Каква е разликата в годините Ви с половинката.Има ли с по-малки на години.

  • 2 697
  • 53
  •   1
Отговори
# 15
  • в илюзия
  • Мнения: 1 306
С 10 години е по-голям от мен и понякога се усеща голямата разлика. Confused

# 16
  • Far away from here...
  • Мнения: 1 305
И аз съм кака Mr. Green. "Неразбирането" (когато има такова), при нас не се дължи на разликата в годините.

# 17
  • Мнения: 857
16 години ни е разликата

# 18
  • Варна
  • Мнения: 478
По-голям е с 5 год.-мисля, че е нормална разлика.

# 19
  • Мнения: 277
9 години е по-голям от мен.Вече 9 години сме заедно,проблеми от възрастовата разлика никога не сме имали.Когато се запознахме той беше на 26,а аз го помислих за 16-17 годишен хлапак smile3532Колко сме се смяли за това smile3521

# 20
  • Мнения: 192
Ние сме с 3 месеца разлика. Много е гот - "помниш ли това парче на Юръп...въртеше се по дискотеките '87 - ма"...

# 21
  • София
  • Мнения: 797
Само 4 години е по-голям от мен.

# 22
  • Мнения: X
кака съм му,какво да се прави,водя го с 28 дни

# 23
  • Мнения: 55
Моят мъж е с година и половина по-голям от мен Simple Smile За това не мога да споделя опит, но мисля, че най-важното в една връзка е разбирателството, независимо от разликата в годините. Имам приятелка, която е по-голяма от мъжът си с 5 години. Често ме питаше: " Изглеждам ли по-голяма от него?". Важното е как се чувстваш, а не на колко си години. Има старци и на 20 г. Така, че изборът си е лично наш[usmihvam se]

# 24
  • Там където е семейството ми
  • Мнения: 2 510
Разликата ни е 11 год.тои е по големият.Вече 10 год.сме си заедно....Чувствам се чудесно с него.Разликата в годините,не сме усещали да е проблем.

# 25
нашата разлика (ако може да се нарече разлика) е 17 дни , но аз съм по-голямаа hahaha

# 26
  • Мнения: 946
1год. е по-голям от мен

# 27
  • там където думите не стигат ...
  • Мнения: 73
По-голям от мен с 6 години.

# 28
  • софия
  • Мнения: 2 140
Нашата разлика е 7 години.Той ми е батко.

# 29
  • ...на безопасно
  • Мнения: 3 020
И аз съм му кака с две години и половина.За мен не е нещо фатално,имала съм и друго гадже с такава разлика.Да не говорим че по едно време ми се бяха струпали все по-малки от мен кандидат-гаджоци. #2gunfire
Имала съм и 18 г по-голям и там вече не ми беше комфортно.

Общи условия

Активация на акаунт