Получавали ли сте оргазъм по време на кърмене

  • 6 724
  • 45
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 6 315
Ако трябва да съм честна и аз отговорих сериозно ..... Чела съм статията за оргазъм при раждане и понеже Андреа$ я спомена се изказах и за този вид оргазъм, дето на мен още ми държи влага и затова искам бебе чак след 2-3 години, когато ще съм забравила какво е ...

# 31
  • Sofia
  • Мнения: 3 034
Моля, придържайте се към темата!

# 32
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
стига моля ви се...ще повърна. Как така оргазъм по време на кърмене. Не, това е извратено

# 33
  • Мнения: 4 176
Абе наистина го пише в книгата за кърменето или не помня вече къде.
.....................

И да съм получавала какво? Кой го грее?

Редактирано от Татти

# 34
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
е не това кърмене наистина побърква жените. Е как така , детето захапва зърното и майката   изпитва оргазъм #Shocked  #Shocked  а като погледне невинната му главичка дали продължава да и е хубаво?
Нещо си представяте ли?
Между другото и аз не се чувствах добре докато кърмех, но до оргазми да чукна на дърво не съм стигала

# 35
  • Мнения: 4 176
Цитат на: DEianaZ
е не това кърмене наистина побърква жените. Е как така , детето захапва зърното и майката   изпитва оргазъм #Shocked  #Shocked  а като погледне невинната му главичка дали продължава да и е хубаво?
Нещо си представяте ли?
Между другото и аз не се чувствах добре докато кърмех, но до оргазми да чукна на дърво не съм стигала

Абе ти не си ли чела в книгите за това? Не си спомням точно, но го обясняваха с това че при сукане матката контрахира. Затова жени които кърмят се възстановяват по-бързо. Човещина бе. Природа.
Изобщо не иде реч за възбуда от това че гърдите са ерогенна зона и че се възбуждаш, както би те възбудил мъж при секс. Не е това.

# 36
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 828
За всички:
 Sign Exclamation Спазвайте елементарни правила на добро поведение! Това, че сте в уеб-пространството, не означава, че нормите на поведение не важат!
Теми и мнения, търсещи очевидна провокация и целящи скандални изказвания без съществено съдържание, ще бъдат трити без повече предупреждения!

# 37
  • Мнения: 3 394
Тук пак се разразява буря-ужас и безумие Shocked
1. Мама Кенга сама си е виновна,че пита такива неща, малко или много неудобни

2. Може пък и да се случва-както пише Дебеланата

3. Няма нищо невъзможно на този свят

4. Защо само се карате,бе хора, че трябва и ТЕЖКАТА АРТИЛЕРИЯ /визирам Тати Stuck Out Tongue / да се намесва! Срамота #2gunfire

# 38
  • Мнения: 781
На мен лично ми е изключително приятно-едно чувство съвсем различно и хиляди пъти по-хубаво от всичко останало People Angel но в никакъв случай сексуално - щяха да станат твърде много екстри де Laughing
Офф:Мамо Кенга много се палиш и рискумаш да не ти се отговаря на въпросите, ползвайки този обиден тон Thinking

# 39
  • Мнения: 3 394
Цитат на: ralitza03

Офф:Мамо Кенга много се палиш и рискумаш да не ти се отговаря на въпросите, ползвайки този обиден тон Thinking


ето пак се почна-не може ли просто да се отговори без допълните екстри. Какво като е Кенга, да вземе да се пререгистрира ли?
Всеки може да го зададе този въпрос. Ето Дебеланата е отговорила-"да" случвало й се е! Какво толкова е станало,че така се палите.
Бъдете си дружки и това е Stuck Out Tongue

# 40
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
да бе...има логика. матката контрахира и сигурно не е точно оргазъм,  колкото някакво по-различно усещане
Но лично аз си помислих ейде  да не казвам какво  Grinning

# 41
  • Мнения: 781
Цитат на: Adriana
Цитат на: ralitza03

Офф:Мамо Кенга много се палиш и рискумаш да не ти се отговаря на въпросите, ползвайки този обиден тон Thinking


ето пак се почна-не може ли просто да се отговори без допълните екстри. Какво като е Кенга, да вземе да се пререгистрира ли?
Всеки може да го зададе този въпрос. Ето Дебеланата е отговорила-"да" случвало й се е! Какво толкова е станало,че така се палите.
Бъдете си дружки и това е Stuck Out Tongue

Отново се отклоняваме от темата, но под обиден тон не визирам въпроса за оргазма на който отговорих Arrow аз не съм изпитвала, което не означава, че теоритично ми се струва невъзможно! Предпочитам обаче оргазъм по време на секс отколкото на кърмене Laughing

# 42
  • Мнения: 4 244
Цитат на: ralitza03
! Предпочитам обаче оргазъм по време на секс отколкото на кърмене Laughing

Вие да не си помислите че само такъв оргазъм искам да изитвам
Напротив - истинския е за предпочитане.
Ама аз съм такава, де - и бебетата ги усещах ненормално рано по време на бременността и тренировъзничните контракции при мен бяха много силни като усещане.
Е, не виках като раждах, ама това е друга тема
А защо става така - ми хормони , братче. Ко да праиш

# 43
  • Мнения: 3 394
Цитат на: debelanata

Е, не виках като раждах, ама това е друга тема


Блазе ти, сигурно за това моята Стела е толкова гласовита Twisted Evil

Излиза,че само ти си от онзи "невероятен" процент,който са изпитвали това усещане. Няма лошо.

# 44
  • Мнения: 4 244
Цитат на: Adriana
Излиза,че само ти си от онзи "невероятен" процент,който са изпитвали това усещане. Няма лошо.

А бе, не знам какъв е тоя процент, ама в всеки случай първия път бая се облещих, докато се усетя кво стана #Crazy
Но това не ме изненада, щото бях вече чувала по време на курса за бременни че може да се получи

Общи условия

Активация на акаунт