Laredoute.fr. Обсъждане. Всичко за поръчката - 36

  • 49 064
  • 1 318
  •   1
Отговори
# 45
# 46
  • Пловдив
  • Мнения: 4 132
момичета  #Cussing out #Cussing out #Cussing out
чакам аз поръчка от 22.11 сърдя се, че я няма и реших да вляза да проверя състоянието на картата си и шок и ужас  #Crazy въобще няма никаква изтеглена сума от последната ми поръчка на 01.10
имам потвърдителен и-мейл за тази поръчка, изчисти ми кошницата, дава я като чакаща
и сега как да процедирам  newsm78


Два пъти ми се е случвало - и двата пъти си правих наново поръчката  Confused Отговаряха ми, че е имало проблеми със сайта и т.н. Не знам дали беше съвпадение, но и в двата случая поне 2-3 артикула бяха изчерпани и аз реших, че затова са ми ги анулирали  newsm78

# 47
  • Мнения: 635
Препоръчайте ми хубав мъжки пуловер ?

# 48
  • Мнения: 907
Ха дано поръчките от 19-20 наистина да ни зарадват днес-утре!

Монда, някои от нас сме се включили по-късно и не знаем за всички правила и уговорки, които сте обсъждали, не ни съди твърде строго Wink

# 49
  • Мнения: 1 270
Два пъти ми се е случвало - и двата пъти си правих наново поръчката  Confused Отговаряха ми, че е имало проблеми със сайта и т.н. Не знам дали беше съвпадение, но и в двата случая поне 2-3 артикула бяха изчерпани и аз реших, че затова са ми ги анулирали  newsm78
много ти благодаря за отговора  Hug
не е приятен, но поне да знам
ще правя наново поръчката  Sad, а имах две неща за други хора - кошмар
то да беше само за мен - много важно, ама ...

# 50
  • sofia
  • Мнения: 4 296
Някой получи ли детското спално чувалче-подарък за да ми даде отзиви Wink
Аз го имам от пролетта,много е хубаво и не е съвсем тънко,мисля,че става за зимата,но ние не можахме да го ползваме,че ни беше малко или май дъщеря ми беше вече голама,на 2,5г Grinning

# 51
  • Мнения: 9 095
момичета, намерих код за подарък комплект чанти от естествена кожа, може ли отзиви за тях?

# 52
  • Мнения: 138
естествени са само дръжките както стана ясно hahaha

# 53
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 824
Туниката с панталон (като пижама, подарък с код) е съвсем нелоша Simple Smile Веднага я вкарах в употреба. Размерът й е 42-44, но аз съм 38 и ми е добре (крачолите леко са дълги само).

Дойде известие за пратката от 30-ти с чантите с дръжки от ест. кожа Simple Smile

И мисля до следващото намаление да не поръчвам... освен ако няма нещо супер-дупер-яко Simple Smile Разорителен е тоя Ла Редут.

# 54
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Дойде известие за пратката от 30-ти с чантите с дръжки от ест. кожа Simple Smile

И на мен ми дойде вчера известие (пощальонката не могла да си довърши работата в събота заради дъжда, затова продължила и в неделя Crazy), довечера ще си взема пратката, вкл. тези чанти... Дано не са чак толкова разочароващи! Peace

# 55
  • София
  • Мнения: 843
момичета  #Cussing out #Cussing out #Cussing out
чакам аз поръчка от 22.11 сърдя се, че я няма и реших да вляза да проверя състоянието на картата си и шок и ужас  #Crazy въобще няма никаква изтеглена сума от последната ми поръчка на 01.10
имам потвърдителен и-мейл за тази поръчка, изчисти ми кошницата, дава я като чакаща
и сега как да процедирам  newsm78


Два пъти ми се е случвало - и двата пъти си правих наново поръчката  Confused Отговаряха ми, че е имало проблеми със сайта и т.н. Не знам дали беше съвпадение, но и в двата случая поне 2-3 артикула бяха изчерпани и аз реших, че затова са ми ги анулирали  newsm78

Ако не се лъжа  на някой му беше пристигнала поръчката а парите още не бяха дръпнати за същата поръчка. Щом си получила потвърдителен e-mail  не е ли логично  да са приели поръчката ти? newsm78 Парите може да са блокирани но да не са изтеглени. На тази дето я чакам сега са дръпнат 4 дена по-късно/ в моя случая знам защо/ . Незнам ако искаш им пиши и ги питай дали са приели поръчката преди да им я дублираш.  Peace

А парите за тази от 22.10 колко дена по-късно са ти дръпнати?

# 56
  • София
  • Мнения: 8 280
не ми дава да поръчам детската пухенка ...    не можело извън франция Twisted Evil
а елека още няма размери  Twisted Evil

# 57
  • Мнения: 3 211
не ми дава да поръчам детската пухенка ...    не можело извън франция Twisted Evil

пробвай по-късно пак

# 58
  • Мнения: 271
Бързам да се похваля: дойде ми поръчката от 10.10 Grinning  Имаше 2 блузи за колежка на майка ми:
http://www.laredoute.fr/vente-pull-col-boule-femme-prix-mini.asp … e&pagesize=16 тази е хубава, мекичка и изглежда точно както на картинката. И цвета е същият.
Другата не мога да я намеря, но и тя е хубава.
За себе си бях поръчала евтината пола с воланите и евтината дънкова пола. И двете не ми стоят добре, а като номер са ми точно. Кода за подарък беше сако на Ан Уейбърн 38/40, но са пратили онова вафленото и то 42/44. Ами това, толкова я чаках тази поръчка(32 дни  Grinning), а май се разочаровах.

# 59
  • Мнения: 4 371
Днес дойдоха маратонките на детето от намалението на Адидас, много са хубави. Дано не му се запотяват крачетата много, че като се замислих той от както ходи активно все сандали, обувки и ботуши е носил. Маратонки не е newsm78
И полата дойде, онази евтинката от 3 и нещо евро, на волани. Ми седи ми много странно. Отзад прави една чупка и ми влиза в д-то Embarassed Завъртях я предното да мине отзад, пак прави тази чупка Rolling Eyes И трудно влизам в нея, много й е малко ципчето, а иначе като размер ми е добре. Не мога да намеря линка обаче newsm78
На митница беше пълно с кашони от Редут. Аз като ги видях ахнах, а жената каза, че още толкова били пристигнали днес, но още не са вкарани. Дано това са чакащите ни поръчки от19 и 20ти Praynig

Общи условия

Активация на акаунт