Изглаждане на коса с продукти без изплакване

  • 9 349
  • 40
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 885
момичета, а за прави и непокорни коси става ли? Моята е УЖ права, но ако след измиване не я опъна с пресата срърчи и бухва като "кошница".

и моята е така.
И леко И се подгъват краищата.

# 16
  • Мнения: 82
sajaliavam no kirilicata mi se e precakala , i kak to4no go izpolzvate tozi serum i zamenia li toi drugi za6titni produkti .

# 17
  • Мнения: 7 723
Наскоро и НИВЕА пуснаха серия за изправяне и изглаждане на коса.
Голям хит е! Peace

# 18
  • Мнения: 10 758
Руске, каква е цената на Нивеа-та?
Ако е колкото Лореала, предпочитам да си взема от него Rolling Eyes

# 19
  • Мнения: 1 885
8.50 за серума
Около 4-5 за шампоана и балсама

# 20
  • Мнения: 2 500
А някой ползвал ли ги е? Simple Smile

# 21
  • Мнения: 1 885
Аз съм ползвала тестери на шампоана и серума.
Мисля даже, че изправя по-добре от Янсей Simple Smile То е балсам без измиване де!

# 22
  • Мнения: 10 758
Хъм.Интересно.Ще го пробвам.

# 23
  • Мнения: 1 305
И аз имам Л`Ореал Професионел  - Liss extreme, а също съм ползвала на Sun silk лилавата серия и да ви кажа, не намирам особена разлика. Цялата работа я върши сешоара.  Thinking Няма особено значение с какво точно се плескаш. На мен ми се искаше да си намеря продукт, който да ми заглажда косъма без сушене! Нямам време аз за такива процедури.

# 24
  • Мнения: 477
Аз използвам на Уна полиш глос, навивам залепващи ролки, с които постигам обем , но и се избавям от " хвърчащия " вид на моята коса, и така постигам " изгладен " ефект

# 25
  • Мнения: 1 885
Voxx, какво е това Уна полиш глос? Колко струва?

Покажи снимки как ти се получава ако имаш   bouquet

# 26
  • Мнения: 477
Voxx, какво е това Уна полиш глос? Колко струва?

Покажи снимки как ти се получава ако имаш   bouquet

Ето така изглежда :

http://www.rolland.it/gallery.asp?l=1_6_19&px=3

на шишето пише Pure Gloss Polisher , дават го така : " Оформя трудни за обработване коси , като им придава блясък, улеснява разресването, омекотява и стилизира, влагоустойчив "

Във фр. салон ми го слагат преди изправяне, но аз постигам почти същия ефект с ролките, нямам снимка отблизо, на аватара съм аз, но не си личи ефекта. Цената му е около 16 - 17 лв, но е много икономично, аз го използвам от пролетта и съм доста далеч от средата на шишето

# 27
  • Мнения: 64
И аз го ползвам от 1 год. в домашни условия.От 3 г. във фризьорски салон ме клепат с него.Но ги измародерствах да кажат откъде си доставят продуктите.Оказа се от съседна пресечка на салона.Косата ми е дълга и чуплива,мия я на 2-3 дни и суша с сешоар.Доволна съм и спестявам време за фризьор.

http://www.rolland.it/gallery.asp?l=1_6_19&px=3

на шишето пише Pure Gloss Polisher

# 28
  • Бургас
  • Мнения: 1 787
И моята коса е чуплива и с това каре,с което се сдобих е немислимо без такива продукти.После косата ми издържа до следващото миене напълно права си остава.Като се има впредвид,че тук при нас по принцип въздуха си е влажен.
Преди да изсуша косата напръсквам с продукт на Индола за предпазване от сушене и статично електричество и после слагам още един стилизиращ продукт на Роланд.Така Започвам да суша с кръгла четка.След изсушаване напръсквам с лак за коса и така  Peace
Резултата както казах е идеално гладка коса,до следващото измиване.

# 29
  • Бургас
  • Мнения: 1 787
Аааа,същото,което сте показали ... Embarassed Embarassed
сега го видях  Embarassed Embarassed Rolling Eyes Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт