Размяна на парфюми - V

  • 21 401
  • 248
  •   1
Отговори
# 135
Привет на всички и успешна Нова година на всички чаровни мами! Grinning
И аз имам за размяна GUCI ІІ, от 75мл са употребени не повече от10мл, паравюмът е купуван от фри шоп.

# 136
  • Мнения: 338
Привет на всички и успешна Нова година на всички чаровни мами! Grinning
И аз имам за размяна GUCI ІІ, от 75мл са употребени не повече от10мл, паравюмът е купуван от фри шоп.
Какво търсиш в замяна? От къде си?

# 137
  • Мнения: 103
Разменям CRYSTAL AURA на AVON

# 138
  • Мнения: 893
Разменям или продавам


около 35-40 мл. Оригинален, пазя му картонената кутия.

# 139
  • Мнения: 134
Разменям или евентуално продавам Shanel- Egoiste Platinum - 50 ml.
мъжки е и е пръснато 3,4 пъти(за мъжа ми беше но не го хареса/
Купуван е от Ягодка, имам и фактурата.

Последна редакция: вт, 08 яну 2008, 23:32 от elizabethu

# 140
  • Мнения: 2 171
Разменям Essence Pure на Dupont
 - около 25 или малко повече мл от 30 мл. С бременността ми се промени и вкуса към парфюмите затова си търся нещо по-леко. Например - Anais Anais на Cacharel, The Vert на BVLGARI, L'air du Temps или Love in Paris на Nina Ricci, Krizia, Gucci и др. Приемам и други предложения Peace

Към този парфюм добавям подарък миниатюра на EDP Angel - от 5 мл, са останали около 3.
Не намерих снимка на точно тази миниатюра, затова прилагам снимка на парфюма от 50мл

# 141
  • Мнения: 8 476
Разменям Sans Sousis Satisfy-мек,топъл дамски аромат, лимитирана серия.
Повече инфо не можах да изровя, но съдържа-арабски жасмин,тонка,ванилия/още доста неща, които не запомних/.
Ето и сайтът им, за съжаление в момента дава някаква грешка и не излизат парфюмите.
Купуван е от Германия-45 мл са останали от 50.
Разменям го за парфюми с доказан произход.
http://www.sanssoucis.com/products/home/















# 142
  • Мнения: 1 404
Разменям Sans Sousis Satisfy-мек,топъл дамски аромат, лимитирана серия.
Повече инфо не можах да изровя, но съдържа-арабски жасмин,тонка,ванилия/още доста неща, които не запомних/.
Ето и сайтът им, за съжаление в момента дава някаква грешка и не излизат парфюмите.
Купуван е от Германия-45 мл са останали от 50.
Разменям го за парфюми с доказан произход.
http://www.sanssoucis.com/products/home/

Какво ще кажеш за 50 мл чисто нов Bvlgari,жълтата опаковка?Поръчах си го без да преедвидя,че бремеността променя вкусовете Laughing














# 143
  • Мнения: 338
Здравейте мили дами, търся Angel. Ако някоя от вас го има и не й допада, моля да пише на лични. Склонна съм на размяна или покупка.

# 144
  • Мнения: 8 476
Разменям Персийв на Ейвън-50 мл, опаковка без пулверизатор, лимитка.
Ползвани са 2-3 милилитра.
Чакам предложения!

# 145
  • Мнения: 38
здравейте момичета.интересувам се от миракъл форевър

# 146
  • Мнения: 17 546
Заменям LANVIN OXYGENE - EDP 75 ML. Пръснах за проба на Коледа, когато го получих, но не ми допада.
http://www.parfumi.net/catalog/product_info.php?products_id=316

# 147
  • София
  • Мнения: 966
Търся 212 Sexy ако на някоя мама и е останало или не и харесва нека пише търся още Madmoaselle или Hugo Boss белия, или Euphoria  Heart Eyes ама не Blossom, може и Givenshy Very Irresistable
имам един J.Lo. Live за замяна

# 148
  • Мнения: 4
Заменям Max Mara Gold Touch 90 ml (парфюмът е купен от Драка) за нещо по-свежо и пролетно  Praynig

# 149
  • Мнения: 80
Разменям Essence Pure на Dupont
 - около 25 или малко повече мл от 30 мл. С бременността ми се промени и вкуса към парфюмите затова си търся нещо по-леко. Например - Anais Anais на Cacharel, The Vert на BVLGARI, L'air du Temps или Love in Paris на Nina Ricci, Krizia, Gucci и др. Приемам и други предложения Peace

Към този парфюм добавям подарък миниатюра на EDP Angel - от 5 мл, са останали около 3.
Не намерих снимка на точно тази миниатюра, затова прилагам снимка на парфюма от 50мл

здравей ,пиша ти за двата парфюма-XS black и Essence Pure на Dupont Wink имам "...Оh de Moschino "-75мл.-пръснато веднъж," Хипноуз " на Ланком-към 55-60 мл.," Нина "-Нина Ричи-80мл пръснато веднъж-два пъти.Ако не те устройват мога и да ги купя ако ги продаваш!
поздрави!!!  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт