменим темата...
Аз пък вчера казах на един мъж, че го обичам...Ами то търсих, търсих  кусури  и спирачките бях включила, ама като ти изпреварва мислите и е по-оптимист и от мен....Убедена съм някак, че нямаме право да се разминем - живота е прекалено кратък
Пък за линча го писах друга тема...
 Heart Eyes
E, това е клюка...

# 21
  • София
  • Мнения: 6 999
Аз пък вчера казах на един мъж, че го обичам...

Хъм  newsm78 Какво правиш тук тогава?
Децата трябва да спят. Майка ти да гледа ТВ кротко, а ти...ах ти...

# 22
  • София-Велинград
  • Мнения: 1 310
Охооооооо,Годзила обича Peace,ето клюката..............на .............месеца Party

# 23
  • Мнения: 623
Охооооооо,Годзила обича Peace,ето клюката..............на .............месеца Party

Ми няма лошо, дай Боже всеки му...

# 24
  • Мнения: 623
А за тези, които не са рабрали или за тези, които са разбрали, но ... или за тези, за които просто е любопитно, сходството в личната ми титла и тази на Godzilla, не е случайност...

Последна редакция: пн, 12 ное 2007, 01:23 от dannytg

# 25
  • София-Велинград
  • Мнения: 1 310
Дани, newsm10 newsm51 luvbed smile3533 txtloves Oha! newsm74

# 26
# 27
  • София-Велинград
  • Мнения: 1 310
Дани ,аз пък си мислех,че ще има   travel cheers cheers Wine Glass smile3546  smokeuu

# 28
До скоро и аз търсих любовта, ама започнах да се разочаровам, не искам да ви обиждам дами не ви познавам, но съдейки от жените които срещам започвам да се замислям дали жените могат да обичат истински. Ние по принцип може да сме по предразположени към забежки ама дедазнам мисля че мъжа обича по цялостно някак си. ...та исках да кажа че и аз търсех до скоро любовта но се отказах и сега търся забавление. Прибягвам даже към контакт с по млади и невинни създания. Те поне някак си преди да ги е олашкал живота вярват в любовта, а и благодарение на якия хормонален коктейл който ги бие в главата по лесно се влюбват. А и ми писна да си давам зор да се доказвам на некви големи жени че съм достатъчно зрял.

# 29
  • Мнения: 623
До скоро и аз търсих любовта, ама започнах да се разочаровам, не искам да ви обиждам дами не ви познавам, но съдейки от жените които срещам започвам да се замислям дали жените могат да обичат истински. Ние по принцип може да сме по предразположени към забежки ама дедазнам мисля че мъжа обича по цялостно някак си. ...та исках да кажа че и аз търсех до скоро любовта но се отказах и сега търся забавление. Прибягвам даже към контакт с по млади и невинни създания. Те поне някак си преди да ги е олашкал живота вярват в любовта, а и благодарение на якия хормонален коктейл който ги бие в главата по лесно се влюбват. А и ми писна да си давам зор да се доказвам на некви големи жени че съм достатъчно зрял.

Ами то като ги олашка живота е благодарение на такива, като теб...

ЗРЯЛ???

Последна редакция: пн, 12 ное 2007, 01:45 от Godzilla

Общи условия

Активация на акаунт