мъжете ни и техните майки

  • 3 645
  • 54
  •   1
Отговори
# 15
Най-вероятно е енергиен вампир.

# 16
  • Мнения: 1 432
Същата работа.Мен никой не ме пита кка се справих и изобщо справям ли се с гледането на детето ,когато се тръшнах болна цяла седмица и едвам гледах и се движех, а той като се по.ра ,то не бе6е ох на мама ,изпий това ,легни тук.......... Confused

# 17
  • Мнения: 17 407
Моят мъж няма проблеми с майка си, нито аз с нея. НАй- вроятно нещо съм сбъркана, та затова. КАт не ви харесва, връщайте ги на майките им Wink

# 18
  • Мнения: 6 167
Естествено, че се втечняват.
И аз очаквам от моите деца да се втечняват в мое присъствие.
Моят мъж боготвореше майка си и не съм имала никакви проблеми с нея. Не ме е дразнило, напротив- поощрявала съм имконтакта, връзката. Това, че има жена, не означава, че остава сирак.
Да не говорим за скандали, защото някой не ми е засвирил по подаден знак.

# 19
  • някъде в орбита...
  • Мнения: 2 913
Lennie, има огромна разлика между това майка и син да имат много добри отношения, и това синчето да се вдетинява и майка му да мяука около него като около двучесечно бебе. И моята свеки страшно глези сина си, но никога не съм била свидетел на лигави сценки при тях. Той не е станал сирак като сме се взели, но и е доста над бебешката възраст, нали  Wink

# 20
  • Мнения: 6 167
така е, мъжът не е бебето на мама.
но не е и кученцето на жена си.

# 21
nyamam nishto protiv magete i priarzanostta im kam tehnite majki no ima li semejstvo veche ima razpredelenie no decata t.e magete vinagi si ostavat deca za majkite a genite im samo prodalgavat da se grigat za tyah sled majkite im

# 22
  • Мнения: 5 178
а ние с мама свеки имахме друг случай..
моя милост се тръшна с варицела след като детето почти я беше изкарало..
Аз супер зле, тя пенсионерка и уж идва да гледа детето аз да лежа.. ммм да за цели 48 часа. А  темп ми 38.5 падна чак на 8 мия ден. Толкова ме боляха костите, че не можех да държа детето..
Та от цялата работа майка ми си взе отпуска и дойде.

За синчето не знам как е, то принципно моя мъж не е много глезеното момче на мама

# 23
  • Мнения: 6 167
а ние с мама свеки имахме друг случай..
Та от цялата работа майка ми си взе отпуска и дойде.


Браво на майка ти - другия път да знаеш нея да викаш.

# 24
  • Мнения: 804
Естествено, че се втечняват.
И аз очаквам от моите деца да се втечняват в мое присъствие.
Моят мъж боготвореше майка си и не съм имала никакви проблеми с нея. Не ме е дразнило, напротив- поощрявала съм имконтакта, връзката. Това, че има жена, не означава, че остава сирак.
Да не говорим за скандали, защото някой не ми е засвирил по подаден знак.


Лени, ти си мъдра млада жена. Дано да е заразно!

# 25
  • Мнения: 141
Естествено, че се втечняват.
И аз очаквам от моите деца да се втечняват в мое присъствие.
Моят мъж боготвореше майка си и не съм имала никакви проблеми с нея. Не ме е дразнило, напротив- поощрявала съм имконтакта, връзката. Това, че има жена, не означава, че остава сирак.
Да не говорим за скандали, защото някой не ми е засвирил по подаден знак.


Лени, ти си мъдра млада жена. Дано да е заразно!

голяма мъдрост, няма що.
говорих с бащата на мъжа ми, каzа, че тя непрестанно правела така, налагала се с тръшкане и рев цял живот, zащото в началото имали "късмета" да живеят с техните и майка и ги скарала и правела същия цирк. Та той болен доста сърце , кръвно ... не може да се оправи от истерии и нерви иz къщата, всяка вечер "биг скендъл" ... та това и е явно стила на женицата да се налага , ама няма да я бъде. Та сега не се кахъря иzобщо и само да ми падне пак с теzи иzпълнения пак ще го получи.

# 26
  • Мнения: 5 178
а ние с мама свеки имахме друг случай..
Та от цялата работа майка ми си взе отпуска и дойде.


Мдаа само дето майка ми има определени дни платен отпуск в годината и сигурно ще и е по-приятно да иде на почивка.. но кой я пита

Браво на майка ти - другия път да знаеш нея да викаш.

# 27
  • Мнения: 6 167
Със сигурност последното нещо, което ще допусна е, някой да ми прави график за деня, ако съм пенсионерка. Хайде де! Нито съм болногледачка, нито готвачка, нито пък съм длъжна на някого.
Длъжна съм само в отглеждането и възпитанието на собствените ми деца.
От там нататък по родата - само при желание и ако знам, че помощта ми е желана не само на думи. А ако разбера, че не стига, че се появявам на адреса, ами ме и плюят, че не съм си свършила работата и не съм обгрижила всииииички в семейството - със сигурност няма да ми види очите повече моята снаха. Предпочитам да играя бридж или да бейбиситвам някоя вечер, ако те излизат на кино примерно. Но да слугинствам, само защото имам внуче,  а  после снаха ми да ме разнася по форумите, колко съм гадна... как не Crossing Arms

# 28
  • Мнения: 2 673
Американец - обича жена си, уважава любовницата.
Французин - обича жена си, обича и любовницата си.
Българин - спи с жена си, спи с любовницата си ОБИЧА МАЙКА СИ.



обич, обич обич...тЕ това Е

# 29
  • Мнения: 141
Със сигурност последното нещо, което ще допусна е, някой да ми прави график за деня, ако съм пенсионерка. Хайде де! Нито съм болногледачка, нито готвачка, нито пък съм длъжна на някого.
Длъжна съм само в отглеждането и възпитанието на собствените ми деца.
От там нататък по родата - само при желание и ако знам, че помощта ми е желана не само на думи. А ако разбера, че не стига, че се появявам на адреса, ами ме и плюят, че не съм си свършила работата и не съм обгрижила всииииички в семейството - със сигурност няма да ми види очите повече моята снаха. Предпочитам да играя бридж или да бейбиситвам някоя вечер, ако те излизат на кино примерно. Но да слугинствам, само защото имам внуче,  а  после снаха ми да ме разнася по форумите, колко съм гадна... как не Crossing Arms

Ленка от де толкоz ум ???????? Толкоz решителност ... я иzчакай да ти дойде до главата пък говори практически, че твойте теоретични писания са на форума иzвестни  ....

Общи условия

Активация на акаунт