Размяна на парфюми - V

  • 21 343
  • 248
  •   1
Отговори
# 180
  • София
  • Мнения: 1 891
    Joy Абе хора, много ви моля, копнете ако трябва на първа страница името на тоя парфюм, че вече за н-ти път го чета в тоя вариант, а не си спомням Гучи да са кръщавали парфюм на ръж, овес, жито и др. подобни култури.  Joy  hahaha hahaha

# 181
  • Мнения: 4
Заменям Max Mara Gold Touch 90 ml (парфюмът е купен от Драка) за нещо по-свежо и пролетно  Praynig

Вече е успешно разменен Simple Smile

# 182
  • Мнения: 1 204
Заменям Max Mara Gold Touch 90 ml (парфюмът е купен от Драка) за нещо по-свежо и пролетно  Praynig

Вече е успешно разменен Simple Smile
с кой го размени  Rolling Eyes

# 183
  • Мнения: 1 204
здравейте и аз да се вкюча с едно предложение,което получих от Ягодата  Flutter

аз разменям този :Paco Rabanne - Pour Elle 80мл ЕДП става и за подарьк,с кутия е не е ползван

http://oth.strawberrynet.com/productDetail.aspx?ProdId=33920&goChar=P

свободен,приемам предложения Peace

# 184
  • Мнения: 8 470
Разменям Персийв на Ейвън-50 мл, опаковка без пулверизатор, лимитка.
Ползвани са 2-3 милилитра.
Чакам предложения!
Още важи.

# 185
  • Мнения: 4 425
разменям Мис Диор Чери от 100 са останали 50 мл.

# 186
  • Мнения: 5
ПОДАРЯВАМ - 50мл. ако някой/я ми помогне с хубаво обяснение тук:

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=259409.0

  bouquet

# 187
  • Мнения: 3 641
А ти как би го казала " Руж " ли?
Може би "Ръш" Thinking

# 188
  • Cофия
  • Мнения: 1 212
А ти как би го казала " Руж " ли?
Може би "Ръш" Thinking

"Ръш" е  Peace

# 189
  • Мнения: 742
Ръш естествено.  Само се чудя в смисъл на "тръстика" или в смсъл на "връхлитам". Втрото по-парфюмно звучи  Grinning

# 190
  • Мнения: 1 204
аз разменям този :Paco Rabanne - Pour Elle 80мл ЕДП става и за подарьк,с кутия е не е ползван
Нещо по-специално ли търсиш за него или?

ами един от следните: MaxMara- един от двата,Dior-Addict 2,Dolce & Gabbana - The One,Versace - Bright Crystal,Calvin Klein - Euphoria ,един от тези  Flutter и искам да е ЕДП  Wink
но ако имаш и нещо друго кажи,може да ми хареса  Wink
RS не ми отговори  Rolling Eyes

# 191
  • Cофия
  • Мнения: 1 212
аз разменям този :Paco Rabanne - Pour Elle 80мл ЕДП става и за подарьк,с кутия е не е ползван
Нещо по-специално ли търсиш за него или?

ами един от следните: MaxMara- един от двата,Dior-Addict 2,Dolce & Gabbana - The One,Versace - Bright Crystal,Calvin Klein - Euphoria ,един от тези  Flutter и искам да е ЕДП  Wink
но ако имаш и нещо друго кажи,може да ми хареса  Wink
RS не ми отговори  Rolling Eyes

Извинявай, отплеснала съм се нещо Crazy
Аз се уредих направо с подарък на Пакото,така че, разменяй го смело, аз отпадам от класацията за сега Blush

# 192
  • Мнения: 1 204
RS  ок мерси   bouquet

# 193
  • Мнения: 634
И моето предложение за Булгари-Белия чай/70мл/ е още валидно -много искам да го заменя за Жълтото булгари/за жени/ или за новото Версаче  Praynig

# 194
  • Мнения: 3 641
Момичета купувам Тhe One na D&G. Разменям Pure Poison на Диор. Без капачка е, но не е тестер и със сигурност е оригинален. От 100 останал около 75.Може и по-малко милилитри от друг парюм. На Герлен Линстант, Lоve in Paris или нещо ванилово и по-сладко Hug
Чистат отрова е раменена.

Общи условия

Активация на акаунт